Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

çok sağol tubacım,Allah seninde gönlüne göre versin inşallah,bakalım devam bu doktora şimdilik onayı aldık hepinizden...

hayırlısı maysimirnacım,güzel olcak inşallah.ben de artık son beklemelerdeyim.test alıp ikinci çizgiyi görememekten korkuyorum.temmuz 1 i bekliyecem ve artık iyice sabırsızlandım yani.dikkat etmeye çalışıyorum ama ne bileyim.şimdi de içime acaba kist oluşmuş mudur kuşkusu çöktü?allahım bize sabır ihsan eyle ki bekleyebilelim ya rabbim.
hepinize iyi akşamlar arkadaşlar

hayırlısı maysimirnacım,güzel olcak inşallah.ben de artık son beklemelerdeyim.test alıp ikinci çizgiyi görememekten korkuyorum.temmuz 1 i bekliyecem ve artık iyice sabırsızlandım yani.dikkat etmeye çalışıyorum ama ne bileyim.şimdi de içime acaba kist oluşmuş mudur kuşkusu çöktü?allahım bize sabır ihsan eyle ki bekleyebilelim ya rabbim.
hepinize iyi akşamlar arkadaşlar

canım ıcını ferah tut..ınsallah yumurtan catlamıstır boyle seylerı aklına getırme..ınsallah hayırlı haberler alırız hadı bakalım..:dance:

biz seni bekletiriz kız sakın etrafın gazına gelme hemen yapma, temmuz 1 tam kaçıncı gün oluyo,canımm benim kalbini karartma kist falan nolur,inşallah hayırlısı olacak,biz varya birbirimize bukadar dua ederek gerçekten kalbimizden,inan olacak hepsi olacak,sen merak etme arkadaşımmm o tek çizgilere öyle gıcığımki ben,sen test yaparken ben beklerim hemen kırmızı kalemle çizerim ikinci çizgiyi valla ,Allahım ,canımm arkadaşım sabırrr,inşallahh olacak,inşallah en hayırlı zamanda gelecek göbişe bebiş..Şeniz

SLM KLOMENCİ KADER ORTAKLARIM..NASIL GİDİYİR BAKİM..?

EN YAKIN ADET TARİHİ FUSFULUNUN GALİBA İNŞALLAH BU SAYFANIN BU AYINDAN İLK HAMİŞ SEN OLURSUN CANIM....

BENİMDE ŞAFAK 7 ATEŞİM 36.8.....BU AY İLK DEFA BU KADAR SABIRSIZIM....:dance:

günaydınnnn klomenci kader arkadaşlarımmm
sudenazcım canım sabah 7.30da ateşimi ölçüyorum ama uyuyorum bir yandan hemen sen geldin aklıma Allahım bugünde 36.8 çıksın dedim,yufffffffffuuuuuuu
bu arada yinede biz ilacın etkilerini düşünelim tedbir olsun,birde bu ilaçların ateşe şöyle bi etkisi varmış ani düşmeler ve ani yükselişler olabiliyo,birkaç gün düşük çıksa bile sonradan yükseldiği sürece umut var..
fusfulum,sonra sudenaz,kırmızıbeyazla rosemin şafağı kaç kaldı ki,ben en sondayımmda kesin..
öptüm hepinizi arkadaşlarım,gününüz aydın olsun,her istediğinizi size getirsin inşallahha.s.

canlarım cigerlerim baklava şekerlerim,hepinize teşekkür ederim.ben hala beklemedeyim.bugün ablam dayanamadı gizliden idrar testi almış zorla yaptırdı sonuç tek çizgi tabi ki jeyyar ama daha var demiştim ben ona.en erken 1-2 temmuzu beklemek lazım.olmazsa da dünyanın sonu değil kısmet bir daha ki aya kalır değil mi?bugün 27.gün.
sudenaz,maysimirna,rosem hepiniz çok sağolun arkadaşlar.a.s.böyle bir destek hiçbir yerde yok vallahi.sudenaz sabır arkadaşım,her şey güzel olacak.birbirimize umut ışığı olacağız.maysimirna p.tesi 29 olacak.tabi halam gelmezse kafamçokkarıştı hepinizi çok çok öperim

