Bebeğimin ultrason resimleri arkadaşlar sizce kız mı erkek mi?

Üç çizgi mi gorunuyo sence bacak arasinda ozaman kiz benimki.,20 haftalik oldum hala gostermedi.iki hafta sonra ayrintiliya giricem

Bu bi arkadasin oglunun 20 haftalikken gostermis beyaz buyuk bir nokta var o pipiymis..ultrasonda kemik ve deri dokulari beyaz, sivi yerler siyah gorunurmus.benim resimdeki beyaz buyuk noktayi buna benzettim ama yanildim sanirim...sagol yorumun icin☺

Eklentiler

• 2016-06-02 11.53.10.jpg
    2016-06-02 11.53.10.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 1.011
Tamam cok sagol:)))hayirlisi..dr kesin bisey demedi cinsiyeti icin.ayrintili ultrasona girmeden tatli biseyler ye dedi.bakalim ayrintili ultrasonu yapan dr kesin bisey der belki..cok istedim bi oglum olsun ama bi kizim daha olursa da mutlu olucam..hayatim biraz kötü gidiyor su an kizim guc veriyo bana..karnimdaki bebisimin de tekmelerini hissedince gozlerim doluyo mutluluktan..

10 haftalik cok erken.16 dan onceki tahminlere inanma pek..zaten isi bilen bi dr 16 dan once soylemez..ben ilk hamileligimde dr um en iyi dr du muayanehansine gidiyodum 16 dan once cinsiyet yorumu yapmiyodu 16. Haftada kesin yuzde yuz kiz dedi bacaklarini acti tam gordum dedi.simdiki hamileligimde 19 olduk hala kesin diyemedi dr kiza benziyo demisti 16 da.kesin demedi.16 yi bekle bence acele etme

10 haftalik cok erken.16 dan onceki tahminlere inanma pek..zaten isi bilen bi dr 16 dan once soylemez..ben ilk hamileligimde dr um en iyi dr du muayanehansine gidiyodum 16 dan once cinsiyet yorumu yapmiyodu 16. Haftada kesin yuzde yuz kiz dedi bacaklarini acti tam gordum dedi.simdiki hamileligimde 19 olduk hala kesin diyemedi dr kiza benziyo demisti 16 da.kesin demedi.16 yi bekle bence acele etme

Merak işte, 2 hafta sonra soracağım ben yine '' bana doktorum 12. haftada ben tahmin yapıyorum, %80 doğru demişti. Hayırlısı orası ayrı..:KK51:

Kizlar şoktayim bebisim erkekmis.dr hep kiz demisti iki kere kesin demedi ama kiz diyodu.ayrintili ultrasonu baska dr yapti.erkek dedi.cok saskinim.hic basina boyle bisey gelen oldumu dr nasil yanildi anlamadim.

Kizlar şoktayim bebisim erkekmis.dr hep kiz demisti iki kere kesin demedi ama kiz diyodu.ayrintili ultrasonu baska dr yapti.erkek dedi.cok saskinim.hic basina boyle bisey gelen oldumu dr nasil yanildi anlamadim.
ayy çok sevindimm ya erkek istiyodun dimi kızın vardı kaçıncı haftadasın canm inş erkektir kesin dedi mi.??.darısı bna:))

Arkadaşlar merhaba bende 13 haftalık hamileyim, ultrasona girdim doktor bişey demedi birde siz yorumlarmısınız

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 734
kac haftaliga kadar kiz dedi kacinci haftanizda erkek oldugunu soyledi size.ayy iki kizim var hamileyim ve bugun doktora gittim 15 haftaligim tam bir prenses geliyo dedi.saglikli olsun ama bi oglum olsun istiyorum.ister istemez modum dustu

Birtane daha var onu ekledim teşekkür ederim canım

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 627
  • image.jpeg
    image.jpeg
    118,6 KB · Görüntüleme: 606
Birtane daha var onu ekledim teşekkür ederim canım
Yani net olmamakla beraber nub gorunmuyor zaten ama kiz gibi..sen ne hissediyorsun...yani benim ki sadece tahmin...birde daha erken canim ya cinsiuet icin doktorun 15. Haftadan once soylerse o doktordan kork derim..15. Haftadan once yapilan cinsiuet yorumlari genelde yanlis cikiyor..bana doktor 15. Haftada soyledi inanmadim 18. Haftayi bekledim yine ayni cinsiyeti soyledi ve yine inanmadim baska doktora gittim o da aynisini dedi ve pipj fotografini gorunce tamam dogru dedim..ben hem ozel hastane hem de devlet hastanesine gidiyorum..bu doktorlar da yanilmiyor işini hakkiyla yaptiklari halde guvenmedim...bekle canim biraz sonra hayal kirikligi yasama derim

X