Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

ben kayseride birçok hastane ve doktor gezdim.tüp bebekle şansımın normale göre %50 daha az olduğunu ve düşük riskimin de yüksek olduğunu söylediler.şu an 10 haftalık hamileyim.acıbadem hastanesi doktor çağlar yazıcıoğlu nu isteyen herkese öneririm.
Muhteşem bir dr bende herkese öneririm

ben kayseride birçok hastane ve doktor gezdim.tüp bebekle şansımın normale göre %50 daha az olduğunu ve düşük riskimin de yüksek olduğunu söylediler.şu an 10 haftalık hamileyim.acıbadem hastanesi doktor çağlar yazıcıoğlu nu isteyen herkese öneririm.
tüp bebekmi oldu tedavi

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay çok iyi bir dr bende onunla başladım bihter senem feyzi oğlu beni çok oyaladı yaş 40 ve allah çağkar beyi çıkardı karşıma inş bende sizin gibi pozitif görür ve onunla devam ederim siz nerde oturuuosunuz ben ildem yaş kaç sizin

Benim yaşım 35 aynı şekilde beni de hep oyaladılar bir kere hamile kalmışsın bir problem yok bekle dediler 1 yıl sonrasında tüp bebeğe karar verince acıbadem e gittim.darısı size olsun inşallah

Muhteşem bir dr bende herkese öneririm
merhaba. ilk tüp denediğiniz doktor mu önceden gittiğin başka bir doktor var mı. tüp için doktor ve merkez arayışındayım bende.bide ücret tam olarak ne kadar

Dr beyle ilgili bilgi verebilirmisiniz.ilk görüşme nasıl ücretlmi ücretsizmi.herhangi bir tahlil istiyormu. işlem ücreti ne kadar lütfen yazarmısın

Dr bey ilk tüp bebek doktorum tedaviye onunla başladık ve şimdi de onunla gebelik takibine devam ediyorum çünkü ona güvenim tam.işinde de çok hassas .bir sene oyalanmam onu beklediğim içinmiş diye hiç üzülmedim sonrasındaHer aşamada çok güzel ilerledik ve çok şükür şu anda 13.haftamdayım ve sonuna kadar çağlar beyle devam etcem.ben acıbadem de önce koordinatörlerle kontak kurdum Nilay hanım ve Abdullah beyle.onlar ilk muayenemi ayarladılar adetimin 2.gününde .o gün çağlar bey le ilk defa tanıştım ve bize verdiği güvenle eşimle hemen başlama kararı verdik.o gün muayene ücreti ödedim ben sadece bir de kan tahlili yaptırdık ve hemen iğne tedavisine o gün başladık.ama benim daha önceden çekilmiş Hsg ,kan tahlillerim mevcuttu elimde .o yüzden istenilen tetkikler doktorun muayenesi sonucu değişebilir sizde.işlem ücreti bilgilisini de ilk muayenede veriyorlar .ben ilk denememde hiç pişman olmadım.siZe tavsiyem adet gününüz gelmeden acıbadem e gidip tüp bebek merkeziyle görüşün ,Nilay hanım size tüm detaylarıyla işlemi anlatıp dr bey e yönlendirir.

Benimde doktorum o kadar iyiki allah onlardan razı olsun nilay hanım ve çağlar bey muuhteşem ben birbuçuk sene bihter denen doktorda oyalandım boşa gitti yumurtalar verdi hormon iğnlerini tembelleştirdi oln yumlarımda gitti fsh çıkgı bi türlü başlıyamadık rabbim inşallah bu ay bi sorun çıkmadan başlarıx tedaviye

Merhaba canım öncelikle bebiş hayırlı olsun. Bende temmuzda tüp bebek düşünğyoeum
Merhaba canım öncelikle bebişin hayırlı olsun bende bu ay aşılama olcam memoriolda ülkü hanıma.. Eger tutmazsa temmuzda acıbademe tüp bebek düşünüyorum aslında Turgut beyi istiyırdum ama istanbula gitmiş şimdi dr bey ile ilgili bu süreç ve maddi masrafların ilgili bilgi veririm misin

