Muzaffer Kuşhan 2 Haftada 8 -10 Kilo Verdiren Diyet Deneyimlerimiz

galiba ben bu diyeti yalniz yapicam.ama olsun yapicam inat ettim.evet yarin basliyorum.bugun o kadar yedimki her halde 1 ay yemek dusunmem artik.bakalim 87 den 80 e inebilecekmiyim.benden sonra okuyanlar icin yaziyorum.cunku ben diyet yapmadan once sayfasini okurum kim ne kadar zayiflamis diye :KK17:

bence muzaffer kushan diyeti yapmayin.. Aramamotoruna ismini verin bakin, aslinda sadec az yiyerek insan zayiflayabiliyor öyle deneyin bende ise yaradi belki ayda 3 kilo verirsiniz ama geri almazsiniz..

isvec diyetinden sonra bu diyet cennet gibi.karnim doyuyo :KK1: yalniz diyetler arasi bi gun ara verdim , tarti tekrar 91 gosterdi. 1 gun icinde 5 kilo almis olamam ben her halde soklardayim:KK50: yarin tekrar cikicam tartiya.1 gun icinde 5 kiloluk biseyde yemedimki hani .hamur isini asiriya kacirdim ama bi gunde 5 kilo alicak kadar degil.isvecten giden kilolar 1 gunde geri geldiyse vay benim halime :2:

isvec diyetinden sonra bu diyet cennet gibi.karnim doyuyo :KK1: yalniz diyetler arasi bi gun ara verdim , tarti tekrar 91 gosterdi. 1 gun icinde 5 kilo almis olamam ben her halde soklardayim:KK50: yarin tekrar cikicam tartiya.1 gun icinde 5 kiloluk biseyde yemedimki hani .hamur isini asiriya kacirdim ama bi gunde 5 kilo alicak kadar degil.isvecten giden kilolar 1 gunde geri geldiyse vay benim halime :2:

imkansız bir şey 1 günde 5 kilo almak :KK53: tartıda bir yanlışlık olmalı...

yani 1-2 kilo olsa anlarım, ödem derim. ama 5 inanki mümkün değil canım :)
tsk eederim rahat uyuyabilirim artik $18.gif

cildiricammmmmmmm, tarti hala ayni.yeni tarti alicam.mumkunu yok 1 gunde 5 kilo almamin.hem alsam hiss etmezmi evdekiler :KK14: bu arada kushan diyetim iyi gidiyor.et yerine salam yiyorum.1 dilim salam ve ya yumurta yiyebilirmisim.ben salami tercih ettim.bakalim bu diyetten kac kilo vericem:26: yalniz egerki isvecte verdigim kilolarin toplamini 1 gunde geri aldiysam gercekten intaar edicem kesin yani

cildiricammmmmmmm, tarti hala ayni.yeni tarti alicam.mumkunu yok 1 gunde 5 kilo almamin.hem alsam hiss etmezmi evdekiler :KK14: bu arada kushan diyetim iyi gidiyor.et yerine salam yiyorum.1 dilim salam ve ya yumurta yiyebilirmisim.ben salami tercih ettim.bakalim bu diyetten kac kilo vericem:26: yalniz egerki isvecte verdigim kilolarin toplamini 1 gunde geri aldiysam gercekten intaar edicem kesin yani

allah allah ya çok şaşırdım :KK53: evdekilerden biri tartılsın bakalım bi anormallik var mı onlarda da?

25 şubat itibariyle bugün kesin başladım günlük yürüyüş koşu bandında gün be gün ne yediğimi yazacağım herkese kolay gelsin

hayırlı olsun diyetin :)
kaç kiloyla başladığını ve tartıldıkça kaç kilo kaybettiğini de yazabilir misin? ben de bu diyete başlamayı düşünüyorum isveç bitince

