Lazer Epilasyon Nd:YAG Lazer Epilasyon Cihazı

Ben istanbuldayim.nisantasi. Ama ve lakin 2. Seans yapildi yuzume tipki dediginiz gibi yasadigim rahatligi anlatmam mumkun degil cok gec cikiyor cikanda rahatsiz bile etmiyor artik yuzumdeki irinli sivilceler bile tamamen gecti eski gunlerime dondum o kadar mutluyumki anlatamam. Tamamen bitmese bile kesinlikle devam ederim o derece memnunum benim kadar alerjik hassas bi ciltde anormallik olacak diye beklerken tamamen olumlu bir yondeyim. Cok tesekkur ederim. Allah tum kil derdi verdigi kullarini kurtarsin insallah bir an once. Nd yag cihazi gercekten cok iyiymis tavsiye ederim.

mrb arkdslar bende bır hastahanede yaptırıcam da nd yag ve alex kullanıyolarmıs ama ndyagla alakalı nete ozellkletını vermısler 130W güç ve 120 puls enerji diye yazmıslar fotona xp max yazıyor 42 cm uzerınde tarama alanı vs yazıyo bu ozellkler ıyımı bılen varmı????

Ben istanbuldayim.nisantasi. Ama ve lakin 2. Seans yapildi yuzume tipki dediginiz gibi yasadigim rahatligi anlatmam mumkun degil cok gec cikiyor cikanda rahatsiz bile etmiyor artik yuzumdeki irinli sivilceler bile tamamen gecti eski gunlerime dondum o kadar mutluyumki anlatamam. Tamamen bitmese bile kesinlikle devam ederim o derece memnunum benim kadar alerjik hassas bi ciltde anormallik olacak diye beklerken tamamen olumlu bir yondeyim. Cok tesekkur ederim. Allah tum kil derdi verdigi kullarini kurtarsin insallah bir an once. Nd yag cihazi gercekten cok iyiymis tavsiye ederim.

merhaba arkadasım çok sevindim adına bende yüzmden çok dertliyim bend eyaptırmak istiyorum nerde yaptırdıgnı söylermisin ? teşekkürler şimdiden

buğday tene sahibim ve alt bacağa ndyag yaptırdım 4 seans 4 kontrol biçiminde ve sonuçtan memnunum.tüyler sıfırlanmıyor ama çok az tüy kalıyor.

ben bu forumda okuduğum bir yere gittim..nd yag fotona cihaz diye..hiç memnun kalmadım..cihaz belki iyiydi ama merkez ve çalışanlardan memnun kalmadım..ki ben çok iyi bir müşterim pazarlık falan bile yapamam..neyse işte bir de o merkezi gittiğim diğer yerlere göre(istanbul ve ankara) hijyenik bulmadım..tavsiye etmiyorum..ama nd yag cihazı kesinlikle tavsiye ediyorum..tüm tüyleri sıfırlar mı bilemiyorum,bunu zaman gösterecek..ama ben epilasyon denilen aleti unuttum resmen..bir kere kılları azaltıp,yumuşattığı ve onları tüy haline gitridği % 100 su götürmez..sıfırlama ise çok zaman gerektiren bir yorum çünkü zaten seans araları çok uzun ve bu süre zarfında her yeriniz bebek poposu gibi geziyorsunuz resmen :))

ben de hala iyi bir merkez arayışındayım..şimdi bir hastaneden randevu alıcam galiba nette buldum..cihazı beğendim..bakalım..

merhaba arkadasım çok sevindim adına bende yüzmden çok dertliyim bend eyaptırmak istiyorum nerde yaptırdıgnı söylermisin ? teşekkürler şimdiden

Nisantasinda vali konaginda. Adini yazmiyim numarasini vereyim bi gorusursunuz xxxxxx Yalniz killar incelesince igneli oneriyolar. 1 seans yaptirdim boynuma cok canim yandi arti madecassol surduruyolar iz riskine karsi. Bir daha yaptirmam igneli cin iskencesi gibi. Nd yag a devam... Tum vucut da basladim yuzum disinda ondanda cok memnun kaldim

