Online alışveriş siteler

gayet iyiymiş canım diğer sitelerde kapıda ödeme yok bu sitede en çok beğendiğim tarafı kapıda ödeme zaten kesinlikle denemeliyim ozaman :)

bende öleyim canım..kapıda ödemeli bnm için daha iyi kredi kartım yok çünkü e havale de 2günde yatırman lazım
kim uraşcak o yüzden böle siteleri tercih ediyorum.. bikaç tane var bulduğum ve alışveriş yaptığı..detaylıca yazarım canım :KK1:

Ben limango ile MArkafoniyi cok kullaniyorum. Guzel kampanyalar oluyor. Ayrica hediye cekler veriyolar, alisveris cok uyguna geliyor.

Bugun Park Bravo kabani 130, hotic botu 75 tlye aldim. Cek kullanmasaydim ikisine 320 tl verecektim. Ya da Daha fenasi normal dukkanindan alsaydim, dusunmek bile istemiyorum. Cok uygun teklifler dusurulebiliyor, gercekten.

Ama sitenin iyi bir takipcisi olmak lazim. Ayrica cek piyasasini da iyi biliyor olmak lazim:)

şu çek piyasasını bi öğrenemedim gitti.ben hiç böle avantajlar bulamıyorum

Cek satilan yerleri takip et. bir kaac tane alirsin. Sonra zaten arada cekin nasil kazanildigi paylasiliyor. Sen de kendi ceklerini kazanmaya baslarsin.

Markafoni cekler mesela, alisveris yapilan hesaplara hediye olarak geliyor. veya Koladan puan toplayarak 75e 20 lik ceklerden alabiliyosun.

Veya Limango Arkadasin senin davetinle olusturulmus hesaptan alisveris yaparsa 10 tl indirim veriyor. Limango 10 tl cek veren bi link vardi, tabi onu da kullanarak alabilirsin.

Morhipo'da bultene kaydolduktan sonra 25 e 15 tl lik indirim veriyordu. Ben onu pek kullanmiyorum ama, biraz daha arastir, nasil yapildigini.

Ama profesyonelleri takip et, daha cok karli alisverisler yapabilirsin:)

Son düzenleme:
arkadaşlar ayakkabı dünyasının internet sitesinden alışveriş yapan varmı sorun çıkıyormu kaç günde geliyor yardımcı olun lütfen

Selam,

Ben de internet alışverişini çok sevdiğim için birkaç öneride bulunmak isterim.

Trendyol.com 'dan güzel birkaç ürün aldım. Birde bu aralar indirimplus.com diye bir site var, kampanya yapıyorlar 1 TL'lik ürünleri var, çok güzel ürünleri, genel olarak fiyatlarda cazip. Şimdi 1v1y.com 'da baktım fena değil, seçenekleri iyi :KK66:

Selam,

Ben de internet alışverişini çok sevdiğim için birkaç öneride bulunmak isterim.

Trendyol.com 'dan güzel birkaç ürün aldım. Birde bu aralar indirimplus.com diye bir site var, kampanya yapıyorlar 1 TL'lik ürünleri var, çok güzel ürünleri, genel olarak fiyatlarda cazip. Şimdi 1v1y.com 'da baktım fena değil, seçenekleri iyi :KK66:

indirimplus ın kapıda ödeme imkanı var mı acaba :26: gerçi netten alışveriş yasağı geldi bana ama dayanamıyorum :KK1:

indirimplus ın kapıda ödeme imkanı var mı acaba :26: gerçi netten alışveriş yasağı geldi bana ama dayanamıyorum :KK1:

valla biz hep kredi kartıyla almıştık, birde havale diye bir seçenek vardı. Büyük ihtimalle kapıda ödeme seçeneği yok ama kampanyalarını her gün takip et, güzel ürünler çıkıyor. :))

valla biz hep kredi kartıyla almıştık, birde havale diye bir seçenek vardı. Büyük ihtimalle kapıda ödeme seçeneği yok ama kampanyalarını her gün takip et, güzel ürünler çıkıyor. :))
teşekkürler canım bakıcam..bazen havale oluncada istemiyorum git bidaha parayı yatır 2günde yatırmazsan iptal oluyo filan :KK31:

2 kere sipariş iadesi yaptım, ikisinin de ücret ödemesi yapılmadı.
Sipariş ettiğim bir ürünü ise defalarca şikayet etmeme rağmen göndermediler.
Kızlar, Trendyol'dan hiçbir şey almayın. Şikayet siteleri binlerce yanlış/defolu ürün şikayetleri ile dolu.

Bugüne kadar alışveriş yaptığım sitelerin içinde en güvensiz olan site 1V1Y..sloganlarınızdan biri de %100 güvenlik,ilgisi yok..yazık..zaten sikayetvar.com da arattığımızda her şey ortada..1v1y.com Şikayetleri - Şikayetvar

Tam 25 gündür tedarik sürecinde olan siparişim için müşteri hizmetlerini aradığımda tatmin edici hiçbir cevap alamıyorum. üstelik siparişimin cumartesi kargolanacağını söyleyen temsilci bugün "pardon, tedarik süreci bitmemiş" diyebiliyor..nasıl bir düzenbazlıktır çözemedim..kartımdan para çekildi ama ortada mal yok..lütfen 407320 siparişim iptal edilsin..gelse de iade edilecektir..

kızlar Richety rach den alışveriş yapan varmı fikirlerinize göre alışveriş yapıcam ?

2 kere sipariş iadesi yaptım, ikisinin de ücret ödemesi yapılmadı.
Sipariş ettiğim bir ürünü ise defalarca şikayet etmeme rağmen göndermediler.
Kızlar, Trendyol'dan hiçbir şey almayın. Şikayet siteleri binlerce yanlış/defolu ürün şikayetleri ile dolu.

İlginç, trendyoldan ben de alışveriş yapıyorum, ben de 2 defa iade yaptım geri ödemede hiçbir sorun yaşamadım. İade ürün ellerine ulaştıktan sonra üstünden 1 gün geçmeden iadem yapıldı. En güvendiğim sitelerden biriydi şaşırdım. Sizin iadelerinizde acaba üründe bir sorun mu vardı? iade koşullarına uymayan bir durum olmasın?

X