Arkadaşlar...işte size hem metabolizmayı hızlandıran hem yağ emilimini azaltan,hem tok tutan bir de bunların üstüne sizi hastalıklardan koruyan en önemlisi de kanserden koruyan formül..
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce 1/2 ya da 1 çay bardağı suyun içine tepeleme 1 çay kaşığı toz zencefil + 1 çay kaşığı tepeleme toz zerdeçal + 4-5 damla ya da az doldurulmuş 1 çay kaşığı çörekotu yağını suyun içinde karıştırıp içiyorsunuz..25-30 gün önceden tartılın.. Içmeden önce kaçtınız.. Içtikten sonra kaça düştünüz..gözlerinizle görün..
Ben denedim.. Ama ben hastalıklardan korunmak için içiyordum.. Iştahım da yerindeydi yani..baktım ki iştahım kesilmeye başladı.. Tokluk hissi verdi..sonra bende tatlı atakları oluyordu hergün..tatlı ataklarını tamamen geçirdi..hayretler içerisinde kaldım..deneyin.. Farkı görün..ben tartılmadım ama 20 gün kadar içinde 3-4 kilo vermişimdir..hem de açlık ve halsizlik, sinirlilik hissetmeden....
Zerdeçal başta kanser olmak üzere sizi 100 den fazla hastalıktan korur..vücuttaki iltahabı eritir..zencefil solunum yolları ve kanser için iyidir..metabolizmayı hızlandırarak sizi tok tutar..sindirim sistemini çalıştırır..
çörekotuda şekeri dengeler..aç karnına alındığında zayıflatarak tepeden tırnağa vücudu ve hücreleri yeniler..ölümden başka herşeye devadır..
Artıları çok fazla olan bu formülü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorumm...:))
1 TAŞLA 100 DEN FAZLA KUŞ VURUN..:)))

allah allah ya çok şaşırdım :KK53: evdekilerden biri tartılsın bakalım bi anormallik var mı onlarda da?
evdekiler de tartildi.tartida sorun yokmus.isvec diyeti yapan bi arkadasim soyledi oda boyle cabuk almis kilolari.o yuzden karbohidrata kectim bnde.her seyden azar azar yiyorum.karbohidrati yaglardan, etlerden degilde, meyve sebzeden aliyorum daha guzel oluyor.cikolata cipsi falanda yiyorum.kilo verdim bu diyetle.isvec gibi ac kalmadim ustelik :KK25: kilolarimla basim dertte :26:

evdekiler de tartildi.tartida sorun yokmus.isvec diyeti yapan bi arkadasim soyledi oda boyle cabuk almis kilolari.o yuzden karbohidrata kectim bnde.her seyden azar azar yiyorum.karbohidrati yaglardan, etlerden degilde, meyve sebzeden aliyorum daha guzel oluyor.cikolata cipsi falanda yiyorum.kilo verdim bu diyetle.isvec gibi ac kalmadim ustelik :KK25: kilolarimla basim dertte :26:

doğru diyosun ben de 2 gündür bıraktım nerdeyse 2 kilo almışım :KK43: nasıl kurtulucam bu kilolardan hiç bilmiyorum.
muzaffer kuşhan işe yaramadı mı sende?

Tümmmmm yorumlari okudummm aslında bu diyete başlayalı iki gün oldu ama cok sağlıklı beslendiğimiz hissediyorum.bu diyet için yorumlar süperrrrr bennn destek arkadaşlar istiyorummmm:KK66::KK66:))) hadi birlikte yapalimmm:KK66::KK66:))):KK36::KK36:

