Bebeğimin ultrason resimleri arkadaşlar sizce kız mı erkek mi?

bi daha inceledim de bnce erkek!
kordon yukarısında çünkü oda olsa olsa pipidir başka ne olacakki:KK9: kalkık olduğu için şaşırtmış sanırım:76:

Arkadaşlar teşekkür ederim cevapladığınız için..Erkek diyenler çoğunluktaydı ve onlar bilmiş oldu cinsiyeti:emir_bebek:Bugün başka bir hastanede 4 boyutlu ultrasona girdim, dr. erkek dedi.
Bu dr. daha net konuştu ve pipiyi gösterdi.Hakkımızda hayırlısı inşallah hepimizin.Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin hepimize:nazar:

Arkadaşlar teşekkür ederim cevapladığınız için..Erkek diyenler çoğunluktaydı ve onlar bilmiş oldu cinsiyeti:emir_bebek:Bugün başka bir hastanede 4 boyutlu ultrasona girdim, dr. erkek dedi.
Bu dr. daha net konuştu ve pipiyi gösterdi.Hakkımızda hayırlısı inşallah hepimizin.Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin hepimize:nazar:

Gözünüz aydın.Allah sağlıkla kucağınıza almayı kısmet etsin

Eki Görüntüle 129638 Eki Görüntüle 129638

16 haftalık hamileyim..Bu aşağıdan bacak arası ultrason görüntüsü..Deneyimli annelerden yardım istiyorum lütfen bu görünen pipi mi acaba?Farklı bir doktora gittim ama bu dr da hiç bir şey anlatmayanlardan malesef.

Yandan görünen resmi de aşağıda eklemeye çalışacağım bir de ona bakın lütfen.
En Büyük KK..

canım bebişin erkek allah analı babalı büyütsün
ulrasonda
ekrenda parlak lık görmedinmi eşim daha doktor söylemeden erkek olcak dedi doktorumuzda nerden anladın erkek te çok kesin söyledin dedi eşimde doktor hanım bakın nasılda parklıyo ordan anladım dedi hala dalgasını geçeriz

lar bızde 13+3 haftalığız doktor kontrolum bugundu yuksek ıhtımal erkek dedı ama net değil kız erkek farketmz ama merak işte sizce kız mı erkek mı ? 10583229_1463167500605906_821353965_n.jpg
10583229_1463167500605906_821353965_n.jpg

X