Son düzenleyen: Moderatör:
yazmayı unutmuşum, bacaklarıma da nd-yag yapıldı ve hiç tüy yok, son atış 3 ay önce idi ve tertemizim, 5 seans oldu...

iyi geceler bi süredir araştırıyorum aklım fena karıştı beyaz tenli siyah kıllıym ama bacaklarımda açık renkli tüyler hakim .nd yag bana çözüm olurmu ? çok mu acıtır? alx. ı hesaplı yapan bir yer mi araştırmalıyım? bu arada ben antalyadaym . lütfen yardımcı olurmusunuz???

iyi geceler bi süredir araştırıyorum aklım fena karıştı beyaz tenli siyah kıllıym ama bacaklarımda açık renkli tüyler hakim .nd yag bana çözüm olurmu ? çok mu acıtır? alx. ı hesaplı yapan bir yer mi araştırmalıyım? bu arada ben antalyadaym . lütfen yardımcı olurmusunuz???

Beyaz tenli ve siyah tüylüysen Alex senin için üretilmiş bir makina :))) Hem tüğleri yakıyo nd-yag gibi bi süre sonra dökmüyo anında cillop oluyosun hem de daha az acıtıyo. Hele benim gibi kılcalları olan bi insan için Nd-yag bi işkence... Ben ikisini de yaptırmış bi insan olarak alex'in etkisini çok daha fazla gördüm. Bi de mümkünse sürekli aynı uzmanla çalışmaya çalış. Tüy gelişimini takip eder ona göre artırır. Makinadan çok yapan uzman çok önemli aslında ona da dikkat etmek lazım. Her polikliniğin meşhur bir uzmanı vardır oraya gidenlere sorup öğrenebilirsin...

amma çok arkadaşımız acıdan şikayet ediyomuş :))) canım ben bi ürün gördüm este krem diye,gerçekten harika. siteye yeni kayıt oldum ama kendime görev edindim ağda ve epilasyondan acı çekenlere yardım etmeyi :) heralde kremin firması bana yakında reklam parası falan verir :)) bolatshop diye bi iste var,ordan kremi alıp kullanıyosun,hiç acı duymuyosun. bu yazdıklarımı kopyala yapıştır yapıp her konuya cevap yazıcam:)) amme hizmeti yapıyorum resmen

ben izmirde novara diye bir merkezde 8 seans gittim nd yag kullanıyorlardı ama bende bir işe yaramadı... üstelik makine son seanslarda artık kıllarımı sarartınca görmemeye başladı uzun süre dökülür diye öyle sarı sarı dolandım ama dökülmedi ve dediler iğneliye geçmeniz gerek.. ya bunlar resmen adamı soyuyorlar... kendileri kıllarımı sararttı şimdide kıl tipinizden dolayı makine görmez diyorlar... bende vaz geçtim lazerden... daha sonra tekrar ağdaya döndüm... gerçekten hakkıyla bu işi yapan varsa nolur beni bulsun artık ....

Son düzenleme:
florance nightanglede sadece nd yag lazer yapıyorlar.ben genital ve koltukaltına gittim çok memnun kaldım. genital için 1 saat önceden emla sürdüm..çok rahattım hiçbirşey hissetmedim..

arkadaslar bende izmirde alsancakta bir güzellik merkezine gittim ve bitene kadar uygulayacağız dediler nd-yag kullanıldı inanın merkez taşındı el değiştirdi parayı verdiğim şahıs telefonuma bile çıkmadı hepsi laf inanın paranızı alıncaya kadar 8 +2 seans gittim bitti mi hayır güya randevum vardı aramadılar bile

