Bambu Bornoz Takımı (Seti)

Bornoz olarak .....

• Ankete Katılan
    212
Kızlar bu sabah Ankara'da bu tip ürünlerin en uygun fiyata alınabileceği bir semte gittim. Bambu takımların çift kişiliği 200 liradan başlıyor. Tek kişilikler de 90 liradan. Yani KK fiyatı çok uygun. Bilginize.

Kızlar bu sabah Ankara'da bu tip ürünlerin en uygun fiyata alınabileceği bir semte gittim. Bambu takımların çift kişiliği 200 liradan başlıyor. Tek kişilikler de 90 liradan. Yani KK fiyatı çok uygun. Bilginize.

Aynı ürünler nette de satışa sunulmuş durumda onlarla bile ciddi bir fiyat savaşı var. KK Pro karta sahip olmak isteyen biri için hele 30 TL lik bir indirim hiç yatsınamayacak bir indirim.

Buna ek olarak Bambo Bornoz siparişi vermişsiniz reng olarak bize bilgi verebilirsenizç Kargonuzu yarın yola çıkartabiliriz.

Kızlar, bornoz setinin siparişini de verdim (mürdüm eriği ve gri renkli istedim) sabırsızlıkla bekliyorum :97: KK incir ağacı dikecek ocağıma bu gidişle :KK60: gelince yorumumu paylaşırım sizinle.

Kızlar, bornoz setinin siparişini de verdim (mürdüm eriği ve gri renkli istedim) sabırsızlıkla bekliyorum :97: KK incir ağacı dikecek ocağıma bu gidişle :KK60: gelince yorumumu paylaşırım sizinle.

Merhaba
Kargonuz yola cikti, gule gule kullanin.

Birde sizden ricam urun geldiginde ilk yikamadan sonra kuruyunca urune dokunup yorumlarinizi paylasmaniz.

tesekkurler

çok güzel bi tercih yapmışsın arkadaşım tebrikler. çünkü aynı renk tonlarını bende kullanıyorum çok severek kullanıyorum sende güle güle kullan :98:

Teşekkür ederim arkadaşlar, daha daha iyileri sizlere olsun inşallah, şu ana kadar şikayet edeni duymadım, ben de memnun kalacağıma eminim.

buyuk degil mi : ) KK Farki icinde kupalariniz var kirmayin

Kırar mıyım patron hiç, Sülümanı seyrederken çay içicem ben daha onda :nazar:
Ayrıca yarın bornozlar hakkındaki yorumumu da ilave edicem hemen, gerçi hemen hepsi satılmış sanırsam galiba kanımca.

ben bu ürünün fotosunu neden açamıyorum.. Ya bugün farklı pc kullanıyorum kendi pc de daha rahatım ama çok aradım yok göremedim..

Kızlar ben çok beğendim, su emişi mükemmel, yumuşacık ve boyutları da gayet iyi.
Valla ben hepinize tavsiye ederim, kızım da ben de çok beğendik.

yaa benimkide gelmiş eve annem söyledi şimdi
evede geç gidicem bugün ...
nasıl büyük yaa??
ben krem ve kahvesini söylemiştim şimdi bir grdim siteye hiç biri kalmamış:)
En Büyük KK

yaa benimkide gelmiş eve annem söyledi şimdi
evede geç gidicem bugün ...
nasıl büyük yaa??
ben krem ve kahvesini söylemiştim şimdi bir grdim siteye hiç biri kalmamış:)
En Büyük KK

Bi arkadaş standart boy herkese olacak mı diye sormuştu da ona istinaden boyutları uygun dedim, ayrıca kocaman bir havlu ve bir de baş havlusu çıkıyo içinden ki benim saçım belime kadar ama gayette yetiyo yani toplamaya. Sen de güle güle kullan, ben de mürdüm eriği ve grisini aldım, çok güzel renkleri.

iyi ki almışım yaaa
kalmamış bile
o kadar forumlarda yazdık ettik bu kdr uygun fiyata ne nette gördüm ne de dışarda
eve gtmek istiyorummmmmm ve yıkanıp kurulanmak istiyorummm:KK1:

Merhaba
Dün gece itibari ile o 1 tane de kalmadı. Şu anda sadece ön talep topluyoruz. Bu ürün elimizde kalmamıştır.

X