Başımın sol tarafındaki ağrı :( lütfen okuyun

Seleyna07

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
209
15
44
selam herkeze...
kısaca yazmak ıstıyorum....
başımın üstünde sol üstte sürekli ara ara girip çıkan bi ağrı 5...6gündür şimdi o ağrı aşağı indi alnıma yanı yıne sol köşeye şimdi ağrı orda sürekli o tarafı sıkmak istiyorum...allah aşkına nedir bu bilen var m?böyle olan var mı?
uykularım düzensiz beslenmemde bunla alakalı olabılırmı?ama ne alaka bilemıyorum lütfen bı cvp?

korkma canım benim çok olur o şekilde uykumdan uyandırdığını bilirim ağrının ,hüngür hüngür ağladığımıda dayanamıyordum....doktora gittim bişey çıkmadı ...adet dönemimde iyice artardı gözlerime vururdu son zamanlarda :KK53:2 aydır uykumu düzene soktum,kafeinden uzak durdum bitki çayına yöneldim ,stresten uzak durmak mümkün olmasada umursamaz davranmaya çalıştım çok şükür rahatım ....:21:istersen bir doktora görün için rahatlar ilaç falan verir belki neler yapabileceğini söyler ...uyku düzeni çok etkiliyor buna eminim ...inşallah geçer canım sağlıkla kal :KK71:

korkma canım benim çok olur o şekilde uykumdan uyandırdığını bilirim ağrının ,hüngür hüngür ağladığımıda dayanamıyordum....doktora gittim bişey çıkmadı ...adet dönemimde iyice artardı gözlerime vururdu son zamanlarda :KK53:2 aydır uykumu düzene soktum,kafeinden uzak durdum bitki çayına yöneldim ,stresten uzak durmak mümkün olmasada umursamaz davranmaya çalıştım çok şükür rahatım ....:21:istersen bir doktora görün için rahatlar ilaç falan verir belki neler yapabileceğini söyler ...uyku düzeni çok etkiliyor buna eminim ...inşallah geçer canım sağlıkla kal :KK71:

cnm ya nasıl iyi geldi yazdıkların,çok sağol...evet sanırım düzensizlikten vallaha 2 yaşında bir kızım var halen uyku düzeni oturmadı bana çok düşkün halıyle küçük olunca benı çok yoruyor bende stres yapıyorum oda başımamı vuruyo ne :)
tekrar cvp için sağol

X