1 yıl önce kadar lazer epilasyona başladım. esmerim ve kıllarım da genelde sertti. tüm vücuduma önce nd-yag ile başladılar, sonrasında 3 seans sonra kadar tüylerim inceldiği ve rengim de açıldığı için alexandrite e döndüler, ben gayet memnunum arkadaslar. 5 seans lazer, 5 seans kontrole gittim, öyle yanık falan da hiç oluşmadı, koltukaltı, genital ve göbegimde yok denecek kadar az 2-3 tane incecik tüy çıkıyor, 3 ay oldu en son atıştan bu yana hala tertemizim. yüzümde de dudak üstüne her zaman nd-yag yapıldı, ancak dudak üstü çok inatçı bir bölge oldugu için 8 seans oldu hala devam ediyorum ama böyle bıraksam da çok tüy yok dudak üstümde de. kısacası ben n-yag'dan memnunum, iyi sonuçlar aldım...

iyi günler,bende geçen hafta yüzüme nd yag lazer uygulattım,ancak hala bir dökülme olmadı.. yüzümü makineyle kısalttılar ve şu an elime gelince çok sert olduğunu hissedebiliyorum,zaten kıl kökümde sert,siz yaptırdığınızda ne kadar süre sonra döküldüğünü gördünüz,çünkü bu şekilde insan içine çıkılcak gibi değil,inşallah mesajımı görür dönersiniz.. teşekkürler şimdiden

Geçen yıl yüzümün bazı yerlerindeki sert tüyler için gittiğim Epiderm Lazer Epilasyon Merkezinde (Bağdat cd. şb.) yaptırdığım işlem sonucunda bazı sert tüylerim gitti ama yüzümdeki görünmeyen sarı cansız tüyler (aslında herkesin yüzünde olan ama görünmeyen tüyler) canlandı ve şimdi yüzümde eskisinden çok tüylenme oldu.İlk gittiğimde de (internet sitesinde öyle yazdığı için) bir doktor muayenesinden geçeceğimi zannettim ama böyle bişey olmadığı gibi,sanki ağdacıya gitmişim gibi hangi bölgeye istiyosunuz deyip direk işleme başladılar.Sonuçta ilk kez gitmişim hiçbir bilgim yok ne cihazlarla ne işlemlerle ilgili,ve şimdi etrafımdaki lazer yaptıranlardan ve yaptığım araştırmalardan sonra öğreniyorum ki bu merkezin kullandığı tek cihaz olan alexandrite lazer cihazı yüz bölgesinde kullanılmıyomuş,aksi takdirde aynen bana olduğu gibi cansız sarı tüyleri uyarıp daha çok tüylenmeye sebep oluyomuş,(örn;çenemdeki birkaç sert tüy için yaptırdım şimdi boynuma doğru tüylenme oldu) ,ikincisi bu cihaz sadece beyaz tenli ve siyah tüylülerde ve vücudun diğer bölgelerinde etkili oluyomuş,ben kumral biriyim ve yüzüm için gittim.Toplamda 6-7 seans gittim ve sonuncusunda artık cihaz tüylerinizi görmüyor kalanları iğneli epilasyon yaptırmanızı öneririz deyip başka bi yer önerdiler ama gitmedim ! Sonra zamanla boynumda tüylenmeler oldu.Şimdi yüz için aslında kullanılması gereken cihaz olan ND Yag lazer yapan başka bir yere gitmeyi düşünüyorum ve araştırıyorum!(Bunu da bir kaç doktorun yazılarını okuyup öğrendim,ondan bundan değil) Şimdi Bütün bunları bile bile insanların sağlığıyla,özellikle biz kadınların görüntüye nekadar önem verdiğini bile bile hem sağlığımızla hem psikolojimizle bukadar kolay oynamanın bir karşılığı mutlaka vardır ! Ama Ben burdan Epiderm Lazer Merkezine gitmek isteyenlere bir kere daha düşünmelerini öneriyorum ! Ve Bu İnsanları Allaha Havale Ediyorum !

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Nd-yag killarda yayilma yapiyor mu? Uygulayanlar cevap verirse cok iyi olur bnce asil onemli olan noktasi bu..

