Saç Rengi ve Saç Boyama palette 10-1 küllü açık sarı boyayan varmı

saç rengm suan fena degl ama bende dedgn gıbı bu ton olsun dıye boyamadm yanı kullu renk tutkum oldugu ıcın boyadım ama oda tabı ılk boyamada bu hale getırdı .. mesela ben ıstedgm renklerın resmlerını koıyıym ama cok zor olucak elde etmem:KK43:

işte bende bu tonları istiyorum kesinlikle bulmalıyım bu tonu yaa yapıcam ama koydum kafaya bulucam bu rengi insallah yaa:KK43:

işte bende bu tonları istiyorum kesinlikle bulmalıyım bu tonu yaa yapıcam ama koydum kafaya bulucam bu rengi insallah yaa:KK43:

of cnm ya bulursan banada haber ver :)) bu arada suan boyadın sanırm resm cekıp koyarmsn sıteye

tabiki cnm kurutuyum saclarımı ıslakken belli olmuyo yaa renk hemen kurutup cekip koyuyorum fotolarımı:)

ben acıcıyla actıktn sonra plette kullu sarıya boyamstm resmım actıgm konuda war burayada eklıyım

ayyyyyy çok açık tutmuşş ama harika bi renkkk malesef bana yakışmas :)ben bu senin saçının 3-4 koyusu olsun istiyorumm..demek bukdr açık tuutyo:)

ayyyyyy çok açık tutmuşş ama harika bi renkkk malesef bana yakışmas :)ben bu senin saçının 3-4 koyusu olsun istiyorumm..demek bukdr açık tuutyo:)

ama o açık tutana kdr saçım kaç kre açıcıyla boyayla boyandı okdr kolay dgl gerçi işlemlerden oncekı sacım sıyaha yakın kahveydı... bıde her sacta mutlkaa degısık etkıler bırakıyo:)

ama o açık tutana kdr saçım kaç kre açıcıyla boyayla boyandı okdr kolay dgl gerçi işlemlerden oncekı sacım sıyaha yakın kahveydı... bıde her sacta mutlkaa degısık etkıler bırakıyo:)

sarı saça hayranım ama bana yakışmas kaşlar simsiyah:)ben açık küllü kumral gibi istiyorummm ..ama onun için küüllü koyu sarımı yapsam ..karar veremedim o iki renkten birine boyuycamm da:)bu forumu talan ediyorum istediigm renge boyayan varmı diye:)bende siyah saçı açtırdım ama turuncu olduu..külü kumrala boyadım buseferde çok koyu oldu..akıp açılmasını bekliyorum:)demek sen açıcıyla açtıgında turuncu olmamış saçın çünkü şuandaki sarı rengin çok güzel:)genelde evde açıcı ile açıp evde boyayınca karamel sarı gibi oluyo:)

turuncuydu cnm bnm açtıgım konu baslıgında sacımın açılmaları var resmlerle cektm bak bı ıstersen :)) guzel tonları bulmak gerçktn zor bılhassa sarılarda ve kumrallarda

yaa bakarmısın pek bişe farketmemişki yaa off:KK43::KK43:

Eklentiler

• $off.JPG
    $off.JPG
    32,4 KB · Görüntüleme: 2.532
  • $yaa.JPG
    $yaa.JPG
    16,7 KB · Görüntüleme: 2.443
off acıcısız istediğimiz renge ulaşamıcaz anlasılan :KK43:

biraz acılmıs ama:KK43: neyse ben bakım yapıyım bi kac hafta tekrar boyıcam ama içine biraz oreal koyarım heralde belki daha ii acılır o zman :KK43:

anamm bi sınava gittim geldim neler olmuşş!!! valla iki resmi yanyana getirdim baktım açılmış ve turunculukta gitmiş tabii ışıkla alakası yoksa gayet ii bencee :KK9::KK9:

Yaa biraz fark etti renk ama cok degil ben daha acık bişe bekliyodum ama yaa:KK43:

bence acele etme. açılıcaktır. her boyadığında daha da açıyo. ama sana tavsiyem palette alma.
ben çok memnundum ama başka marka kullandığımda anladım. palette saç derimi yakıyo.
kolleston da hiç böyle bi sorun yaşamadım.
bir de kollestonun açık küllü sarısının tüp boyasını alabilirsin. daha iyi bilgi verebilecek arkadaşlar vardır belki ama ona göre 6 ve ya 9 alırsın suyunu. 9 alırsan daha açık renk oluyo .

sitede yeniyim konuyu takip edemiyorum o yüzden yazılanları pek göremiyorum:KK50:

bence acele etme. açılıcaktır. her boyadığında daha da açıyo. ama sana tavsiyem palette alma.
ben çok memnundum ama başka marka kullandığımda anladım. palette saç derimi yakıyo.
kolleston da hiç böyle bi sorun yaşamadım.
bir de kollestonun açık küllü sarısının tüp boyasını alabilirsin. daha iyi bilgi verebilecek arkadaşlar vardır belki ama ona göre 6 ve ya 9 alırsın suyunu. 9 alırsan daha açık renk oluyo .

sitede yeniyim konuyu takip edemiyorum o yüzden yazılanları pek göremiyorum:KK50:

koleston daha iyi acıyo aslında ama paletteyi merak ettim aldım belki daha cok acar diye ama olmadı artık bi dahakine kolestonun acık küllü sarısını denicem cnm

tavsiye ederim canım. bir de kuaför malzemeleri satan bütük yerlerde kolleston profesyonel serisi var. onun açık küllü sarısını kullandım. çok memnun kaldım.

Slm arkadaşlar .. Aranıza yeni katıldım uzun zamandır takip ediyordum bu siteyi ..Burdaki paylaşımlar ve düzeyli arkadaşlıklar hoşuma gitti..Bende aranıza katılmak istedim...Öncelikle size sormam gereken bişey var..BEN UZUN ZAMAN 2 AY ÖNCE SAÇLARIMI MAVİ SİYAH YAPTIRMIŞTIM FAKAT SIKILIP 1 HAFTA SONRA RENGİNİ AÇTIRDIM..BAKIR RENGİ GİBİ Bİ RENK ÇIKTI ORTAYA ..SONRA KUAFÖR 1 HAFTA SONRA GEL O BAKIRLIĞI ALIYİM DEDİ VE BENDE GİTTİM FAKAT HİÇBİR FARK OLMADI AÇIKCASI..BENDE EVDE KENDİM KARAR VERDİM BİRAZDA BURDAKİ YORUMLARA DAYANARAK :KK61: VE SONRA GARNİER İN KÜLLÜ KUMRALINI ALIP BOYADIM EVDE..BU ARADA SAÇLARIMI OMUZUMDA KESTİ KUAFÖR YIPRANMA OLUNCA BİRAZ HALİYLE MAVİ SİYAHTAN DÖNÜNCE..NEYSE BENDE 2 KUTU KÜLLÜ KUMRAL ALIP BOYADIM..SONUÇ ORTAYA KOYU KUMRAL Bİ SAÇ ÇIKTI :KK43: YANİ AÇIYIM DERKEN KOYULAŞTI BAKIRLIK GİTTİ AMA KOYU OLDU İŞTE..ŞİMDİ ARKADAŞLARIM BEN BUNUN ÜSTÜNE PALETTE KÜLLÜ AÇIK SARI BOYASAM NASIL OLUR YANİ AÇILIR MI ?YARDIMLARINIZI BEKLİORUM :KK34:

Son düzenleme:
X