Merhaba ben de tedaviye başladım cidden yaklaşımı çok iyi sizin neyiniz vardı

Hayırlı olsun darısı bizlere inşallah canım ben de sizin ve bir arkadaşın yorumu üzerine kendisine gittim inşallah güzel olacak sizde e2 takibi yaptı mı bende istemedi

Slm bende kayseride dr arastiriyorum,siz hangi hastanede tup bebek yaptırdınız..
Slm ben 3 kez tüp bebek yaptırdım ilki sevgi hastanesiydi şuanda kapalı zaten o hastane negatif oldu ikinciyi Kayseri tüp bebek merkezi şimdi memorial oldu orda yaptırdım Nurettin bey doktorumdu 6 yaşında bi oğlum var üçüncüyü yine memorialde Arzu hanıma yaptırdım şuanda 4 ayı doldurdum ikizlerime hamileyim ben memnunum iki tedavimdede inşallah sende güzel sonuçlar alırsın

Slm ben 3 kez tüp bebek yaptırdım ilki sevgi hastanesiydi şuanda kapalı zaten o hastane negatif oldu ikinciyi Kayseri tüp bebek merkezi şimdi memorial oldu orda yaptırdım Nurettin bey doktorumdu 6 yaşında bi oğlum var üçüncüyü yine memorialde Arzu hanıma yaptırdım şuanda 4 ayı doldurdum ikizlerime hamileyim ben memnunum iki tedavimdede inşallah sende güzel sonuçlar alırsın
Nurettin beyi duydum,arzu hanima gitmistim onceden eledim,ercan aygune yaptirdim memorial da yaptirdim tuttmadi dr'un sucu degil nasip olmadi,turgut aydina iki tup yaptirdim olmadi ucuncude cok umid verdi olmayinca kg ver gel demisti, simdide karasizim 4 tup yaptiracagim, fakulte de semih beyi duydum onu istememin amac her tahlili yaptittirir benimde icim rahatlar diye dusunuyorum,ve acibademde caglar beyi dusunuyorum cok para istiyorlar hastane,ben iki tup bebege 13 bi harcadim orda ama labarutuar iyi diye gittim yoksa dr la iki tup bebekle topu toplam 10 dk bile konusmadik, nasp nereyse bakalim... simdi kg vermeye calisiyorum rabbim ins bizede nasip eder...
Saglikla al kucagina bebisleri inş,Allah uzun omurler versin oglusuna...

Nurettin beyi duydum,arzu hanima gitmistim onceden eledim,ercan aygune yaptirdim memorial da yaptirdim tuttmadi dr'un sucu degil nasip olmadi,turgut aydina iki tup yaptirdim olmadi ucuncude cok umid verdi olmayinca kg ver gel demisti, simdide karasizim 4 tup yaptiracagim, fakulte de semih beyi duydum onu istememin amac her tahlili yaptittirir benimde icim rahatlar diye dusunuyorum,ve acibademde caglar beyi dusunuyorum cok para istiyorlar hastane,ben iki tup bebege 13 bi harcadim orda ama labarutuar iyi diye gittim yoksa dr la iki tup bebekle topu toplam 10 dk bile konusmadik, nasp nereyse bakalim... simdi kg vermeye calisiyorum rabbim ins bizede nasip eder...
Saglikla al kucagina bebisleri inş,Allah uzun omurler versin oglusuna...
Amin teşekkür ederim inşallah senin içinde güzel sonuçlanır ben oğlumda 75 kg ile hamile kaldım bunda 80 kg ile kaldım inşallah dilediğince olur herşey ben poli kist hastasıyım çok kilo alma yatkınlığımda vardı o yüzden dikkatli olmaya çalıştım içinin rahat edeceği doktora gitmek çok önemli seni ve tedavini çok etkiliyo Arzu hanım iyiydi fakat Nurettin bey çok iyiydi onunla iletişimim güzeldi istediğimi rahatlıkla sorabiliyordum burda olsaydı yine onu tercih ederdim Semih beyi bende duydum alanında başarılı herşey yolunda gider ve istediğine kavuşursun hayırlısıyla maddi olarak çok pahalı bu tedaviler özellikle raporun olmayınca maddiyat ikiye katlıyo malesef

