Saç Rengi ve Saç Boyama palette 10-1 küllü açık sarı boyayan varmı

Arkadaşlar lütfen yardım edinnn :KK43: hiçkimse cevap vermemiş ya off

Slm arkadaşlar .. Aranıza yeni katıldım uzun zamandır takip ediyordum bu siteyi ..Burdaki paylaşımlar ve düzeyli arkadaşlıklar hoşuma gitti..Bende aranıza katılmak istedim...Öncelikle size sormam gereken bişey var..BEN UZUN ZAMAN 2 AY ÖNCE SAÇLARIMI MAVİ SİYAH YAPTIRMIŞTIM FAKAT SIKILIP 1 HAFTA SONRA RENGİNİ AÇTIRDIM..BAKIR RENGİ GİBİ Bİ RENK ÇIKTI ORTAYA ..SONRA KUAFÖR 1 HAFTA SONRA GEL O BAKIRLIĞI ALIYİM DEDİ VE BENDE GİTTİM FAKAT HİÇBİR FARK OLMADI AÇIKCASI..BENDE EVDE KENDİM KARAR VERDİM BİRAZDA BURDAKİ YORUMLARA DAYANARAK :KK61: VE SONRA GARNİER İN KÜLLÜ KUMRALINI ALIP BOYADIM EVDE..BU ARADA SAÇLARIMI OMUZUMDA KESTİ KUAFÖR YIPRANMA OLUNCA BİRAZ HALİYLE MAVİ SİYAHTAN DÖNÜNCE..NEYSE BENDE 2 KUTU KÜLLÜ KUMRAL ALIP BOYADIM..SONUÇ ORTAYA KOYU KUMRAL Bİ SAÇ ÇIKTI :KK43: YANİ AÇIYIM DERKEN KOYULAŞTI BAKIRLIK GİTTİ AMA KOYU OLDU İŞTE..ŞİMDİ ARKADAŞLARIM BEN BUNUN ÜSTÜNE PALETTE KÜLLÜ AÇIK SARI BOYASAM NASIL OLUR YANİ AÇILIR MI ?YARDIMLARINIZI BEKLİORUM :KK34:

canım bence küllü kumralın üzerine yine küllü bir renk boyarsan yeşillik olabilir...bir de boya boyayı açmaz derler, zaten kumral boyalı saçın üzerine enn ennn açık renk sarıyı da boyasan en fazla 2-3 ton açılır...

Öncelikle cvbın için çok tşkkür edrm cnm :KK16: peki sabunla 1 hafta boyunca bu rengi akıtsam nasıl olur ? üstüne açık küllü sarı yapsam tutar mı sence ? :26:

Yaklaşık 2 hafta öncede saçımı açtırdım kuaförde canım..Tekrar palette ultra açıccıyla açsam zarar görür mü acaba korkuyorum aslında ama açık renk saç istiyorum ben yaa çok şey mi istiyorum :KK59:

aslında evet, küllü renkler zamanla akar. annem de röfle üzerine küllü sarı yapmıştı ve zamanla akmıştı o küllü renk...sabunla akıtmaya çalışabilirsin. hemen boyama ama bence, saç açma işlemi zaten saçı zayıflatmışsa, 1 ay geçmesi daha iyi olur

ya canım vazgeçtim evde açıcı uygulamak çok riskli bi arkadaşıma sordum o yapmış ama 3 ayrı renk meydana gelmiş saçlarında bende korktum açıkcası...tek çarem sabunla akıtıp 1 ay boyunca daha sonra boyamak sanırım :26:

ya ben saçımı palette papatya sarısına boyadım ama biraz turuncu oıldu üstüne palette açık küllüye boyasam nasıl olur lütfen yazın

X