Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

slm kızlar ben 3 senelık evlıyım hıc cocugum olmadı 8 ay once pkolu oldugumu ogrendm ve cocuk ıcın klomen folık asıt kullandım olmdı hsg cekıl gel ddı doktorum 5 ay korkudan erteledm snr cekıldm tek tupum kısmen kapalı cıktı . snr doktor kan sulandırıcı folık asıt ve klomen verdı yıne bu sefer ılacları kullanırken hamıle kalmısım hıc anlamadım . suanda 6+6 yımm... ve hsg nın 2 ayında hamıle kaldım rbbm ısteyen hherkese versn ve cok dua ettm ..

Merhaba arkadaşlar ben yeni çok önce hesap açmıştım ama uzun zaman girememiştim benim sorum şu olacak benim 2 oğlum var 2. doğumdan sonra spiral taktırdım istenmeyen gebelik olmasın die spiral bende 8 ay sürekli kanama yaptı aile planlaması bunun için korkmaman gerektiğini söyledi bazı bünyeler geç adapte olduğunu söyledi bende tamam dedim ilk defa taktırdığım için bilmiyordum normal olmadığını sonra özel doktora gittim spiral rahim duvarımı inceltmiş ve yara yapmış ilaçla tedavi gördüm yara iyileşmedi dondurma işlemi oldu kanama dursun diye bir ilaç kullandım uzun süre 2 ay kadar şimdi adet olmuyorum yüzümde sivilceler ve akneler çoğaldı bunların nedeni ne olabilir acaba doktoruma sordum merak etme zamanla düzene girer demişti 3 ay oldu halen adet olamıyorum normalmidir acaba

Arkadaşlar bende klomen kullandım ilk kez bu ay.. Doktorum çatlatma iğnesi sonrası 12.gün test yap demişti. Ben 14.güne kadar bekledim. Ve hcg beta 1.20 çıktı. Doktoru aramadım bile bu oran nedir diye.. Biliyorum ki negatif bir değer.. Dün son adet tarihimin il günüydü. 1 gün gecikti.. Ve deli gibi bir kasık ağrısından sonra kanama değil de kahverengi kahverengi lekelenmelerim var şu anda.. Amam biliyorum ki böyle olduğu zaman ertesi günü kanamam geliyor. Çok üzüldüm çünkü çok umutlanmıştım...

:KK43:(Bende de adet belirtileri var.. Klomen işe yaramadı sanırım..

merhaba hanımlar ben biraz önce doktordan geldim bugün adetin 2. günü ultrasonla karnımdan baktı ve klomen verdi yumurta sayımı fln yapmadan klomen kullanmak mantıklımı ya kanallarım tıkalıysa boşuna hormon yüklenmiş olmayacakmıyım aklım cok karıştı ya 10 aydır hamile kalamıyorum ve rahmin dış duvarında miyom var lütfen bilgisi olan bana yazabilirmi

kızlar klomeni ben de kullandım. 1. ay tutmadı. 2. ay yani bu ay hamişim. bende işe yaradı. umarım sizde de yarar.
Canim bende 2.ayım klomen de geçen ay olmadı. Umarım bu ay olur. Çok kafama takılıyor işe yarayacak mi diye. Hayırlısı bakalım. En kötüsüde beklemek

X