sizinle paylaşmak istedim ...1,5 yıldır 60 kg sabitlemiş durumdaydım..kısa kısa şok diyetler denedim ve hiç birinide 2 günden fazla yapamadım..sonuç hep hüsran ideal kilom 52, boyum ise 1:58....3 haftadır düzenli yürüdüm sabah akşam olmak üzere günde 2 saat ama baktım tartıda oynama yok..ben de dedim diyetle destekliyeyim 6 gün önce kuşhan diyetine başladım bana en uygun ve en sağlıklı bu diyet geldi...ama tesadüf buya diyete başladım oğlumuda 5 günlüğüne kreşten aldım tuvalet eğitimi için ....diyete başladım ama yürüyüşe devam edemiyorum 6 gündür...ama şok oldum ... bu diyetle tamı tamına 2.400 gr verdim hemde 6 günde ...hergün 300 gram gidiyor hemen hemen ...60.7 ile başladım 58.3 olmuşum bu sabah..gerçekten işe yarıyor..ve çokta kaçamak yaptım dondurma ve çikolata gibi..ama bol bol sebze yiyiyorum ve en kurtarıcımda salatalık..acıktıkça yiyiyorum...1 hafta olucak 4 kg salatalık yemişimdir..birde yürüsem siz düşünün..kesinlikle verdiriyor..kaçamak yaptım ama ne diyosada onu yedim..haşlanmış makarna diyosa onu yedim ..ama ufak değişiklikler yaptım..kıyma yoktu evde.köfte yerine bende balık yedim fırında..her öğlen ve akşam bol salata yedim..ben bu diyetin sırrını çözdüm...hiç yağ yok salata ve yemeklerinde o verdiriyor bence birde tatlı yasak..bunlar verdiriyor ve bir akşam proteinse başka akşam karbonhidrat yiyiyorsunuz..bence çok sağlıklı bir diyet..hiç aç kalmıyorum et sebze karbonhidrat hepsi serbest...tavsiye ederim..ama ne diyosa onuda yemeye çalışın..mesela bugün 2 sosis vardı ama evde yoktu bende yumurta haşladım..birde akşam 7 den sonra kesinlikle yemiyorum ve yağ asla kullanmıyorum azıcıkta olsa..oysaki ben zeytinyağı bol bol dökerdim salatalara...zorlandım biraz ama alıştım..midem küçüldü...çok cnm çikolata istiyosa 1 parça koparıyorum..ama önce siz istiyceksiniz sonra beyninize hükmedeceksiniz...inanmadan olmuyo 1,5 yıldır olmamıştı..ama bu defa inandım ve gayret ettim..şimdi oğlum yarın kreşe gidecek ve ben yürüyüşe ve diyete devam..yaza düğünlerimiz var böyle giderse 52 ye bile görürüm tartıda....birde damak tadınız benim gibi çok kuvvetli ise herşeyi bol yağlı tuzlu salçalı ekşili seviyosanız saman gibi salata yapın yağsız tuzsuz ve onu yemeye çalışın ...okadar tatsız gelecekki zorlanacaksınız ve yerken iştahınız kapanacak..sonrada aman bunu yiyeceğime hiç yemem deyip yarı aç kalkacaksınız :)))))))ama verdiriyor kesinlikle her gören diyor noldun sen...gömleklerimin düğmeleri kapanmaya başladı...isveç,hollywood gibi birçok diyet denedim ama çok sağlıksızlar ve aç kalıyorsunuz ..en son 1 ay önce hollywood diyetini yaptım 3 gün , ilk 2 gün meyve suyu içtiğim için sadece ağzımın içi yara oldu ve 2 hafta acı çektim..tuzlu ekşi yiyemedim asla önermiyorum ...sadece benim gibi çaresiz arkadaşlara bilgi vermek istedim..diyetin püf noktası arada kaçamak yapsanda nediyosa o gün onu ye yada ona denk şeyler..birde yağ şeker yok sıfır seviyede ...

doğru diyosun ben de 2 gündür bıraktım nerdeyse 2 kilo almışım :KK43: nasıl kurtulucam bu kilolardan hiç bilmiyorum.
muzaffer kuşhan işe yaramadı mı sende?

yok canim kushani hic denemedim.yarim biraktim, aynen isvece benziyordu.kb diyetiyle 18 kilo verdim 2 ayda.bence en guzeli o.herkese tavsiyem kb diyeti:KK34:

Bende Kilolarıyla Başı Dertte Olan Biriyim Malesef :KK43: tam 70 kiloyum ne ara aldım bu kiloları hiç bilmiyorum. Durduramıyorum kendimi ya..
Evlendiğimde 50 kiloydum. Korkunç Bi Balona Dönüşüyorum :KK70:

X