Saç Rengi ve Saç Boyama Kına,Papatya ve Saçların Rengini Değiştiren Diğer DOĞAL YÖNTEMLER,Tecrübelerimiz

Anladım benim saçlarımdada boya vardı üstelik ama o kadar yıpranmıştıki yoluk gibi duruyordu bende uzun bir süredir boyamayı bıraktım ve neredeyse bir buçuk ayda bir kestirdim tamamen boyalardan kurtulana kadar nihayetinde uzun bir süre ne boya ne fön kısa küt saçlarla dolaştıktan sonra artık kendi doğal saçımın daha güzel görünmesini istediğim için bugün yaptım ama kesmekten başka yolu yok galiba en azından benim için öyleydi
En iyisini yapmışsınız bende öyle yaptım şuan saçlarım kulak hizamda küt kestirdim sizin gibi yapmayı düşünüyorum bende sizde bu kürü yapın çok faydası olur

İnan tamamen boyadan kurtulduktan sonra küre ihtiyacınız kalmayacak ben şuan fön falanda yapmıyorum yıpranmasın diye sadece yıkıyorum be bir miktar saç bakım yağı sürüyorum o kadar

İnan tamamen boyadan kurtulduktan sonra küre ihtiyacınız kalmayacak ben şuan fön falanda yapmıyorum yıpranmasın diye sadece yıkıyorum be bir miktar saç bakım yağı sürüyorum o kadar
İnşallah ne güzel siz sağlıklı saçlara kavuşmuşsunuz darısı benimde başıma sizin kendi saçınız siyah mı

Çocukken havuç rengine yakındı şimdi kızıl doğal saç rengim sizinki siyahsa kına sürünce anneminki gibi olabilir

Çocukken havuç rengine yakındı şimdi kızıl doğal saç rengim sizinki siyahsa kına sürünce anneminki gibi olabilir
Benim kendi rengim siyah ve beyazlarımda var uçlarımda röfle ve boya var çok döküldü malesef şuan sığır iliği kürü yapıyorum kınada kararsız kaldım anneniz saç rengi nedir?

Ve bugün saçlarımın uçlarına sürdüm malesef dipler koyu uçlar bakır oldu Allah'dan denemedik bir tutam sürmüştüm yanlız diplerim çok güzel olmuş saçlarımın uçları bozmuş

Sığır iliği kürü Nasıl bir şey

erkek kardesim yapıyor önce cok dalga gectım :) sonra farkettımkı sacları koyulasmaya basladı 45 gun boyunca 3 günde 1 yapıyordu simdi haftada 1 yapıyor sac degısımı bayagı var zannedersem %35 ı gerı geldı ıcıne yaglar koyuyor ama ne oldugunu bılmıyorum galıba lavanta yagı var ama o krem seklınde kullanıyor buzdolabında saklıyor

erkek kardesim yapıyor önce cok dalga gectım :) sonra farkettımkı sacları koyulasmaya basladı 45 gun boyunca 3 günde 1 yapıyordu simdi haftada 1 yapıyor sac degısımı bayagı var zannedersem %35 ı gerı geldı ıcıne yaglar koyuyor ama ne oldugunu bılmıyorum galıba lavanta yagı var ama o krem seklınde kullanıyor buzdolabında saklıyor
Saç ćıkardı yani bu kür??? Ben de eşim icin araştıriyorum.

image.jpg image.jpg
Kızlar saçlarımın hem ince kısımlarını hem de diplerini çektim saç rengim ruh halime göre bile değişiyor bazen koyu bazen açık yazları neredeyse sapsarı olduğunu bilirim bazen de koyu kumral gibi oluyor ben küllü açık kumral gibi bir renk elde etmek istiyorum fakat kimyasal sürmek istemiyorum saçıma şimdiye kadar hiç boyamadım

Eki Görüntüle 1898901 Eki Görüntüle 1898900
Kızlar saçlarımın hem ince kısımlarını hem de diplerini çektim saç rengim ruh halime göre bile değişiyor bazen koyu bazen açık yazları neredeyse sapsarı olduğunu bilirim bazen de koyu kumral gibi oluyor ben küllü açık kumral gibi bir renk elde etmek istiyorum fakat kimyasal sürmek istemiyorum saçıma şimdiye kadar hiç boyamadım

Ne yapmalıyım sizce limon papatya vs. hazırlayıp içine 3-4 cm kadar 0.22 mi eklesem

X