Kontakt Lens Amazon Colors'ın hangi rengini önerirsiniz?

ben daha önce kullanmıştım lagoon greeni çok da koyu durmamıştı. gün ışığında çok güzel duruyordu.
şimdi tekrar almayı düşünüyordum ama bulunmuyo mu bu aralar?

canım nerden aldığını söyleyebilir misin lensleri.yaklaşık 1 senedir amazon colours lagoon green kullanıyorum ama şu an türkiye tedarikinde sorun olduğu için 2 aydır deli gibi heryerde arıyorum ama bulamadım :KK43: nerden aldın

Stoklarında Amazon colours olan bir yer buldun mu acaba? Ben de arıyorum hep yok :KK43: ilk kez denicem.
Daha önce adore bi yellow ve solotica quartzo aldım kullanmadan attım ikisini de
bu kez amazon takıldı aklıma ya o iyi olursa diye ama yok yok yok :KK43:

merhabalar. benim gözlerim ilk resimdeki gibi nerdeyse siyahtır.
uzun araştırmalar sonucu amazon green lens aldım. yani çok övüldüğü için değil sophistic in ürünü olduğu için aldım.
sonuç; görece doğal duran bir lens. düşündüğümden çok daha iyi ve amazonun renkleri 3 ton şeklindeymiş bunu bilmiyordum düz tek renk sanıyordum.
resimlere yorumlarınızı bekliyorum

$CAM00139-1.jpg $CAM00147-1.jpg $CAM00151-1.jpg $CAM00156-1.jpg $Fotoğraf-0064.jpg

kaşlarım için kusura bakmayın bir süredir izini ve hastayım ilgilenemedim. makyaj da yok idare edin :)

Son düzenleme:
Stoklarında Amazon colours olan bir yer buldun mu acaba? Ben de arıyorum hep yok :KK43: ilk kez denicem.
Daha önce adore bi yellow ve solotica quartzo aldım kullanmadan attım ikisini de
bu kez amazon takıldı aklıma ya o iyi olursa diye ama yok yok yok :KK43:

tatlım ya sorma.en son peralens.com dan sipariş vermiştim geçen sene.daha 2 ay önce elime ulaştı.bilseydim 4-5 kutu alırdım.ama artık orda da yok.çok araştırdım.yurtdışı sitelerinden bile baktım.en son opmar optik te satıldığını öğrendim.aradım.stoklarında numarasız olanları varmış.numaralı olanlarını sipariş veriorlarmış 1-2 hafta içinde geliyormuş.ama reçete istediler.önce bi göz muayenesine gidicem sonra ordan alıcam ben.sitelerinden bulunduğun şehirde mağazaları var mı diye bakabilirsin.izmirde sadece 1 tane var mesela :) ama onun dışında online hiçbiyerde yok ne yazıkki :KK43:
lens olayı biraz göreceli.bazılarında doğal duran bazılarında çok yapay duruyor yada tam tersi. amazon lensler doğallık olarak süperler bence.3 renkli boyamaları var.ortasında kahve geçisleri var.benim gözlerimde şimdiye kadar lens olduğunu anlayan tek kişi olmadı.söylediğimde de çok şaşırdılar.nerdeyse piyasada bulunan bütün markaları denedim diyebilirim.bu arada kendi gözlerim acı kahve.kopkoyu diil ama açık da diil.
online biyerde bulan olursa bana da söylesin lütfeeeeen

X