Online alışveriş siteler

Beren

<3
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2010
11.067
196
kızlar ben internetten hiç alışveriş yapmadım artık yapmak istyrm acaba güvendiğiniz beğendiğiniz internet sitelerini buraya yazabilirmisiniz online alışveriş sitelerini:26:

Canım ben sürekli internetten alışveriş yapıyorum.
Hepsiburda oldukça güzel, onun haricinde Kom ve Ayyıldızın internet sitelerindeki online satıştan herzaman alışveriş yapıyorum, strawbery'den de memnunum, 1.5 sene önce de emall diye bir siteden telefon almıştım onda da sorun yaşamadım.

Ben de hiç internetten alışveriş yapmadım da illa kredi kartı ile mi yapmak gerekiyor arkadaşlar kapıda ödeme ya da havale yapılabliyor mu bu tür alışverişlerde acaba?

Ben de hiç internetten alışveriş yapmadım da illa kredi kartı ile mi yapmak gerekiyor arkadaşlar kapıda ödeme ya da havale yapılabliyor mu bu tür alışverişlerde acaba?

Firmadan firmaya değşiyor. Hemen hemen hepsi havale kabul ediyor, bazıları da kapıda ödeme imkanı sunuyor ancak ben hep kartla yaptım. Yukarıdayazdığım sitelerin haricinde şehirfırsatı'ndan ve markofoniden de aldığım ve pek memnun kaldığım şeyler oldu.

Bu tamamen siteye bağlı.bazı sitelerde sadece kredi kartı geçerli,bazılarında havale de oluyor.Kapıda ödeme ise yeni yeni başlıyor ve birçok sitede henüz uygulanmıyor.Güvenli olan sitelere gelirsek...hepsiburada genellikle piyasa fiyatında veya daha ucuz oluyor,bazen kısa süreli güzel indirimler oluyor.gittigidiyor ve sahibinden.com siteleri de güvenli fakat orada ilan veren bireysel satıcılardan alışveriş yapıyorsunuz,satıcı sorun çıkarabilir ama bu durumda da site paranızı güvence altına alıyor.mesela gittigidiyorda siz ürünü elinize geçtikten sonra inceleyip beğenirseniz onay veriyorsunuz 3 gün içinde.eğer onay vermezseniz paranız satıcıya aktarılmıyor...bir de ünlü markaların 2-3 günlük indirimlerle satıldığı özel alışveriş kulübü siteleri var.sitelerin bazıları sadece davetiye usulüyle üyelik alıyor.üye olmak isteyenlere davetiye yollayabilirim

kızlar çok teşekkür ederim markafoniye üye oldum ama anasayfada sadece kampanyalar çıkıyor maybeline filan makyaj malzemelerini bulamıyorum halbuki orda var ama seçeneklerde yok nasıl bulucam:KK43:

kızlar çok teşekkür ederim markafoniye üye oldum ama anasayfada sadece kampanyalar çıkıyor maybeline filan makyaj malzemelerini bulamıyorum halbuki orda var ama seçeneklerde yok nasıl bulucam:KK43:

markafoni,limango,trendyol,clubbon,markalonga,vipdükkan gibi sitelerin kampanyaları 1-4 gün arası olur.
hatta bazı ürünler daha satışa sunulur sunulmaz bitiyor tükeniyor.hergün takip edeceksiniz bu tarz siteleri.
bazen acaip indirimli markalar geliyor ihtiyacım varsa beğendiysem değerlendiriyorum
mesela bir kere rodi kotu indirimli 25 e aldım,leviste 40 a aldım.tabi bi baktım sabah stokta var düşünmeden aldım.10 dk sonra baktığımda bitmişti bile.

yani her zaman her marka çıkmıyor öylemi? yani her gün takip etcem belki maybelline çıkar die bide arkadaşını öner 10 tl kazan dio bu dogrumu tüm arkdşlarımı davet ettim de:KK1:

Canım şehirfırsatı da çok güzel. Ben defalarca yemek, masaj ve kişisel bakım paketleri aldım. Çok çok ucuza ne bakımlar yaptırdım kendime

yani her zaman her marka çıkmıyor öylemi? yani her gün takip etcem belki maybelline çıkar die bide arkadaşını öner 10 tl kazan dio bu dogrumu tüm arkdşlarımı davet ettim de:KK1:

davet ettiğin arkadaşın alışveriş yaparsa ilk alışverişinden 10 tl kazanıyorsun..hepsi yaparsa hepsinden 10 tl:KK52:

mesela bugün trendyolda max factor vardı sabahtan girdi kampanyaya..kozmetik istersen bak derim.üyeliğin yoksa ben davet edeyim alırsan 10 tl miz olsun bari:KK60:

eğer arkadaşın davetini kabul edip üye olursa ve alışveriş yaparsa onun ilk alışverişinde sen 10 tl kazanıyorsun:nazar:

eğer arkadaşın davetini kabul edip üye olursa ve alışveriş yaparsa onun ilk alışverişinde sen 10 tl kazanıyorsun:nazar:

bende sandımki her davette 10 tl kazancam ohhooo davet etcemde alışverş etcekte ben 1o tl kazancam çok uzun iş:KK53:

bende sandımki her davette 10 tl kazancam ohhooo davet etcemde alışverş etcekte ben 1o tl kazancam çok uzun iş:KK53:

Niye uzun iş olsun canım? Ben de davet etmiştim arkadaşlarımı sok sonra ummadığım bi zamanda alışveriş yaptılar çok da faydası olmuştu ban o dönem

Trendyol markafoni bingomingo clubboon limango vipdükkan modaluna modaelinizde alamarka onstil
Önem sırasına göre yazdım güzel şeyler var ben pek çok şey aldım gayette memnunum tavsiye ederim.

trendyolu blmydm orayada bi bakiimmm:KK1:

ooo canım daha çok var bingomngo da var davet ettiğin arkadaşlarından bu sitede 10 değil de 15 l indirim çeki kazanıyorsun sonra clubboon alamarka modaluna vs vs ...

X