En Karakterli Yüz, En Karizmatik..

Maip

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
1.860
13
Sizce bugüne kadar popüler veya kitle kültürü aracılığıyla ya da yakından gördüğünüz en karakterli yüze sahip ünlü veya ünlüler kimlerdir?

Tabi ki de herkesin kendi beğendiği, bana göre en mükemmel yüz yanıbaşımdaki cillop gibi kocişim ya da erkek arkadaşım ya da şu karşı dairedeki afet diyebilir, ama onların resmini buraya koyup da işte bu diyemeyeceğimize göre -şahsen ben buraya tanıdığım en şahane yüzü koymam :KK1:- ünlüleri ekleyelim de genel itibariyle nasıl yüzler seviliyor ülkemizde bir görelim bakalım :KK34:

bu ülkede tek samimi, işini en iyi şekilde yapan, alçak gönüllü kamera önündede ve kamera arkasındada BEYAZIT ÖZTÜRK'tür...
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Freddie Mercury nin sesine ek olarak marjinalliğine, yüzünün benzersiz oluşuna, sıra dışı hareketlerine, o bambaşka tavırlarına hayranım. zaten erkekte ilk sese önem verip sonra da marjinal tavırlarına, görünüşüne dikkat etmek Maip in huyudur.

Freddie+Mercury+241105freddie25.jpg

Freddie_Mercury_by_artcova.jpg

freddie-mercury_89358.jpg

05c19f61166a0f16e77d8416c57a3364.jpg

freddie_mercury_300x350.jpg

60_freddie_mercury.jpg

freddie+mercury

I-WANT-TO-BREAK-FREE.jpg

freddie1.JPG

url.jpg

freddy-mercury-(3)-image-2.jpg

ve tabii ki de erkekte feminenlik bence çok önemlidir. karakterinde bulunan az miktarda feminenlik bile erkeğin tavırlarına da -gerek yüz olsun gerek giyinimi olsun gerekse hareketleri konuşması olsun- ve yüzüne de bir farklılık katıyor.

Freddie Mercury nin hayatını anlatacak filmde Johnny Depp in oynayacağını duyduğumda pek sevinmiştim ama maalesef Borat Freddie yi oynayacakmış :KK50:

neyse biraz da Johnny Depp, sesi ve marjinalliği ile, tıpkı Freddie gibi keskin ve karakterli bir yüze sahip..

johnnydeppfreddiemercury.JPG

JOHNNY-DEPP.jpg

Johnny-depp.jpg

johnny_depp.jpg

alice_in_wonderland_johnny_depp.jpg

johnny-depp-h1d52.jpg

johnny_depp_turkiyeye-gelebilir.jpg

johnny_depp_sweeney_todd_3_29_07.jpg

images

johnny_depp_012.jpg

son olarak da en büyük marjinallerden Tim Burton :KK34:

johnnydepp_timburton_wideweb__470x369,0.jpg

bu bölümü yeni keşfettim.gerçi adamın başlı başına bir topiği varmış amaa ben yine de ekleyim.
johnny deep :KK17: hastasıyım,hastasıyım :KK69::KK54::82: küçücük bir velettim sanırım ilk gördüğümde ''makas eller'' orda pek hasta olunacak bir tip değildi.ama orjinalini merak etmemi sağladı :KK64:
bana göre kendine has bir insan,kendine has bir havası var.yaşlandı artık ama gönlümün kralı yaşlandıkça da karizmasına karizma ekledi sanki:KK9:. buradan vanessaya selamlar :KK47: :KK64:

$johnny_depp_calendar.jpg $johnny_depp_short_hair.jpg $imagesss.jpg $images.jpg $JohnnyDepp_Mayer_4341135.jpg $Johnny-Depp-johnny-depp-5664156-1280-800.jpg $Johnny-depp.jpg $Johnny-Depp_1280x1024__.jpg $johnny_depp.jpg $Johnny-johnny-depp-57879_450_643.jpg $johnny_depp_1.jpg $johnny-depp-74.jpg
$d.jpg

Son düzenleme:
yok artık Maip :KK1: kalp kalbe bukadar karşı olur.ben yükleyene kadar sen halletmişsin işi.

