Bebeğimin ultrason resimleri arkadaşlar sizce kız mı erkek mi?

kıza benziyor ama tam açmamış bacakları öbür aya dedi net konuşalım çünkü benim 2.oglumda kız dedi 3buçuk aylıkken 5aylıkken erkek diye ögrendik ondan şimdi umutlandırmak istemedi kesin diyemedi

kıza benziyor ama tam açmamış bacakları öbür aya dedi net konuşalım çünkü benim 2.oglumda kız dedi 3buçuk aylıkken 5aylıkken erkek diye ögrendik ondan şimdi umutlandırmak istemedi kesin diyemedi
bende paylaşmıştım bebişimin fotosunu banada yorum yapabilirmisin senin 3.çocuğun heralde tecrübelisin sen bu konuda

arkadaşlar benimde 15+3 te bakar bakmaz erkek dedi ama kesin değil 1 hafta sonra gel dedi 1 hafta sonra gidince göremiyorum dedi bu sefer sanki kıza benzettim dedi acaba hangi tahmin doğru olabilir genelde kızda mı erkektemi yanılma oluyor cevap yazar mısınız çok merak ediyorum

Bunlarda benim bebegimin resimleri 12+3 yorumlar misiniz

Eklentiler

• IMG_20151217_123941.jpg
    IMG_20151217_123941.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 1.317
  • IMG_20151207_154151.jpg
    IMG_20151207_154151.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 1.200
arkadaşlar benimde 15+3 te bakar bakmaz erkek dedi ama kesin değil 1 hafta sonra gel dedi 1 hafta sonra gidince göremiyorum dedi bu sefer sanki kıza benzettim dedi acaba hangi tahmin doğru olabilir genelde kızda mı erkektemi yanılma oluyor cevap yazar mısınız çok merak ediyorum
benim rastladığım yanılmalarda önce erkek denip sonra kız çıkması daha çok canım ama. kız denipte erkek çıkana da rastladım ama o da bir arkadaşımda.

benım kız dendi 2.me oglan çıktı kızlarda yanılma daha çok duydum etraftan

cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim ama hala emin olamadım çünkü tekrar gittiğimde tam olarak genital organ görünmediği halde doktor yüzde 90 kız dedi bakacağız artık

merhaba.bebeğim 13-16-19. haftalar hep erkek dendi tereddüt etmeden söyledi hemde doktor lar.ama bi türlü pipisini göremedim.bi dahakine gösterirmisiniz dicem yaa.görmeden inanamıyorum. değişmesinden korkuyorum. üç kız var çünkü

Merhaba kizlar..ben de en son 16 haftalikken gittim dr a ama goremedi dr bacakarasini sonra renkli ultrasonla bakti kiz gibi dedi ama yuzde soylemedi kesin de demedi..bi kizim var bi de oglum olmasini cok istiyorum.kizimda cok kustum bu sefer hic kusmadim bos ogurme oldu sadece 2 aylikken pit pit hareket hissettim karnimda en basindan beri erkek hissediyorum.ultrason resmine bi bakarmisiniz nolur tam ortada beyaz bir nokta var bi arkadasim pipi o diyo sizce olabilirmi

Eklentiler

• 20160522_153024.jpg
    20160522_153024.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 1.517
Merhaba kizlar..ben de en son 16 haftalikken gittim dr a ama goremedi dr bacakarasini sonra renkli ultrasonla bakti kiz gibi dedi ama yuzde soylemedi kesin de demedi..bi kizim var bi de oglum olmasini cok istiyorum.kizimda cok kustum bu sefer hic kusmadim bos ogurme oldu sadece 2 aylikken pit pit hareket hissettim karnimda en basindan beri erkek hissediyorum.ultrason resmine bi bakarmisiniz nolur tam ortada beyaz bir nokta var bi arkadasim pipi o diyo sizce olabilirmi
Tam bacak arası bölgesinde 3 çizgi şeklinde bir görüntü var ya o kız bebeklerde okuyor canım. Benim ikinci oğlanın 16. Jafta usg görüntülerinde çıkıntı çok belirgindi ve testisler bile belliydi. Tlf dan silmişim fotoğrafı. Silmemiş olsaydım ekleyecektim. Bakman için.

X