Esmer Erkek mi, Sarışın Erkek mi?

sarışın renkli gölü erkelermi yoksa esmer tanli erkeklermi türk kadının ilgisni çeker

• sarışın uzun boylu renkli gözlü

OY: 4 18,2%
  • esmer kalıplı uzun boylu

OY: 18 81,8%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .

DertlerDerya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
51
0
38
ya hep aklıma gelir dönüp baktımda hem sarışın renkli gözlü erkeklerle cıkmışım acaba türk kadını hangi tipi begeniyo sarışınmı esmermi??:dance::dance::teytey::eek:

valla benim kocam kızıl mavi gözlü ve ben onun tipinden hoşlanıyorum.sarışın esmer beni bağlamaz.

bi derdimiz bu mu kaldı şimdi :)))) canım bu konunu anket kısmına açsaydın daha iyi olmuyacak mıydı? burası hiç uygun değil anketin için.

türk kadını kalbine selenebilen erkeği sver görüntü ikinciplanda kalır yalnış mıyım :asigim:

sarışını yeri başkadır başka...... esmerler yalancı oluyo sarışın hemen kızarı :Roflol::dance::dance:jeyyarkarizzzzzzma

benim aşkımda sarışın mavi gözlü
bende zayıf sevmem :)
ay ne kızılları ne esmerleri sevmem kendim için istiosam namerdim allah anama sarışın yakışıklı eli yüzü düzgüğn yanıma yakışan saygılı terbiyeli bi damat nasip etsin başka bişi istemem:dance::smiley-cool::eek:

ay ne kızılları ne esmerleri sevmem kendim için istiosam namerdim allah anama sarışın yakışıklı eli yüzü düzgüğn yanıma yakışan saygılı terbiyeli bi damat nasip etsin başka bişi istemem:dance::smiley-cool::eek:
esmer sevilmez allh yerine yakıştırsın herkes mutlu olsun yeter be bacıııımmmmmmm:asigim:

ya benim ilk sevgilim kumral ikincisi sarışın yeşil gözlü ve sonuncusu esmer. sarışın lafını bile duymak istemiyorum artık....ama esmerde kumralda iyidir iyi...

walla ben hep sarışın yeşil gözlü olsun istedim allahda bana sarışın yeşil gözlü verdi ama bunu dilerken hiç banada sadık olsun demeyi unutmuşun işte şimdi bunu cezasını çekiyorum

X