Ankara Keciören de dügün salonu (resimli) !!!

burhaninaysesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
1.186
1
Buraya buldugum dügün salonlarini eklemek istedim (Keciören) fikir olabilir en azindan diye bazilari nisan icin bazilari kina ve bazilarida dügün icin uygun herkesin istegine ve bütcesine göre tabi ki fiyatlari hakkinda bir bilgim yok ama adres ve telefon numaralarini biliyorum herkes yorum yapsin giden varsa diger arkadaslarada fikir olur ya da fiyat hakkinda bilginiz varsa verebilirsiniz insallah faydali olur...

buyrun !!!

ÖZGÜMÜSOGLU DÜGÜN SARAYI
1000 kisilik
Adres: Refik saydam caddesi no:19 (incirli meslek lisesi yani) incirli-Kecören-ANKARA

$oya.jpg $fghjk.jpg $avci.jpg $aydin.jpg $ankay.jpg $dfgh.jpg $asya.jpg $ada.jpg

ÖYKÜ DÜGÜN SALONU

750 kisilik
Adres: Basin caddesi öykü sokak no:2/A (gülhane ilkögretim karsisi) Basinevleri-Keciören-ANKARA
Not: isterseniz telefon numarasini verebilirim

$hjk.jpg $ÖYKÜ.jpg $mnk.jpg $sdertzuj.jpg $oya.jpg $pür.jpg $aci.jpg

MODERNO BOTANIK SALON

1300 kisilik,yemeklide 1300 kisilik
Adres: Kafkaslar Mah. Karakaya caddesi No:60 Bağlum-Keçiören-ANKARA

--->>>salon hizmetleri ve özellikler--- Otopark, Havalandırma Sistemi, Jeneratör, Işık Gösterisi, Disko Saati, Sıcak - Soğuk Klima, İnternet Canlı Yayın, Sis Gösterisi, Lazer Gösterisi, Dinlenme Salonu, Bay ve Bayan Mescid, Güvenlik, Konfeti, Kafeterya, Volkan, Köpük, Salona Giriş Asansörü, Güvenlik Kamerası,7 Katlı Yaş Pasta, Kuru Pasta, 36 Poz, Video Kamera, Albüm, Gelin Saçı, Orkestra, 3 Sanatçı, Piyanist, Palyaço, Servis Aracı

$poiuz.jpg $ihgh.jpg $mkl.jpg $nmbh.jpg $uio.jpg $ihj.jpg $erd.jpg $nf.jpg $fzu.jpg $rtz4.jpg

MODERNO AVANGARD SALON

1300 kisilik,yemeklide 1300 kisilik
Adres: Kafkaslar mah. Karakaya caddesi No: 60 Bağlum-Keçiören ANKARA
Salon özellikleri ve hizmetleri---->>>Otopark, Havalandırma Sistemi, Jeneratör, Işık Gösterisi, Disko Saati, Sinevizyon, Sıcak - Soğuk Klima, Lazer Gösterisi, Dinlenme Salonu, Güvenlik, Konfeti, Güvenlik Kamerası 7 Katlı Yaş Pasta, Kuru Pasta, 36 Poz, 40 Resim, Video Kamera, Gelin Saçı, Orkestra, 3 Sanatçı, Piyanist, Palyaço

$ihg.jpg $tun.jpg $fgg.jpg $12.jpg $ohg.jpg $tz.jpg $rtzn.jpg $mnj.jpg $ok.jpg $nmh.jpg

ETLIK DÜGÜN SALONU

600 kisilik,yemekli olursa 400 kisilik
Adres: General Dr.Tevfik Sağlam Caddesi No:66/1 Aşağı eğlence-Etlik-ANKARA
Salon hizmetleri ve özellikleri--->>>Otopark, Havalandırma Sistemi, Jeneratör, Işık Gösterisi, Sinevizyon, Sıcak - Soğuk Klima, Gelin Damat Özel Girişi, Dinlenme Salonu, Bay ve Bayan Mescid, Güvenlik, Konfeti, Kafeterya, Kalorifer Isıtma, Soğuk Hava Deposu Katlı Yaş Pasta, Kuru Pasta, Meyve, Kola, 36 poz/72 resim, Video Kamera, Orkestra, 3 Sanatçı, Piyanist, Palyaço

$jhug.jpg $tzu.jpg $15.jpg $zf.jpg $zo.jpg $jkl.jpg $ni.jpg $i.jpg $rfg.jpg $zr.jpg

kızlar 2010 yılı mayıs ayında evlendim benim salonun damla düğün salonuydu ben memnun kaldım ama biraz küçük bi salon
bu senede görümcemin düğünü olcak haziran ayında özgümüşoğlu düğün salonunu tuttular onlarda

fiyatlar ne kadar acaba dlg sen kaça tututun haturlıyor musun bizim kayınlar evlenecekte kayınbabam yükseklerden uçuyor bize acizdi saoln tutmaktan da merak ettim

kızlar 2010 yılı mayıs ayında evlendim benim salonun damla düğün salonuydu ben memnun kaldım ama biraz küçük bi salon
bu senede görümcemin düğünü olcak haziran ayında özgümüşoğlu düğün salonunu tuttular onlarda

evet dLg fiyatini hatirliyormusun ben sadece resimleri buldum ve adresleri yükledim fiyat hakkinda bilgilere henüz erisemedim

canım düğün saatine görede fiyatlar değişiyor benim 15.00-18.30 saatleri arasında oldu ben içeçekler hariç yanlış hatırlamıyorsam 1000 tl idi kolalarda dahil 1500 tl ye falan geldi toplam bize
görümceminde 2800 içeçekler hariç saatide 19.00-23.00 arasında olcak düğünü

canım düğün saatine görede fiyatlar değişiyor benim 15.00-18.30 saatleri arasında oldu ben içeçekler hariç yanlış hatırlamıyorsam 1000 tl idi kolalarda dahil 1500 tl ye falan geldi toplam bize
görümceminde 2800 içeçekler hariç saatide 19.00-23.00 arasında olcak düğünü

harikaaaa ikiside bayagi iyi ben nisan ve kinam icin bu civarda tutacagim insallah dügüne baska bi yerde

Salonları sitenizde gördüm ailece gittik baktık moderno düğün salonlarına inanın böyle bir salonları ankarada görmedik hele botanik salon tamamen kapalı alanda şelaleler altında düğün yapmak fevk alade birşey haziranın 23 düğünümüz var herkesi beklerim.teşk.kadınlar kulubü

Salonları sitenizde gördüm ailece gittik baktık moderno düğün salonlarına inanın böyle bir salonları ankarada görmedik hele botanik salon tamamen kapalı alanda şelaleler altında düğün yapmak fevk alade birşey haziranın 23 düğünümüz var herkesi beklerim.teşk.kadınlar kulubü

Fiyatı nasıl canım? az bilgi verebilirmisin?

X