İstanbul Anadolu Yakası Hastane veya Doktor Yardım Lütfen

vurgunum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2011
118
0
Arkadaşlar merhaba
İstanbul'u çok iyi bilmiyorum. Anadolu Yakasında oturuyorum. Devlet memuruyum. Özel Sağlık sigortam yok. Bu nedenle özel hastanelere gitme şansım pek yok. önerebileceğiniz devlet hastanesinde çalışıp muayenehanesi olan ilgili bir doktor varmı? Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için

Arkadaşlar merhaba
İstanbul'u çok iyi bilmiyorum. Anadolu Yakasında oturuyorum. Devlet memuruyum. Özel Sağlık sigortam yok. Bu nedenle özel hastanelere gitme şansım pek yok. önerebileceğiniz devlet hastanesinde çalışıp muayenehanesi olan ilgili bir doktor varmı? Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için

seninle aynı durumdayım canım ne tarafta oturuyorsun sen bizdebilmıyoruz istanbulu ve hangısi iyidir bilgim yok özeller pahalı eşime göztepe eğitim araştırmayı tavsiye etmişler sonradan bnde bu kulüpte sordum o hastahaneyi 1 kişi cvp yazmıştı ii deil falan demişti bugün komşumla konuştukda onun yeğenide orda doğum yapmış daha yeni hemde o hastahane hakkında şikayet falan olmuşmuş onun için şimdi çook ilgileniyorlarmış kesinlikle oraya git dedi benimde martta doğumum ama hala kararsızım inş. buradan bilgileniriz

Ben Maltepede oturuyorum. Banada bir kaç kişi Zeynep Kamil'e git dedi ama forumda okuduğum kadarıyla geçen senelerde pek memnun kalmamışlar. O yüzden aklıma takıldı. Göztepe eğitim araştırma için de çok kalabalık oluyor dediler. memnun kalırsan ve paylaşırsan sevinirim

Evimize yakın olduğu için ve bayan bir doktr olduğu için onu tercih ettik . Gittiğimizde de özel olarak belirtmiştik sizi bayan olduğunuz için tercih ettik doğuma siz girecekseniz devam edeceğiz dedik o da tamam demişti ama şimdi bizim doğum tarihimizde izne ayrılacağını ve yerine soner beyin bakacağını söyledi. Biz bunu kabul etmeyince de suyun azalmış normalden önce de doğumu başlatabiliriz dedi. Biz baştan beri normal doğum istiyorduk , o da iyi diyordu şimdi son haftalara girdik devamlı sorun varmış gibi göSteriyor ve bizi sezeryana yönlendiriyor. Şu andan itibaren bu doktoru ve hastaneyi bırakıyorum. durum budur . Ona göre tercih yapın.

Goztepe egitim ve arastirma doğum konusunda nasıl bilmiyorum ama muayenelerinde girebilirsiniz. Kalabalik olmuyor rabdevulu zaten.zeynep kamildeb daha sakib .

X