Selülit Rezene Kürü İle Selülitleri Yok Edin. Selülitlere İyi Gelen Rezene Reçetesi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.706
60
Sinir bozucu portakal kabuğa görünümü oluşturan ve cildin güzel görünümünü bozarak kadınları çileden çıkaran selülitlerden kurtulmak için doğal tedavi yöntemleri denemeye ne dersiniz? İşte selülitlerden kurtulmak için doğal bir reçeteMalzemeler: Rezene, Anason, Biberiye.
$1.jpg

Hazırlanışı ve kullanımı:
Sabahları, 1 litre suya 1 tatlı kaşığı rezene, bir tatlı kaşığı anason ve 1 tatlı kaşığı biberiye atın. Bu karışımı, kısık ateşte 5 dakika kadar kaynattıktan sonra 10 dakika demlenmeye bırakın. Soğuyan karışımı gün boyunca bol limonla tüketin.

Etkileri: Selülitlerinizin, birkaç ay gibi kısa bir süre içinde yok olduğuna ya da en azından gözle görünmeyecek kadar azaldığına şahit olup şaşıracaksınız.
Alıntıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinir bozucu portakal kabuğa görünümü oluşturan ve cildin güzel görünümünü bozarak kadınları çileden çıkaran selülitlerden kurtulmak için doğal tedavi yöntemleri denemeye ne dersiniz? İşte selülitlerden kurtulmak için doğal bir reçeteMalzemeler: Rezene, Anason, Biberiye.

Hazırlanışı ve kullanımı:
Sabahları, 1 litre suya 1 tatlı kaşığı rezene, bir tatlı kaşığı anason ve 1 tatlı kaşığı biberiye atın. Bu karışımı, kısık ateşte 5 dakika kadar kaynattıktan sonra 10 dakika demlenmeye bırakın. Soğuyan karışımı gün boyunca bol limonla tüketin.

Etkileri: Selülitlerinizin, birkaç ay gibi kısa bir süre içinde yok olduğuna ya da en azından gözle görünmeyecek kadar azaldığına şahit olup şaşıracaksınız.
Alıntıdır.

Bu karışımın tadinın nasıl olabileceğini tahmin edebiliyorum.:KK50::KK50::KK50:

Deneyen yok galiba.
Bende de oluşmaya başladı. Kurtulamayacak mıyım bunlardan of :KK43:

bunu yapan olmadı mı kızlar ben ve bir arkadaşım karar verdik yarın başlayacağım tadı nasıl olur bilmiyorum anasonla aram yok ama eğer içebilirsem sonucu yazarım ilerleyen zamanlarda ayrıca aktar bu bitkilerin yağ yakıcı etkileri olduğunu söyledi zayıflamaya da sebep olabilirmiş

X