Online alışveriş siteler

Trendyol markafoni bingomingo clubboon limango vipdükkan modaluna modaelinizde alamarka onstil
Önem sırasına göre yazdım :KK1:

bazı marka siteler üyelik istiyoya üye olmadan içerigi göstermiyor deli oluyorum kapatıyorum hemen siteyi burdan duyrulur online siteler kaybediyosunuz bu yüzden alışveriş yapmıyorum öyle sitelerden sabırsızım ben hemen görmem lazım içeriği:)

kızlar sanal kartla alışveriş yapanınız varmı ben FRAGRANCEX'den yaptım bikaç gün önce ilk defa sanal kart numaramı girdim sonra kartın arkasındaki 3 haneli numarayı istedi şimdi bu sanal kartın 3 haneli numarası olmuyo ama diyerek girdim yani. Bugün mail geldi çekememişler parayı. Mail atıp düzeltirsem gönderceklerimiş napsam bilemedim. Gerçek kart numaramı vermek nekadar doğru?

bazı marka siteler üyelik istiyoya üye olmadan içerigi göstermiyor deli oluyorum kapatıyorum hemen siteyi burdan duyrulur online siteler kaybediyosunuz bu yüzden alışveriş yapmıyorum öyle sitelerden sabırsızım ben hemen görmem lazım içeriği:)

Benim için de tam tersi söz konusu :KK1:

kızlar trendyol mesela 50 tl kazandım dıyeyım. kredı kartı numarası vermede kazandıgım parayı kullanabılırmıyım :s onu nasıl yapacam. yardım edermısın

kızlar trendyol mesela 50 tl kazandım dıyeyım. kredı kartı numarası vermede kazandıgım parayı kullanabılırmıyım :s onu nasıl yapacam. yardım edermısın

Bildiğim kadarıyla kredi kartını kullanmadan alış veriş yapamazsın zaten ürünleri alırken hediye çekinizi kullanmak istiyormusunuz diye bir seçenek var ürünün fiyatı üzerinden kazanmış olduğunuz 50 tl hesaptan düşüyor tabi alacağınız ürün 50 tl nin üstüne olmalı yani 51,55,60 falan yoksa kredi kartından tutarı çekmiyor.

Hayır canım kullanamazsın diğer arkadaşın dediği gibi yapacağın alışveriş senin kuponundan yüksek olmalı bazı siteler kredi kartı olmazsa kabul etmiyor bi de bazıları da kapıda ödeme seçeneği sunuyor.

kızlar ben internetten hiç alışveriş yapmadım artık yapmak istyrm acaba güvendiğiniz beğendiğiniz internet sitelerini buraya yazabilirmisiniz online alışveriş sitelerini:26:

şu anda giyimle ilgili en popüler alışveriş siteleri trendyol,markafoni,limango ben hiç alışveriş sitesinden alışveriş yapmadım ama çeşitli kampanyalar yapıyorlar bunları çok takip ediyorlar.kendimde tasarımcı olduğum için biliyorum benim çalıştığım bazı butiklerde buraya ürün veriyor hatta benimde ürünlerimin satışı için buraya bazısı koydu trendyolla markafoni'ye.

Kızlarr geçen toplu biralım yaptım aldığım ürünleri görebilirsiniz. Nasıl güzelmi sizce?

$219341S01.jpg $179382_144215465637829_144104642315578_271147_6537590_n.jpg $135019M00.jpg $42340315_0.jpg $42340385_0.jpg $1355506.jpg $13706506.jpg $42340358_0.jpg $42341828_0.jpg $128547M00.jpg $42340297_0.jpg

yılın 8 ayı yaz olan bir yerde oturuyorum 2012 yazı tayin çıkacak gideceğiz..seneye bu zamanlar trendyol,markafoni,limongo gibi sitelerden kaban alacağım..çok tarz ve ucuz kabanlar geliyor..hemen almak gerekiyor tükeniyor çünkü..tayin kesin doğuya çıkar 2 tane falan alacağım kaban o sitelerden

yılın 8 ayı yaz olan bir yerde oturuyorum 2012 yazı tayin çıkacak gideceğiz..seneye bu zamanlar trendyol,markafoni,limongo gibi sitelerden kaban alacağım..çok tarz ve ucuz kabanlar geliyor..hemen almak gerekiyor tükeniyor çünkü..tayin kesin doğuya çıkar 2 tane falan alacağım kaban o sitelerden

benim elbiseler hala gelmedi:KK43: acaba mail atcaklarmı geldiğinde postahaneye:KK52:

benim elbiseler hala gelmedi:KK43: acaba mail atcaklarmı geldiğinde postahaneye:KK52:

Hangi siteden aldın canım bir de sipariş takip felan var kargo durumunu oradan rahatlıkla görebilir sana ulaşacağı zaman tahmin edebilirsin:KK34:

hepsine bayıldımmmm yaa,özellikle 6.resimde ki siyah pantolona bittimm:KK69:gg denmi aldın caanım ben hiç alışveriş yapmadım ordan beğendiğim birüsü şey var,gerçekleri elline ulaştımı güzelmii resimdeki gibilermi:44:

10 TL. Değerinde Hediye Kodu:
KDV Hariç Yapacagınız 75 TL lik alışverişlerde Şubat sonuna Kadar Kullanabilirsiniz...!!!

Hangi siteden aldın canım bir de sipariş takip felan var kargo durumunu oradan rahatlıkla görebilir sana ulaşacağı zaman tahmin edebilirsin:KK34:

halens den aldım canım daha kargoya verilmedi ohcanımadeysin arkdşmz eli kulağında diyor demekki gelicek çünkü onun aldıkları 1 ay içinde gelmiş:KK66:

X