Online alışveriş siteler

markafoni ve trendyoldan alışveriş yapıyorum.tek bir sorunla bile karşılaşmadım.isteyen özelden ulaşsın.üye olmanız için davetiye gönderebilirimm:21:

kadinsanal.com diye bi adrese girdim geçen gün. mikemmel bir mavi ayakkabı takıldı gözüme dayanamadım aldım!:KK52: az ürün var sitede ama hoş bi kaç parça var. orayıda tavsiye ederim kızlar. tabi ürün yelpazelerini genişletmeleri gerekiyor orası ayrı:KK51:

http://www.kadinsanal.com/product.php?id_product=18 bu da aldığım ayakkabının linki kızlar. burda gerçkte olduğu gibi pek mavimsi durmuyo gerçi..

ya fotorf nasıl ekleniyoki buraya?

Son düzenleme:
trendyol ve strawberry den alış veriş yapıyorum
hiç bir sorun yaşamadım:nazar:

slm birşey sormak istiyorum bende bir kaç kere stawberry sitesine baktım oradaki ödemeler türk lirası mı bir de kargo kredi kartına mı yansıyor????

kadinsanal.com diye bi adrese girdim geçen gün. mikemmel bir mavi ayakkabı takıldı gözüme dayanamadım aldım!:KK52: az ürün var sitede ama hoş bi kaç parça var. orayıda tavsiye ederim kızlar. tabi ürün yelpazelerini genişletmeleri gerekiyor orası ayrı:KK51:

Mavi Desenli - Kadınsanal bu da aldığım ayakkabının linki kızlar. burda gerçkte olduğu gibi pek mavimsi durmuyo gerçi..

ya fotorf nasıl ekleniyoki buraya?

Ayakkabılar çok şıkmış :KK34:

Ayakkabılar çok şıkmış :KK34:

çok teşekkür ederim canım:KK70: ama giydim.. sevgilim benden 5 cm falan uzun.. oldum mu bundan 10 cm uzun.... ayakkabıların ön tarafı da platformlu ayağı yormuyor ama ben dev gibi oldum... boyum 1.70 zaten 1.85 olmuşumdur.:KK53: zavallım yanımda bücür gibi kaldı ya.. kısa boyluluara yada sevgilisi kendinden en az 15 cm uzun olanlara daha iyi olur sanırm.

o yokken giycm bende artık. kendini kötü hissetmesin:KK66:

slm birşey sormak istiyorum bende bir kaç kere stawberry sitesine baktım oradaki ödemeler türk lirası mı bir de kargo kredi kartına mı yansıyor????

sayfayı türkçeye çevirirseniz türkçe oluyor ödemeler de ama dolar çıkınca tl ye de yansıyor tabi
kargo ücretsiz

Ben de önceden kredi kartıyla alışveriş yapıyordum,şimdi kapıda ödeme secenegi olan siteleri tercih ediyorum.Öyle ki cok arastırma yaptım ve en güvenilir olanları sizlerle paylaşmak isterim... :KK66:
Japon kıyafetleri,v.secret tarzı ürünler için: fashion coctail adlı bir site var,ayrıca modanın merkezi adlı sitede güzel. daha geniş kapamlı olsun diyorsanız;vimjo,pazarland,hepsiburada,carmenstore,ikiler,outlettrendy,kozmetikçim,içgiyim,porsan,manyamarka gibi siteler kapıda ödeme imkanı sunan güzel sitelerdir. :82:

çok teşekkür ederim canım:KK70: ama giydim.. sevgilim benden 5 cm falan uzun.. oldum mu bundan 10 cm uzun.... ayakkabıların ön tarafı da platformlu ayağı yormuyor ama ben dev gibi oldum... boyum 1.70 zaten 1.85 olmuşumdur.:KK53: zavallım yanımda bücür gibi kaldı ya.. kısa boyluluara yada sevgilisi kendinden en az 15 cm uzun olanlara daha iyi olur sanırm.

o yokken giycm bende artık. kendini kötü hissetmesin:KK66:

Canım ya inanamıyorum aynı sorun bende de var.... Benim sevgilim de benim boylarıma yakın ama ben ondan 2 3 cm felan daha uzunum çok sevdiğim bi dolgu topuk çizmlerim var önü de platform onu giyindim mi iyice kısa kalıyo :78: e sürekli de beraberiz bende topuk giyinmeyi seviyorum nolck bilemiyorum :KK5:...

Konuyla alakası yok ama gördüm dayanamadım :kk77:

sayfayı türkçeye çevirirseniz türkçe oluyor ödemeler de ama dolar çıkınca tl ye de yansıyor tabi
kargo ücretsiz

kargo hepsinde ücretsiz değil aslında parfümlerde felan az bir kısmında kargo ücreti alıyorlar ama sayfa türkçe olunca ödemelerin tl olduğunu bilmiyordum aslında öyle yaptım da ödemeler yine dolar şeklinde oldu acaba kredi kartında mı tl diye geçiyor...Bu arada cvp için teşekkürler.

halens den aldıklarım hala gelmedi tam bir ay oldu:KK59:

Canım ben o siteden hiç alışveriş yapmadım ama bir baktım senin sipariş takip bölümünde karrgoya verildi yazıyor mu....Oradaki ürünler isveçten geldiği için uzun sürermiş hayırlı olsun.:KK16:

kargo hepsinde ücretsiz değil aslında parfümlerde felan az bir kısmında kargo ücreti alıyorlar ama sayfa türkçe olunca ödemelerin tl olduğunu bilmiyordum aslında öyle yaptım da ödemeler yine dolar şeklinde oldu acaba kredi kartında mı tl diye geçiyor...Bu arada cvp için teşekkürler.

parfümlerde %10'unu kargo için kesiyor canım evet ama parfümün yanında bir de makyaj malzemesi vs alırsan yine ödemiyorsun kargoyu.
soldaki ülke/bölge seçimini türkiye/türkçe yaparsan fiyatlar ve site türkçe oluyor
kredi kartında da tl olarak geçiyor
rica ederim

Canım ben o siteden hiç alışveriş yapmadım ama bir baktım senin sipariş takip bölümünde karrgoya verildi yazıyor mu....Oradaki ürünler isveçten geldiği için uzun sürermiş hayırlı olsun.:KK16:

hiç daha öle bir mail gelmedi canım:KK43:

parfümlerde %10'unu kargo için kesiyor canım evet ama parfümün yanında bir de makyaj malzemesi vs alırsan yine ödemiyorsun kargoyu.
soldaki ülke/bölge seçimini türkiye/türkçe yaparsan fiyatlar ve site türkçe oluyor
kredi kartında da tl olarak geçiyor
rica ederim

Ay çok teşekkür ederim son son bir sorum olacak sıkmazsam :78:
Ödemelr kredi kartlarında tek çekim mi???

X