Online alışveriş siteler

Ecotripsos diye bir site var buradada ucuzunu bulmak için yöntemler yazıyor, ben çok beğendim En Büyük TÜRKİYE:emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Farklı zamanlarda kuzenim ve ben alışveriş yaptık hiç sorunsuz havaleyle veya kapıda ödemeyle işlem yapabiliyorsunuz. Hatta çantanın rengini sonradan beğenmediğim için bir hafta sonra gönderdim başka beğendiğim bir modelle değiştirdiler.

ben site adı yazdım ama site adı bu

Günlük Bayan Çanta, Abiye, Portföy Çanta, Deri Cüzdan

kızlar ben internetten hiç alışveriş yapmadım artık yapmak istyrm acaba güvendiğiniz beğendiğiniz internet sitelerini buraya yazabilirmisiniz online alışveriş sitelerini:26:

Merhaba Trendyol, morhipo, zigo benim tercih ettiğim sitelerin başında geliyor. Spor ürünleri için sportive.com.tr'yi tercih edebilirsin. Bildiğim kadarıyla dönem dönem indirimleri oluyor. En son Nike ve Adidas ürünlerde %25 indirim vardı. Allahım her yer de indirim var :)

:KK1::KK1:

Ben de hiç internetten alışveriş yapmadım da illa kredi kartı ile mi yapmak gerekiyor arkadaşlar kapıda ödeme ya da havale yapılabliyor mu bu tür alışverişlerde acaba?

piyasada ön ödemeli kartlar var. kredi kartı bilgilerini vermek istemiyorsan bu kartı kullanabilirsin içine önceden para yüklüyorsun dilediğin gibi alışveriş yapabiliyorsun. kullanmadım ama kullana kişiler tanıyorum. İnternetten bir araştır istersen. Ya da düşük limitli bir kredi kartı da kullanabilirsin. alışveriş yapmak istedikten sonra seçenek bol :KK1::KK1:

Buyaka AWM ve AWM'nin kendine HAS internet sitesi ile Hem Güvende sorunsuz hem bir çok kampanyalarıyla , Hediyeleri , İndirimleriyle Göz Dolduran bir Online Alışveriş Sitelerinden biridir.Türkiyede AWM'nin ilk "e" Haline gelen Firmasıdır... İster Gel-Al İster 1-3 İş günü İçinde Kapında Kargo ile Cok Kullanışlı bir Site... Araştırmanı tavsiye ederim...

kesinlikle güvenilir.Bu ara ayrıca hediye çekleri de dağıtıyor.

Eklentiler

• $1TB.jpg
    $1TB.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 101
Arkadaşlar yenibi site keşfettim die hem kaliteli hemde epey uygun fiyata elbiseler var.Güvenilir mi die test ettim.Tunik ertesi gün elime ulaştı.Ben memnun kaldım tavsiye edebilirim.:KK6:

Merhaba arkadaşlar,
Çiçek sepetinde ,(diğer internetten çiçek satıcılarıda böylemidir bilemiyorum incelemedim.)dikkatimi çeken bir konu var uyarmak istedim, satıştaki çiçekler için koyulan fotoğraflarda arajmanın tanımına yazılandan çok daha fazla çiçek var, örneğin 17 gül var deniyor, fotoğrafı sayıyorum 19 tane var :) ve normal bir arjmanda 19 gülün tamamının tek bakış açısından görünmemesi gerekirken fotoğrafta hepsi görülebiliyor, dolayısı ile gelen çiçek hacim ve görüntü olarak fotoğrafın yarattığı beklentiyi karşılayamıyor, uyarmak istedim :)

Limango,trendyol,markafoni ve hepsi buradayı kullanıyorum, memnumum, özellikle iadelerde hiç sorun yaşamıyorum, tavsiye ederim,

İşten çıkıp eve 8 de geldiğimden internetten alışverişi çok sık kullanıyorum. Milyoncu tarzında bir site keşfettim gayetucuz.net 5 liralık ürünü bile gönderiyorlar. ilk alışverişimi kapıda ödeme ile yaptım. Şimdi içim rahat.

Canım şehirfırsatı da çok güzel. Ben defalarca yemek, masaj ve kişisel bakım paketleri aldım.

Canım hediyelik eşya sitesi olarak HediyePaketim'i tavsiye ederim. fiyatlar çok uygun ve hızlı teslim yapıyorlar.

Son düzenleme:
Gümüs taki (özelikle Sahmeran ve farkli takilar) icin önerebileceginiz güvenilir alisveris siteleri varmi?

X