Amin teşekkür ederim inşallah senin içinde güzel sonuçlanır ben oğlumda 75 kg ile hamile kaldım bunda 80 kg ile kaldım inşallah dilediğince olur herşey ben poli kist hastasıyım çok kilo alma yatkınlığımda vardı o yüzden dikkatli olmaya çalıştım içinin rahat edeceği doktora gitmek çok önemli seni ve tedavini çok etkiliyo Arzu hanım iyiydi fakat Nurettin bey çok iyiydi onunla iletişimim güzeldi istediğimi rahatlıkla sorabiliyordum burda olsaydı yine onu tercih ederdim Semih beyi bende duydum alanında başarılı herşey yolunda gider ve istediğine kavuşursun hayırlısıyla maddi olarak çok pahalı bu tedaviler özellikle raporun olmayınca maddiyat ikiye katlıyo malesef
Yani 15 yillik evliyim hep ozel dr lara gittim,fakultede bulent özçelik dr iki asilamami yaptirdim,fakultenin normal yerine gidersem uzerimde butun ilaclari deniyorlar denedilerde,fakultede laboroskobi oldum megersem endometriozis hastalik varmis milyonda bir gorulen sivim spermi yakıyormuş,bunu bile bile kg olduğum halde tup bebek yapmalari,ercan bey ustu kapali bidaha tup yaptirirsan kesinlikle zayifla oyle yaptir dedi,sonra bor hemsire arkadasimis turgut beyi onerdi tesaduf gittik muayane etti erken menopoz acil tupdedi,ikinci uc yumurtam oldu olmadi,ucuncu tuphazirlik yaptim kurler ne kullandim 6 yumurta bulundu, ikisi kaliteliydi dr cok umid verdi tutmadi dr sasirdi birde kg verde gel diyo hani birseyleri biz oneriyoruz hocam rahome cizik atiliyormus tmm gelecek ay gelde yapalim dedi,bizim canimiz cok sikilmist en basta uygulanacak tedavi sonunda diyorlar,bizimde elimiz kolumuz bagli acikcasi kayseride dr isi ticarete dokmusler,simdi tup bebek icin para biriktirdim kg verip hemen semih beye gidiyim yaa ice bir arastirsin ne diyim zaman oylede boylede geciyo.. rabbim emeklerimizi zayi etmesin..

Gittigim drlar,bulent ozcelik,ercan aygun,bihter hanim,turgut aydin,ünal yirmibes(gunes hastenesi),mehmet karahancer miydi ne(melikgazi hastanesi) daha fakultede tolga bey vardi,omur hastanesinde mustafa bey vard soyadini unuttum,param cok olsaydi hepsine tek tek giderdim heral... gelde gulme:)))
Rabbim dokrumuzun ilacini rast getirsin ins...