Öncelikle ciddi problemler yaşadığımı söylemek isterim.Kayseri de yaşıyorum ve 2 yıldır yüz bölgesi için lazer yaptırıyorum.Gerçekten bu konuda yaşadıklarım maddi ve manevi anlamda yıprattı beni.Dr Fatma menteşin kliniğinde başladım lazere.Uzmanlarla görüşmelerimde bana gayet ikna edici konuşmalar yaptılar.Yüz bölgesi için Nd:YAG kullandıklarını söylediler.En etkili çözümün bu cihazdan alındığını esmer tenler için gayet uyumlu olduğundan bahsettiler.Sorunum sadece favori bölgesindeydi.İnce olmasına rağmen beni rahatsız ediyordu bu durum ve nitekim başlamaya karar werdim.ilk başlarda gayet memnundum. ilk yaptırdığım seanstan itibaren tertemiz bir görünüm elde ediyordum ve öncesinde jilet vs tarzı uygulamalarla kısaltma işlemi yapmadıkları için de mutluydum .Çünkü araştırmalarımda özellikle bayanlarda asla yüz bölgesinde jiletleme yapılmaması gerektiğiydi.1. yılını bulduğunda seanslarımın tüylerin yüz bölgemde yayıldığını farketmeye başladım.ben bu sıkıntılarımdan bahsettiğimde de her seansımda gayet ikna edici konuşmalar yapılıp gönderiliyordum we iyi niyetle inanıyordum.Artık sorunlarım daha da büyüdü.Yayılan bölgelere atış yapıldıkça lazer yapılan alan her defasında daha da genişliyordu.süre gittikçe uzadı we ben artık aynaya bakıp uzayan tüyler gördükçe etkileniyordum we ciddi anlam da isyan etmeye başladım.Bu geçen süreden sonra seansımın birinden sonra ciddi anlamda acı çekmiştim acı resmen içimdn geliyodu we yüzüm alew alew yanıyordu sanki.Çıkmadan buz uygulaması falan yaptılar ama ertesi gün dahi hala acıyı hissediyordum.Netice favori bölgeme yakın yerde elmacık kemiğimin alt tarafında renk koyulaşması.Bildiğiniz yandım !!! Bu durumu Sayın Fatma Menteşle görüştüm. Tek kelime dahi etmeden bana fraksiyonel lazer başladı.Çünkü kendi hatalarıydı we bu durumda bile büyük tepkiler werip olaylar çıkarmadım.Bunun müspet bir sonuç olacağını düşünüp,saf saf lazerde başa gelebilecek durum olarak değerlendirdim...Gel gelelim olayın diğer boyutuna... YİNE LAZERE GİTTİM.LAZER UYGULAMASI SONRASI,UYGULAMAYI YAPAN BAYANA FATMA HANIMLA GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİMİ SÖYLEYİP,FRAKSİYONEL LAZER UYGULAMASIYLA İLGİLİ HATIRLATMAMI YAPTIKTAN SONRA ALDIĞIM CEWAP ;FATMA HANIM BURAYI DEWRETTİ .YENİ SAHİPLERİYLE BİRLİKTE KURUMSAL BİR FİRMA.BU FATMA HANIMLA İLGİLİ BİR DURUMDU YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY YOK BU DURUMUM İÇİN UYGULAMALARINIZI FARKLI BİR MERKEZDE YAPTIRMALISINIZ.