Doğuma Hazırlık Bebekler bereketiyle mi gelir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aynen oyle canım.Bebekler bereketıyle gelır derlerdı ben de ınanmazdım.Korunmamaya basladıktan 6 ay sonra hamıle kaldım.Oyle planlı degıldı ama korunmuyorduk.Hamıle kaldım.Kızım karnımda 4 aylık olana kadar kendı borclarımız bıttı.5 aylık oldugunda bebekle ılgılo alınacak herseyı aldık dogumdan sonra daha cok borca gırmeyelım dıye.Bebegım 6 aylık oldugunda herseyı alınmıstı.Doguma 1bucuk 2 ay kala esım şirketin daha iyi ve gelişmiş olan şubesine gectı.kızımın uguru dedık.Kızımız dogdu dogalı oyle buyuk borclarımız olmadı.Allahım herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın.

evet canım kızım doğdu ve eşimin tayni çıktı ev aldık daha ne olsun demi melek bunlar yaaa...

Evet kesinlikle bereketiyle gelir. Biz kızımız için alışveriş yapalım dedik mesela birsürü ıvırı zıvırı var kolay değil, nasıl öderiz parça parça mı alalım diye düşünürken eşimin iş arkadaşları aralarında para toplamış bizim kıza aldığımız ürünlerin yarısını karşılamışlar. Bir de oyun minderi almışlar ek olarak. Çok duygulandık. Gerçekten de ummadığın yerden bişi gönderiyo Allah. Kızlar daha kısmetli olur derler. Bu sene de kız senesi. Bolluk bereket olacak kesin memlekette. :)

Ne güzel olmuş canım çook sevindim yazdıklarını okuyunca . İnşaallah bizim kızımız da bize bereket getirir.:KK8:

evet bebekler bereketiyle gelir buna bende inanıyorum inşallah bizide öyle olur.Gerçi Allaha şükür evimiz arabamız var ama arabamızı kredi ile aldık Tek borcumuz arabanın borcu.yoksa bebeğimiz gelince satmayı düşünüyoruz onuda halledersek Allahtan bebeğimin sağlıklı olmasından başka ne istiyim...
Allahım herkese daha çok versin meleklerimiz bereketleriyle gelsin inşallah.. :emir_bebek::emir_bebek:

Kesinlikle onun bereketiyle geldiğine inananlardanım ...
Bir müddet bebeğimiz olmadı tedaviler vs derken iki tane düşük yaptım, herşeyden vazgeçtik onun kendiliğinden gelmesini beklicektik. Prof ve hastanelere dünya kadar para harcamıştık çünkü, derken burnumun dibindeki devlet hastanesindeki kadın doğum doktorunun tedavisi ile gebe kaldım, hamile olduğumu öğrendiğimden beri çok şükür...
benim işim, eşimin işi maşallah çok iyiyiz, ev aldık krediyle ama olsun ödücez rabbim kolaylığını vericek, yaz sonuda araba almak istiyoruz nasip kısmet hedabımıza uyarsa, inanıyorum ki mucizem sayesinde rabbim yolumuzu açtı.

Arkadaşlar inşallah dediiniz gibidir. Okuyunca yazdıklarınızı içim açıldı. bende 4 aylık hamileyim eşimin işiyle ilgili sorun yaşıyoruz . İş değiştirmek istiyor ama o kadar başvuru yaptı hala bir cevap yok :KK43:

İnşallah bebişimiz bizede en yakın zamanda uğur getirir...
Merhaba, çok uzun zaman geçmiş gerçi ama gerçekten çok merak ettim aşağı yukarı aynı durumda sayılırız. gerçekten de sizde mucizeyi yaşadınız mı?

X