Nişan Nişanda misafirlere dağıtmak için bir hediye düşünüyorum sizce ne olabilir?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

gozgu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2010
153
0
Arkadaşlar yardım edin nişanda nasıl bir şey hediye edeyim gelenlere hatıra kalack bir şey olsun diyorum. kendimde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

ben başka bir sayfada söz için mendil verildiğini okudum, kendi adıma nişanda üzerine isimlerimizin işlendiği birer mendil yaptırabilirim diye düşünüyorum, hoş olabilir, bir arkadaşım üzerinde isimlerinin baş harfleri olan şekerler yaptırmıştı nişanında, onları dağıttılar bize nişanlısıyla birlikte. aklıma bunlar geliyor sadece, ben de kararsızım henüz.. başka fikir bulursan yazarmısın sen de ?:nazar:

ben başka bir sayfada söz için mendil verildiğini okudum, kendi adıma nişanda üzerine isimlerimizin işlendiği birer mendil yaptırabilirim diye düşünüyorum, hoş olabilir, bir arkadaşım üzerinde isimlerinin baş harfleri olan şekerler yaptırmıştı nişanında, onları dağıttılar bize nişanlısıyla birlikte. Aklıma bunlar geliyor sadece, ben de kararsızım henüz.. Başka fikir bulursan yazarmısın sen de ?:nazar:

aslında söz mendilleri benim de aklıma geldi ama söz değil nişan olunca olmaz gibi geliyor. Bir de nasıl yaptırıcam nereye nasıl bilmiyorum konyada yaşıyorum burada hazırlar falan var mı ya da mlzeme nerde satılır bilmiyorum.

herkes size versin hediyeyi bence,niye siz böyle bir zahmete giriyorsunuz ki???o kadar insana havluy işlemeyle baş mı olur?kıymeti bilinecek mi bir de????

benimde nisanim olcak Allah nasip ederse bu yaza bende öyle kendimce düsündüm ve kararimi verdim tercihimi sekerden yana kullanacagim cünkü nikahta kalabalik olmayiz diye düsünüyorum nikah sekeri dagitamayacagima göre bende nisanda seker yaptirmayi düsünüyorum her bütceye göre var :KK64:

ben şirin lavanta keseleri düşünüyorum. ama keseleri, üzerine işlemek için fiyonkları,çiçekleri vs nerden alabilirim bilemiyorum. istanbul'dayım. tavsiyesi olan var mı kızlar?

:21:
ben şirin lavanta keseleri düşünüyorum. ama keseleri, üzerine işlemek için fiyonkları,çiçekleri vs nerden alabilirim bilemiyorum. istanbul'dayım. tavsiyesi olan var mı kızlar?

eminönüye git şekerım bulabılrısın hatta daha oraya gıdınce fıkrın bıle degişir benmde şubat sonu mart gıbı nısanım olucak ben ya lavanta kesesi yada inciden şık kurdelalı nazar boncuklu yusufcuklu bıleklık yapmayı dusunuyorum :) sizce nasıl olur Kız tarafı ya kokoş olsun :)):KK12:

lavanta keseleri olabilir.ama bilekliği ben de kınada düşünüyorum. yaşlı bayanlar da olmaz nasıl olsa. gençlere hediye olarak çok güzel olur.

lavanta keseleri olabilir.ama bilekliği ben de kınada düşünüyorum. yaşlı bayanlar da olmaz nasıl olsa. gençlere hediye olarak çok güzel olur.

efet efet sonrasında bende böle düşündüm diyebilirim bende lavanta kesesi düşünüyorum artıkın :) hatta buldum bılem nasıl bu onunde dantel yerıne porselen kolye ucları oluyor ya bu buyuklukde hatun resmı oluyor ondan yapıştrmayı dusunuyorum nasıl olur sizce
$3931875174_2585d8c370.jpg

Arkadaşlar yardım edin nişanda nasıl bir şey hediye edeyim gelenlere hatıra kalack bir şey olsun diyorum. kendimde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

slm bence ikinizin resimlerinizin olduğu nişanlanıyoruz yazan ve nişanlandığınız tarihin yazdığı bir magnet yaptırabilirsin hem hatıra olur ve orjinal herkes buzdolabına yapıştırır :))

Kızlar illede birşey istiyorsanız, masrafınıza değsin.
Mendil, kese bunlar eskiden kullanılırmış. ( çokta değerli bence )
Ama şimdi kalabalık olacak değilde kullanılacak birşeyler yapmalısınız.
Hem ekonomik, hemde bir kenara atılmayacağı garanti olarak arkası mıknatıslı biblo, çerçeve yani magnet grubu bişey işinizi görür....

En Büyük KK
Kızlar illede birşey istiyorsanız, masrafınıza değsin.
Mendil, kese bunlar eskiden kullanılırmış. ( çokta değerli bence )
Ama şimdi kalabalık olacak değilde kullanılacak birşeyler yapmalısınız.
Hem ekonomik, hemde bir kenara atılmayacağı garanti olarak arkası mıknatıslı biblo, çerçeve yani magnet grubu bişey işinizi görür....

EVET SENIN DEDIGINDE MANTIKLI MESELA BU KESELERIN MINYATÜRÜNÜ YAPIP MIKNATIS YAPISTIRILABİLİR

süper fikir. hemde herkes buzdolabının kapağını her açtığında bizi hatırlar. peki bunları kendimiz yapmak istesek malzemelerini emiönünden bulabilirmiyiz acaba. mıknatısı falan ayrı ayrı mesela.

süper fikir. hemde herkes buzdolabının kapağını her açtığında bizi hatırlar. peki bunları kendimiz yapmak istesek malzemelerini emiönünden bulabilirmiyiz acaba. mıknatısı falan ayrı ayrı mesela.

efet emınonunden bulabılırız mıktanısları hatta eskı nıkah şekerlerınden bıle cıkarda bılrız :):KK28:

bizde okadar çok nikah şekeri yoktur :) şimdi nette araştırma yaptım şeffaf silikondan buzdolabı süsü hazırlanıyor. küçük resimlerin üzerine şeffaf silikon sıkılıyor. arkasınada mıknatıs yapıştırılıyor. silikon kuruyunca resim camın içinde gibi duruyor. güzel gözüküyordu bayağı.

bizde okadar çok nikah şekeri yoktur :) şimdi nette araştırma yaptım şeffaf silikondan buzdolabı süsü hazırlanıyor. küçük resimlerin üzerine şeffaf silikon sıkılıyor. arkasınada mıknatıs yapıştırılıyor. silikon kuruyunca resim camın içinde gibi duruyor. güzel gözüküyordu bayağı.

aaa eklengiği paylaşırmısn bızımle

arkadaşlar ben düğünüm için magnet yaptırdım. o kadar güzel oldu ki anlatamam. kişiye göre tasarım da yapıyorlar. herkese tavsiye ediyorum. nişan içinde bu magnetler düşünülebilir. ben facebooktan buldum. linki aşağıda;
$SP_A0948.jpg

Son düzenleme:
X