Yani 15 yillik evliyim hep ozel dr lara gittim,fakultede bulent özçelik dr iki asilamami yaptirdim,fakultenin normal yerine gidersem uzerimde butun ilaclari deniyorlar denedilerde,fakultede laboroskobi oldum megersem endometriozis hastalik varmis milyonda bir gorulen sivim spermi yakıyormuş,bunu bile bile kg olduğum halde tup bebek yapmalari,ercan bey ustu kapali bidaha tup yaptirirsan kesinlikle zayifla oyle yaptir dedi,sonra bor hemsire arkadasimis turgut beyi onerdi tesaduf gittik muayane etti erken menopoz acil tupdedi,ikinci uc yumurtam oldu olmadi,ucuncu tuphazirlik yaptim kurler ne kullandim 6 yumurta bulundu, ikisi kaliteliydi dr cok umid verdi tutmadi dr sasirdi birde kg verde gel diyo hani birseyleri biz oneriyoruz hocam rahome cizik atiliyormus tmm gelecek ay gelde yapalim dedi,bizim canimiz cok sikilmist en basta uygulanacak tedavi sonunda diyorlar,bizimde elimiz kolumuz bagli acikcasi kayseride dr isi ticarete dokmusler,simdi tup bebek icin para biriktirdim kg verip hemen semih beye gidiyim yaa ice bir arastirsin ne diyim zaman oylede boylede geciyo.. rabbim emeklerimizi zayi etmesin..

Gittigim drlar,bulent ozcelik,ercan aygun,bihter hanim,turgut aydin,ünal yirmibes(gunes hastenesi),mehmet karahancer miydi ne(melikgazi hastanesi) daha fakultede tolga bey vardi,omur hastanesinde mustafa bey vard soyadini unuttum,param cok olsaydi hepsine tek tek giderdim heral... gelde gulme:)))
Rabbim dokrumuzun ilacini rast getirsin ins...
Bende senin gittiğin doktorların bi çoğuna gittim laporoskopi felan oldum her yolu denedim 13 yıllık evliyim bende özellerde gez dur para harca bi Ümit diye ama doktorlar ticari gelir gibi gördükleri için bizleri umrunda olmuyorsun kilo felan herşey bahane Rabbim ol diyecek önce sonra doktorlar işini doğru yapacak kobay olduğum günler çok oldu düzenli yumurtlarken yumurta yapım bozuldu her ay yumurtam olmamaya başladı ilk tedavimde 3 embriyo koydular ozaman yasaldı %95 tutacak dedi sonuç hüsran sonra doktor doktor gezdim Nurettin beye geldim aşıla felan yaptırdım olmadı tüp bebeğe geçtik poli kistim olduğu için ilaçlar beni çok yumurtlatıyo ilk tedavim o yüzden tutmamıştı Nurettin bey azar azar başlattı 17 yumurtada 1 kaliteli embriyom birde onun bi kalite düşüğü kaldı çok şükür o bi tane tutundu bu tedavimde Arzu hanım çok yumurta olacağını bir ay hormonlarına bakıp dinlendireceğini söyledi Yüksek dozda başladım 35 yumurtam toplandı 9 embriyom kaldı birinci kalite bir ay donduruldu hormonlar normale döndü iki embriyo konuldu ikiside tuttu şükür 3 tedavimde çok farklıydı doktorun bilinçli olması çok önemli arzu hanımda Bihterin yaptığı gibi hemen transfer yapabilirdi tutmazdı ama bu ihtimali iyi bildiği için bekletmeden yana oldu gerekirse şehir dışında bi yere git ama doktorun iyi olursa bilinçli olursa sonuç iyi oluyo Allah yolunu açık etsin inşallah

Tayin durumundan dolayı diyarbakırda yaşıyoruz. Dr beyi bulmak onunla tanışmak ve tedavinim hamilelikle sonuçlanması benim için rüya gibi. Daha önce diyarbakırda 1 başarısız tup bebek denemem oldu insan doktorun odasından her çıktığında aglarmiydi ben agladim. Ilgisiz alakasiz ve umursamaz di. Bizde dr beyi burdaki yorumlar sayesinde bulduk ilk kez görüşmeye gittiğimde inandırdı beni bu is olacaktı yumurta kalitesi için 5 ay on tedavi uyguladı bana her dediğini harfiyen yaptım. kişiye özel tedavisi sayesinde su an hamileyim ve dondurulmuş 6 embriyom daha var. Normal yolla gebe kalamayıp tup bebek yaptırmak isteyen benim gibi tüm bayanlar çağlar beyden daha iyisini tanımıyorum net ..

X