Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

çok cesaretim yok aslında.3-4 ay sonra dediler hastaneden bakalım nasip belki tekrar deneriz.sen başlayacakmısın hemen.

banada 3 ay ara dediler.Bende korkuyorum aslında cesaretim yok.Ama ara vermeyin diyor bazıları daha yüksekmiş şans 2. tüp bebekte.şimdilik bekliyeceğim 3 ay olsun o zaman karar veririm.

Arkadaşlar slm.Benim test sonucum negatif çıktı,ama adet olamdım daha karnım çok sancım var arada kasılıyor kramp giriyor kasıklarım ağrıyor ağrıdan bazen uykumdan uyanıyorum.Negatif sonuç olan ve benim yaşadıklarımı yaşayan arkadaş var mı? adetim gelmedi ve hiç iz yok:KK43:(

Arkadaşlar slm.Benim test sonucum negatif çıktı,ama adet olamdım daha karnım çok sancım var arada kasılıyor kramp giriyor kasıklarım ağrıyor ağrıdan bazen uykumdan uyanıyorum.Negatif sonuç olan ve benim yaşadıklarımı yaşayan arkadaş var mı? adetim gelmedi ve hiç iz yok:KK43:(

ben sonuçtan 2 gün sonra oldum çok kanamam oldu normaldekine göre acaba bi dahamı test yaptırsan.bi hafta içinde olursun dediler geçtimi bir haftayı.benimde göğsümden akıntı geldi süt gibi çok endişelendim

slm arkadaşlar benim kanal tıkanıklığım var 2 kez tüp bebek denedim olmadı daha sonra ameliyat oldum kanal açılamadı şimdi raporum var artık devlet ödüyo bi kısmını sanırım ege üniversitesi ege tavmergene gitmeyi düşünüyorum sekreteriyle görüştüm 1000 tl ege hanıma 1300 hastaneye ödeme oluyomuş artı ilaçların yüzde 40 ını devlet karşılar gerisi sana ait dedi bu şekilde deneyen varmı nası oluyo ilaçların ne kadarını ödüyosunuz ege hnm herşeyle ilgileniyomu lütfen bana yardımcı olun

ben sonuçtan 2 gün sonra oldum çok kanamam oldu normaldekine göre acaba bi dahamı test yaptırsan.bi hafta içinde olursun dediler geçtimi bir haftayı.benimde göğsümden akıntı geldi süt gibi çok endişelendim

10 ocak test günümdü.ama ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.gece ayaklarımı uzatıp gerinince karnnımda ki ve kasıklarımlarımda ki agrıdan durmayorum birde dizlerimi toplayıp oturunca hızlı yürüyünce.anlayamadım ben bu işi canım :KK43: çarşambaya kadar gelmezse adet test yaptırcam tekrar ama ilçaları bıraktım kullanmayı.ama kullandımız ilaçlarda geçiktiriyormuş adeti.gögüslerim şiş ve ağrılı.

slm arkadaşlar benim kanal tıkanıklığım var 2 kez tüp bebek denedim olmadı daha sonra ameliyat oldum kanal açılamadı şimdi raporum var artık devlet ödüyo bi kısmını sanırım ege üniversitesi ege tavmergene gitmeyi düşünüyorum sekreteriyle görüştüm 1000 tl ege hanıma 1300 hastaneye ödeme oluyomuş artı ilaçların yüzde 40 ını devlet karşılar gerisi sana ait dedi bu şekilde deneyen varmı nası oluyo ilaçların ne kadarını ödüyosunuz ege hnm herşeyle ilgileniyomu lütfen bana yardımcı olun

canım ben hastaneye 1000 TL ilaçlara 500 verdim.raporlu.ama ilaçlar hastaya göre değişiyor.1300 mü olmuş hastaneye ödenen tutar :KK43:((2014 zam mı gelmiş ben nisan ya da mayıs gibi tekrar yaptıracağım.üzüldüm şimdi.

canım ben hastaneye 1000 TL ilaçlara 500 verdim.raporlu.ama ilaçlar hastaya göre değişiyor.1300 mü olmuş hastaneye ödenen tutar :KK43:((2014 zam mı gelmiş ben nisan ya da mayıs gibi tekrar yaptıracağım.üzüldüm şimdi.

ben ege hanımın sekreteriyle görüştüm 1300 dedi ama tekrar araştırıcam+ 1000 tl de doktor için istiyo

Günaydın arkadaşlar
Bizde cuma günü hastanedeydik
Eşimin sonuçlarına baktılar ve yardımcı üreme tekniklerine geçilebilir yazmışlar.
Ordaki görevli bize aşılama yazıldığını ama siz 2 defa aşılama denemişsiniz zaten aradıkları zaman biz tüp bebek istiyoruz dersiniz dedi.
Acaba aranızda böyle bi durumla karşılaşan oldu mu?

bende egeye gidiyorum dün 2,aşılamam negatif çıktı tüp bebek yapıcaz dediler acılı bir işlemmi lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız :2:

Merhaba arkadaşlar ...Bende ege üniversitesinde tüp bebk yaptırmak istiyorum ama özelde 2 aşılama yapıp rapor vermişlerdi 3 senen dolunca devlet hastanesinde tüp bebek yaptırırsın dediler.Üniversite özelde yapılan aşılamaları kabul ediyormu ?Kabul edilmediğini duydum da:-(

merhaba arkadaşlar
bir şey sormak istiyorum ben daha doğrusu merak ediyorum ;
hastaneye ödeyeceğimiz parayı ne zaman ödüyoruz yani tedaviye başlayınca mı yoksa transfer öncesi falan mı?
birde ilaçları eczaneden nasıl alıcaz yani ne istiyorlar bizden ilaçları alırken?

merhaba arkadaşlar
bir şey sormak istiyorum ben daha doğrusu merak ediyorum ;
hastaneye ödeyeceğimiz parayı ne zaman ödüyoruz yani tedaviye başlayınca mı yoksa transfer öncesi falan mı?
birde ilaçları eczaneden nasıl alıcaz yani ne istiyorlar bizden ilaçları alırken?

yumurta toplama işlemi yapılacağı gün parayı ödüyorsun.ilaçları üniversite eczanesi var ben oradan aldım.ilk önce ilaçlar için hesap açtı yani ne kadar kullanacaksam ilaç alıyoruz en son ne kadar tutu ise parasını ödüyorsun.benim 500 TL tuttu.transferin yapıldığı gün ödedik.

Allah hayırlısını verir inşallah canım bu ay hiç pozitif sonuç alan olmadı sanırım hastaneye karşı olan güvencim sarsıldı açıkcası

Denizaa üzüldüm canım.Benim negatif çıktı maalesef.ama benimle transfer olan arkadaşlarımın çoğunun tuttu.Karamsar olmamaya çalışmamız lazım.ikinci ya da üçüncü denemede tutuyormuş genelde.benim ilk denememdi kendimi yeni toparlaya bildim.3 ay ara dediler ilaçların etkisi yüzünden dinlenmek gerekiyormuş.Ama sonrasına cesaretim yok henüz.İşimiz Allaha kalmış hayırlısı.
Merak ettiğim başka bir hastaneye mi gitsek yoksa burda devam mı etsem bilmiyorum.

X