dikişlerimi burada sergiliyorum bakalım beğenecekmisiniz

kortakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
154
6
46
arkadaşlar dikişerimi nasıl bulacaksınız merak ediyorum.bundan böyle her diktiğim giysinin fotoğrafını eklemeye çalışcağım. $13.png $Görüntü0195.jpg $Görüntü0194.jpg $Görüntü0193.jpg $Görüntü0192.jpg $S6003251 (Small).JPG $S6003250 (Small).JPG $S6003249 (Small).JPG $S6003248 (Small).JPG $S6003247 (Small).JPG $S6003246 (Small).JPG $S6003245 (Small).JPG $S6003244 (Small).JPG $S6003122 (Small).JPG

teşekkürler linda.ben ceket dikmeye cesaret edemiyordum özellikle koluları takmak zordur ama yaptım.

teşekkür ederim canım beğenmeniz benim için çok önemli.ben zaten hazır giyim tekniğiyle dikiyorum.hazır giyim okudum ve bu yönde gelişmeye çalıştırıyorum kendimi.

diktiklerini çok beğendim canım.eline sağlık..burdalardan mı kalıp çıkarıyorsun?

ben de dikiş kursuna gidiyorum..gerçekten bişeyler dikmek çok hoşuma gidiyor..

beğenmene sevindim teşşekürler.burda dergisinden de çıkartıyorum kendim de kalıp çıkarabiliyorum.şimdilik burda dergisindeki beğendiğim modelleri yapıyorum kendi kalıplarımı çıkarmak zaman alıyor çocuklardan bu kadar fırsat bulabiliyorum.dikiş ve kalıp hakkında sormak istediğin bir şey olusa ben burdayım yardımcı olamak isterim.

herkese çok teşekkür ediyorum.yeni kalıpşarla uğraşıyorum dikince onlarıda eklemeye çalışacağım.

kortakal ellerine sağlık gayet güzel olmuş
ben beyaz ceketi beğendim bayaa
sade ve şık
onu burda dergisinden mi çıkardın ve hangi yılın hangi sayısı?
teşekkürler..

kortakal ellerine sağlık gayet güzel olmuş
ben beyaz ceketi beğendim bayaa
sade ve şık
onu burda dergisinden mi çıkardın ve hangi yılın hangi sayısı?
teşekkürler..

teşekkür edrim canım.evet burda dergisindeki beğendiğim modellerden di.2005/11 nolu sayının 115 nolu modelidir.ben bu ceketi kaşe kumaştan diktim az soğuklarda kumaş pantolonla çok şık duruyor.kolay gelsin.

X