Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

N

nilda

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben de ilk defa bu ay klomen kullandım.Günde bir tane aldım.Yarın adetimden itibaren 9. gün.Doktor randevum var.Yarın yumurtam oluşur mu?Daha sonrasında neler yapılıyo hiç bir bilgim yok. Herhalde yumurtam gelişmezse geliştirmeye çalışacak.Gelişrse çatlamazsa çatlatmak için ilaçverecek di mi?Aşılama yaptırmıycam sadece yumurta takibi.Arkadşlar bu konuda bildiklerinizi ve hamile kalıp kalmadığınızı yazarsanız çok mutlu olurum.Ha bu arada doktor şimdilik klomeni günde bir tane verdi.Fazlası spermin girişini engelliyomuş yapısını bozuyomuş.E o zaman ne anladık o işten.Benim yumurtam gelişecek bu sefer de Spermin gücü yetmeyecek döllemeye.Birini yaparken biri yıkılıyorsa ben nasıl hamiş olcam.

canım ben 6 ay kullandım yumurtalarımı geliştirdi ama malesef gebelik olmadı günde 2 tane alıyordum adetin 3 günü başlayıp 5 gün içiyordum.sonrada çatlaması için iyne yaptırıyordum .2 . aşılamamı bu ay yaptım aşılamadanöncede kullandım şimdi ayın 16 sını bekliyorum . eger sende sadece yumurta gelişimi yavaşsa mutlaka işe yarıyo .

slm bende klomen kullanıyorum 7 aydır ama henüz sonuç alamadım bende klomeni kullanınca yumurta oluşuyor ve çatlıyor yani çatlama problemim yok ama olmuyor işte nedense zamanını bekliyor herhalde bakalım bu ay ne olacak inşallah hayırlısıyla olur çok bekletti beni bana dua edin arkadaşlar benim dualarım hepimiz için

selam arkadaşlar. 6 ay öncesinde 3 ay klomen tadavisi gördüm bir sonuç alamadım o zamanki doktor yumurta takibi yapmamıştı.şimdi doktorumu değiştirdim tekrar klomen tedavisine başladık 2 ay oldu bu arada yumurta takibide yapılıyor yumurta çatlamamda bir sorun yok ama hamiş olamıyorum. yarın regli olmam gerekiyor bakalım ne olacak.

merhaba canım bende 1 ayda günde 1sefer kullanarak hamile kaldım ama 2 aylıkken düşük yaptım merak etme sen moralini yüksek tut Allah'ın izniyle hamile kalırsın inşallah:teselli:

Arkadaşlar ben de ilk defa bu ay klomen kullandım.Günde bir tane aldım.Yarın adetimden itibaren 9. gün.Doktor randevum var.Yarın yumurtam oluşur mu?Daha sonrasında neler yapılıyo hiç bir bilgim yok. Herhalde yumurtam gelişmezse geliştirmeye çalışacak.Gelişrse çatlamazsa çatlatmak için ilaçverecek di mi?Aşılama yaptırmıycam sadece yumurta takibi.Arkadşlar bu konuda bildiklerinizi ve hamile kalıp kalmadığınızı yazarsanız çok mutlu olurum.Ha bu arada doktor şimdilik klomeni günde bir tane verdi.Fazlası spermin girişini engelliyomuş yapısını bozuyomuş.E o zaman ne anladık o işten.Benim yumurtam gelişecek bu sefer de Spermin gücü yetmeyecek döllemeye.Birini yaparken biri yıkılıyorsa ben nasıl hamiş olcam.

bende günde 1 tane klomen kullandım daha sonra yumurta takibi yapıldı yumurtam 13. günde 21,5 mm oldu o gün pregly çatlatma iğnesi oldum ve 36 saat sonra ilişki önerdi ve şuan 5 haftalık hamileyim benim ilk denememde tuttu umarım sendede tutar.:emir_bebek:

bende geçen sene dördünü ayda hamile kaldım ama sekiz haftalık kabli durdu bir sene ara verdim şimdi gene başladım ayın onaltısını bekliyorum birinci ayım duva edinn

bebiş çok sevindim ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin böye okuyunca acayip moral oluyor

günaydın kızlar dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım hala bana dua edin inşallah bebişim artık gelmeye karar vermiş klomen adet gecikmesi yapıyor mu bilginiz varmı

kızlar merhaba, ben de bu ay klomen kullandım ve çarş aşılamam olacak..
lütfen sonuçlarınızı benimle paylaşın, güzel haberlere o kadar ihtiyacım var ki :teselli:
umarım hepinizden de hayırlı ve olumlu haberler alırız

arkadaşlar klomen kullanmadan önce rahim filminiz istendimi
benim dr.um tedavi öncesi rahim filmini görmeliyim dedi belki bi sorun varsa kanallarda falan boşuna ilaç tedavisini beklemiş oluruz
banada saçma geldi hemen rahim filmi
siz ne dersiniz

bir ay kullandım hamile kalamadım. 8. ayım halen bekliyorm, doktor ilaca gerek yok dedi, benim işler çok yoğun doktor stresten olabilir diyor bakalım bu ay ne olacak

arkadaşlar klomen kullanmadan önce rahim filminiz istendimi
benim dr.um tedavi öncesi rahim filmini görmeliyim dedi belki bi sorun varsa kanallarda falan boşuna ilaç tedavisini beklemiş oluruz
banada saçma geldi hemen rahim filmi
siz ne dersiniz
tabiki canım dr. doğru söylemiş kanalların tıkalıysa eğer tedaviye başlamanın ne anlamı var spermler nasıl ulaşacak yumurtaya inşallah tıkalı değildir kanalların ama filmi çektirsen senin için daha iyi olur benim dr.umda istemişti ama ben o ay hamile kalmıştım kurtuldum yani filimden kolay gelsin canım

malesef iyi haber veremiyorum dün test yaptım negatif çıktı moralim çok bozuk umarım sen iyi haber verirsin bize :KK43:(

slm kızlar bende bugün test yaptım negatif çıktı jasis bnee aynıym moralim felaket bozuk bekleyen diğere arkadaşlar umarım sizlerden iyi haberler gelir

Arkadaşlar merhaba bende bu ay klomen kullandım ve olmadı bu ay tekrar kullanıcam fakat bu ay ovulasyon testinide uygulamayı düşünüyorum doktorlar hep bize 12.ve 16. günler arası ilişki diyor fakat bu test çok iyiymiş kullanıp hamile kalan çok fazla buradan herkese öneriyorum adı medi smart ovulasyon testi

malesef iyi haber veremiyorum dün test yaptım negatif çıktı moralim çok bozuk umarım sen iyi haber verirsin bize :KK43:(

cnm.. üzülme desem.. bi faydası olmaz biliyorum. allah sabır ve sağlık versin a.s.

slm kızlar bende bugün test yaptım negatif çıktı jasis bnee aynıym moralim felaket bozuk bekleyen diğere arkadaşlar umarım sizlerden iyi haberler gelir

hakkımızda hayırlısı... umarım ben size güzel haberler veririm.. a.s.

kızlar nerdesiniz, meraktayım, sonuçlar belli olmadımı daha ??

X