Çatlaklar Dermaroller kullanıp sonuç alanlar buraya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Merhaba arkadaşlar :) Konu biraz geçmiş ama yüz için dermaroller kullandıktan sonra mutlaka krem yada serum kullanmak şart mı yani benim bi kaç tane çok küçük akne izim var acaba sadece dermaroller kullanmam da fayda sağlar mı

Merhabalar, yorumların hepsini okudum, cok buyuk tereddutlerle 0,75mm ZGTS marka dermaroller aldım 2 defa uyguladım simdilik dramatik bir fark yok, hafif gunes lekelerim ve anti-aging amaclı uyguluyorum. Baska konularda kararma yaptıgı bir ise yaramadıgı vs bir cok olumsuz yorumu okuduktan sonra biraz cekiniyorum acıkcası, yine de uygulamaya devam edecegim, olumlu olumsuz yorumlarımı burdan aktarırım..guzel gunler..:)

arkadaşlar ben kullanmayı bıraktım dermaroller 1,5mm aldım az kullanıldı eger pahalıya alamıyorsanız serum ile uyuşturucu kremi göndericem özelden bekliyorum

28 yaşındayım.. Ben 1 mm lik kullandım. 4. Kez evde yapıyorum. Kür şeklinde yapacağım önce haftada 1 sonra 15 günde bir toplam 6 seans. 4. Sean bitti sivilce lekeleri için kullanmıştım ardından hyalronik serum kullanıyorum malesef bir faydası olmadı. Erken mi daha bilemedim

28 yaşındayım.. Ben 1 mm lik kullandım. 4. Kez evde yapıyorum. Kür şeklinde yapacağım önce haftada 1 sonra 15 günde bir toplam 6 seans. 4. Sean bitti sivilce lekeleri için kullanmıştım ardından hyalronik serum kullanıyorum malesef bir faydası olmadı. Erken mi daha bilemedim

Bende çatlaklar için bir an gaza gelip 2,5 mm şipariş ettim,pişman oldum korkuyorum.
Bugün yarın gelir kargom,bakalım cesaret edip kullanabilirim umarım.

Merhabalar ben ilk başta yüzüm için almıştım sonra çatlaklarıma denedm sonuçtan çok memnunum epey inceldiler ve silikleştiler ilk olarak 1,5 mm ile başladım sonradan 2,5 mm aldım ve onunla devam ediyorum yeni olan çatlaklar kayboldu eskiler için kullanıma devam
dermarolleri uyguladıktan sonra ne sürüyorsun peki bi krem serum vs birşey var mı

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla 0,25lik olanı her gün gece uygulaya biliyorsun serum daha iyi emsin cilde diye... araştırın
Daha kalın olanlar profesyonele giriyor ve süre uzuyor kullanımda. Ama ben hergün kullanıyorum neticede cildimi kazımıyorum hafifden sürdüğüm serumun etkisi artsın diye yapıyorum, fark da gördüm açıkcası. Yalnız ertesi gün güneş kremi mutlaka kullanmalı hypronic asit ve c vit. Kullanıyorum

Merhaba ben 2020 den geliyorum konu baya eskimiş ama olsun iğneler titanyum olmalı lekeler için 1mm ve 1.5 mm uygundur ardından huyorulonik asit kullanin en iyi leke serumu caudalie markasının leke serumu pahalı ama evde ise yarar yurt dışında akrabalarınız varsa onlara getirdin yurt dışında ucuz güneş koruyucu surun hayvansal içerikli ürünler kullanmayın hem cilt hemde karaciger için ii değil bir gecede ya yanabilirsiniz yada şişe bilirsiniz bunlara dikkat edin korkmayın devam edin

Merhaba ben 2020 den geliyorum konu baya eskimiş ama olsun iğneler titanyum olmalı lekeler için 1mm ve 1.5 mm uygundur ardından huyorulonik asit kullanin en iyi leke serumu caudalie markasının leke serumu pahalı ama evde ise yarar yurt dışında akrabalarınız varsa onlara getirdin yurt dışında ucuz güneş koruyucu surun hayvansal içerikli ürünler kullanmayın hem cilt hemde karaciger için ii değil bir gecede ya yanabilirsiniz yada şişe bilirsiniz bunlara dikkat edin korkmayın devam edin
Gözenekler için nasıl kullanmamızı önerirsiniz 💐

X