Lazer Epilasyon Nd:YAG Lazer Epilasyon Cihazı

Arkadaşlar 9 seans soprano ice işe yaramayınca ND-yağ denedim ilk defa 2 hafta önce. Yüzüme tabi. Ama hala bir dökülme olmadı. :olamaz:

Yüzüme ikinci ND-yag uygulaması yapıldı. 40 ile çalışıldı. Çok acı hissetmedim. Bakalım 15 gün sonra dökülecek mi kıllar...

Memnunmusun nd yag lazerden
İkinci ND-yag uygulamasında da kıllar dökülmedi ama kısaltılanlar da uzamadı. Bugün kontrole gittim. Yüzünüzde fazla tüy göremiyorum dedi bayan. Halbuki güneşte çok belli. Bir karanlık odada baktı ki oda da ben de göremiyorum. Komple trimmerla alıp pazartesi 3. seansıma gidicem. Birde öyle deneyeceğim. Yazarım sonuçları yine.

Ben istanbuldayim.nisantasi. Ama ve lakin 2. Seans yapildi yuzume tipki dediginiz gibi yasadigim rahatligi anlatmam mumkun degil cok gec cikiyor cikanda rahatsiz bile etmiyor artik yuzumdeki irinli sivilceler bile tamamen gecti eski gunlerime dondum o kadar mutluyumki anlatamam. Tamamen bitmese bile kesinlikle devam ederim o derece memnunum benim kadar alerjik hassas bi ciltde anormallik olacak diye beklerken tamamen olumlu bir yondeyim. Cok tesekkur ederim. Allah tum kil derdi verdigi kullarini kurtarsin insallah bir an once. Nd yag cihazi gercekten cok iyiymis tavsiye ederim.
Merhaba gittiginiz yerin adini belirtirmisiniz

X