ÇÜNKÜ FATMA HANIM MAKİNASINI DA GÖTÜRDÜ CEWABINI ALDIM WE TABİRİ CAİZSE RESMEN O AN BAŞIMDAN AŞŞAĞI KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ.GİDİŞİMDE DE TÜM ÇALIŞANLAR AYNI OLDUĞU İÇİN WE AYNI BAYAN UYGULAMAMI YAPTIĞI İÇİN DE FARKLI BİR İSİMLE ÇALIŞILMAYA BAŞLANDIĞINI FARKETMEDİM DAHİ.RESMEN ŞOK OLDUM WE ÖDEMEMİ YAPIP ÇIKTIM GİTTİM.BU DURUM DÜŞÜNDÜKÇE BENİM İÇİN CAN SIKICI BİR HAL ALMAYA BAŞLADI WE SIKINTILARIMI FARKLI BİR MERKEZDE GİDERMEYİ DÜŞÜNÜP ARAŞTIRMALARA BAŞLAMAMLA BİRLİKTE İKİNCİ ŞOKUMU DA YAŞADIM !!! SAYIN FATMA MENTEŞİN KLİNİĞİN DE UZUN ZAMANDIR YAPILAN WE BENİM ND:YAG CİHAZIYLA UYGULANDIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM SEANSLARIM MEĞERSE BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN ALEXANDRİTE CİHAZIYLA UYGULANIYORMUŞ.TÜM BU ÇOĞALMALARIN WE SIÇRAMALARIN KAYNAĞI BUYMUŞ !!! BU DURUMU BİR ARKADAŞIMA BAHSETTİĞİM DE İSE ALDIĞIM CEWAP; HİÇ Mİ ARAŞTIRMADIN FATMA MENTEŞLE AYNI SORUNU YAŞADIM WE BANA UYGULAMA YAPAN KIZI TANIYORDUM.KLİNİK DIŞINDAKİ Bİ GÖRÜŞMEMİZDE SIKINTILARIMDAN BAHSETTİĞİMDE ASLINDA ALEXANDRİTE KULLANDIKLARINI SÖYLEDİLER DEDİĞİ ANDAN İTİBAREN ARTIKKK BU KLİNİĞE KARŞI BAKIŞ AÇIMM TAMAMEN DEĞİŞTİ.YÜZÜMÜN LEKE KALMASINA MI ÜZÜLEYİM?BUNCA ZAMAN HARCADIĞIM PARALARA WE GEÇEN ZAMANA MI ÜZÜLEYİM? NE YAPAYIM BİLEMEDİM. GÜN GEÇTİKÇE DE ÖĞRENİYORUMKİ BENİMLE AYNI MAĞDURİYETİ YAŞAYIP ŞU AN PARALARINI ÖDEDİKLERİ HALDE SEANSLARI YAPILMAYAN İNSANLAR WAR.ONLARDA GİTTİKLERİNDE BENİMLE AYNI CEWABI ALIYORLAR.FATMA HANIM BURAYI DEWRETTİ WE YAPABİLECEĞİMİZ HİÇ BİR ŞEY YOK !!! İNSAF,WİCDAN...DAHA DA DİYECEK BİR ŞEY BULAMIYORUM!!! FATMA HANIM İSTANBULA YERLEŞMİŞ.BEN BUNUN ALTINDA İYİ NİYET ARAMAM !!! BURADAKİ İNSANLARIN MAĞDURİYETLERİ ZERRE KADAR DÜŞÜNÜLMEDEN YAPILIYORSA BU DEWİR TESLİM WE SÖYLENEN YALANLAR BİR BİR ÖĞRENİLİYORSA BU DURUM ARTIK HUKUKİ BOYUTA TAŞINMALI !!! İLK ÖĞRENDİĞİMDE AVUKAT OLAN ENİŞTEMDEN BU TEKLİFİ ALDIĞIMDA BİLE ALLAHA HAWALE EDİYORUM DİYİP GEÇİŞTİRMİŞTİM.AMA ÖĞRENDİĞİM ŞEYLER KARŞISINDA GALİBA YAPILMASI GEREKENİ YAPMAK ZORUNDAYIM .SİZ DE BENİMLE AYNI MAĞDURİYETİ NEREDE OLURSA OLSUN YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ.BAŞLAMADAN ÖNCE ARAŞTIRMALARINIZI İYİ YAPIN,ALETİ GÖRMEYİ İSMİNİ OKUMAYI,UYGULANAN DALGA BOYUNU ÖĞRENMEYİ WE GEREKİRSE CİZAHI FOTOĞRAFLAYIP ARAŞTIRMA YAPMAYI DAHİ TEKLİF EDİN.KENDİSİNDEN WE MERKEZİNDEN EMİN OLAN BİRİMLER ASLA İTİRAZ ETMEYECEKLERDİR EMİN OLUN.

X