canlarım cigerlerim baklava şekerlerim,hepinize teşekkür ederim.ben hala beklemedeyim.bugün ablam dayanamadı gizliden idrar testi almış zorla yaptırdı sonuç tek çizgi tabi ki jeyyar ama daha var demiştim ben ona.en erken 1-2 temmuzu beklemek lazım.olmazsa da dünyanın sonu değil kısmet bir daha ki aya kalır değil mi?bugün 27.gün.
sudenaz,maysimirna,rosem hepiniz çok sağolun arkadaşlar.a.s.böyle bir destek hiçbir yerde yok vallahi.sudenaz sabır arkadaşım,her şey güzel olacak.birbirimize umut ışığı olacağız.maysimirna p.tesi 29 olacak.tabi halam gelmezse kafamçokkarıştı hepinizi çok çok öperim

canım evet bıraz erken yapmısın bırkac gun bekle bakalım ınsalah guze haberler verırsın..:dance:moralını bozmak yok.bırde kıslar testı sabah ılk ıdrarınızla ac karnına yapın...hadı bakalım ılk hamısımızı beklıyoruz.acaba bızde lıste mı yapsak..
klomencıler yada gonaphencıler olarak..:roflol:

SLM KLOMENCİ KADER ORTAKLARIM..NASIL GİDİYİR BAKİM..?

EN YAKIN ADET TARİHİ FUSFULUNUN GALİBA İNŞALLAH BU SAYFANIN BU AYINDAN İLK HAMİŞ SEN OLURSUN CANIM....

BENİMDE ŞAFAK 7 ATEŞİM 36.8.....BU AY İLK DEFA BU KADAR SABIRSIZIM....:dance:
canım senın ates cok guzel gıdıyor masallah..ben pek ılacın etkısı oldugunu sanmıyorum cunku ılacı artık bıraktın..ınsallah bu ay bebısın gelır canım hadı bakalım beklıyoruz..:dance:

kıslar ya lıste yapalım klomen yada gonaphene kullanıp hamıle kalmayı bekleyenler dıye..:dance:

...................................................................................

Son düzenleme:
reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3.........klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
11.günü 36.5........çatlatma iğnesi vuruldum
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5
18.günü 36.8
19.günü 36.8

KIZLAR BENİM ÖLÇÜM BÖYLE GİDİYOR..ÇATLATMADAN SONRA HİÇ İNİŞ ÇIKIŞ OLMADI..ŞİMDİLİK ARTIYOR...

canım ben yen bır baslık actım oraya yazalım ıstersen..a.s.

eköseoğlı aslı desire yazıları takip ediyorum ama sizden haber alamıyorum ne alemdesiniz sesiniz çıkmıyo

canım geçen hafta cumartesi kan testi yaptım negatif çıktı adetimi şimdi 4 gün geçti hala hasta olmadınm beklemedeyim ya geç döllenme oldu yada adetim geç gelecek
sen nasılsın biraz toparladınmıı

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3.........klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
11.günü 36.5........çatlatma iğnesi vuruldum
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5
18.günü 36.8
19.günü 36.8

KIZLAR BENİM ÖLÇÜM BÖYLE GİDİYOR..ÇATLATMADAN SONRA HİÇ İNİŞ ÇIKIŞ OLMADI..ŞİMDİLİK ARTIYOR...
canım ısın cok ıyı hadı bakalım ınslalah bu ay guzel haberler verırsın..:dance:

klomeni hiç düzenli kullanamadım bu ay
dün unuttum hiç içmedim, önceki günde akşam içmeyi unuttum
ya ilacın tadı çok iğrenç, aklıma geldikçe kusasım geliyor
sizede oluyormu böyle??

sizede oluyormu böyle??

canım sen ılacı nasıl ıcıyorsun cıgnıyormusun?ben dırek yutuyorum..:bbo:

Yutulmuyomu zaten.....................

ESLEM...vallahi ömürsün arkadaşım...sen klomen i sahi çiğniyormusun?2-3 yudum suyla yutsana canım...neden tiksindin haptan bakim?aslında hemen aklıma geldi,bi de unutarak yuttuğun hapın faydasını görürmüşsün....öyle olur ya...hani hep temizdir de ev,yemekte vardır,kimseler gelmez.ne zaman ev dağınıktır,tozludur,yemek yoktur dolap boştur,üst üste misafir gelir,karmakarışık olursun..işte bu hesap senin ki....eslem cim...........

sizede oluyormu böyle??

BEN HİÇ UNUTMADIM İÇMEYİ..ZATEN HİÇ AKLIMDAN ÇIKMIYOKİ :smiley-cool:

ÖYLE KÖTÜ Bİ TATDA GELMEDİ YANİ ..AĞZINDA ÇOK TUTMADAN HEMEN YUTARSAN BİŞEYCİK OLMAZ..CANIM MUTLAKA DÜZENLİ KULLAN İLACINI FAYDASINI GÖRMEK İSTİYOSAN...a.s

X