Son düzenleme:
kız arkadaşı Venessa da tam bir dracula gelini :KK34:
tıpkı Helena Bonham Carter ile tim Burton gibi
Venessa ve Johhny de dracula ve gelini pozlarındalar :KK1:
artık marjinal mı görünmeye çalışıyorlar yoksa özleri mi öyle bilemeyeceğiz
ama tabii ki Tim Burton o filmleri yaparak özünü belli etti :KK31:
ama Venessa yı bilemeyeceğim

tabii canım Freddie den sonra o yüz hatlarına sahip Johhny gelir :KK9:

kesinlikle.adamın acaip bir havası var. vanessa vanessa ayrık dişli vanessa.adam bir potansiyel görmüş hatunda ne yapalım.ama marjinallikte uymuşlar birbirlerine.:KK71:

hemen akabinde Robert Downey Jr. gelmektedir.

Robert-Downey-.jpg

RobertDowney_Spellman_11249590.jpg

robert-downey-jr-memorial-day-in-malibu.jpg

yanaklarının yanındaki derin yarıklar, uzun kirpikler, sivri burnu ve kirpi saçlarıyla, sesi de oldukça etkileyicidir. ve kesinlikle sayıflamaması gerekir.

Richard Roxburgh

gelmiş geçmiş en güzel Dracula

040.jpg

richard_roxburgh5.jpg

RichardRoxburgh2.jpg

images

Richard%20Roxburgh.jpg

Richard ın aslen sarışın olmasını ise aklım kabul etmiyor, biz onu beyaz soluk teni sivri burnu dudaklarının yanındaki yarıkları ve sesinin tonuyla, yukardan aşağıya karizmasıyla beğeniyoruz.

ve kıvırcık sarı saçlarını istemiyoruz tabii ki
onun saçları akıllarda hep simsiyah parlak düz ve uzun olarak kalacaktır :KK1:
Dracula ların efendisidir kendisi :KK1:

kesinlikle.adamın acaip bir havası var. vanessa vanessa ayrık dişli vanessa.adam bir potansiyel görmüş hatunda ne yapalım.ama marjinallikte uymuşlar birbirlerine.:KK71:

zaten onun dişleri tavlamıştır adamı,
kimsede olmayan biricik tek
"çevrede her an gördüğüm tek tip fabrikasyon bebelerden değil" dedi bence :KK1:

her hali hoşuma gitmesede Hugh Jackman'da bir karizma var.oda sanırım yaşlandıkça ortaya çıkıyor.özellikle Prestij'den sonra çok farklı bakmaya başladım adama.hep takım giysin. :KK55:
$331120_hugh-jackman-12.jpg $Prestige_Danton1.jpg $hugh_jackman2.jpg $hugh_jackman.jpg $hugh-jackman-300x350.jpg $hugh_jackmdan.jpg $hugh_jackman_wolverine_x_men.jpg $605_jackman_090122.jpg

sanki ben yakışıklıyım diye bağırıyormuş gibi gelir bana ama karizması var evet :KK34:
dediğin gibi her hali değil

Küçük küçücük bir çocukken, filmlerini ve showlarını izleyip izleyip büyüyünce Hulk Hogan la ya da ona benzeyen bir adamla evleneceğim derdim.

Sarışın erkekleri son derece itici bulmama rağmen onun uzun sarı bıyıklarına hayrandım.
saçlarının aşağıdan uzaması, bıyıkları, teninin esmerliği, iriliği, güçlü olması beni oldukça etkilemiştir.

hulk-hogan-2.jpg

hulk_hogan.jpg

Hulk+Hogan

hulk-pastamania-sm.jpg

images

o kadar iri pankreas güreşçisi tipindeki bir adamın öyle çocuk filmlerinde oynaması ise başlı başına sevimlilik kattı ona

Son düzenleme:
Küçük küçücük bir çocukken, filmlerini ve showlarını izleyip izleyip büyüyünce Hulk Hogan la ya da ona benzeyen bir adamla evleneceğim derdim.

Sarışın erkekleri son derece itici bulmama rağmen onun uzun sarı bıyıklarına hayrandım.
saçlarının aşağıdan uzaması, bıyıkları, teninin esmerliği, iriliği, güçlü olması beni oldukça etkilemiştir.

hulk-hogan-2.jpg

hulk_hogan.jpg

Hulk+Hogan

hulk-pastamania-sm.jpg

images

o kadar iri pankreas güreşçisi tipindeki bir adamın öyle çocuk filmlerinde oynaması ise başlı başına sevimlilik kattı ona

Ha ha ben de cok sempatik buluyorum bu adami :KK52: Cocuklugumuzun kahramani olmasindandir belki de :KK15:

Queen

sıradışı kişilik
yüz hatları
çok özel.. $5.jpg $4.jpg $2.jpg $6.jpg $25.jpg $9.jpg $46.jpg $45.jpg

im very slightly mad klibinden kendi kestiklerim

X