Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

hayyy maaşallah hadi inş güzel haberler alırsın canm Allahn izniyle sende 2 aşılama yaptınmı? kaçıncı tüp bebek denemesi ilkmi arkadaşım ilk tüp bebekte hamile kaldı bebeşi doğdu bile sağlıkla

hayyy maaşallah hadi inş güzel haberler alırsın canm Allahn izniyle sende 2 aşılama yaptınmı? kaçıncı tüp bebek denemesi ilkmi arkadaşım ilk tüp bebekte hamile kaldı bebeşi doğdu bile sağlıkla
Canm benm eşim azosperm tese oldu doku alinip dokudan sperm arandi spermlerimiz donduruldu. O yüzden bizde direk tüp yapıldı ilk tup denemem canim:)

mennun kaldınmı canm egeden korku heyecan hepsi karışık ya
Valla canm ben gayet memnun kaldım. Sadece bazen çok beklemem gerekio bu kötü ama ben özeldede gidip gayette beklediğim zamanları hatrliyorum. Başlarda tereddütlerim vardı devlet olduğu için ama hiç te öyle olmadı. İstersen ege hnmi özel secebiliyosun doktor olarak ozaman bütün işlemlerini o yapio ama ekstra bi ücret ödüyosun nekadar bilmiyorum. Daha önce gidenlerden okudum bikaç yorumla hareket ederek özel olarak doktor secmedm.bence hepsi iyiler.

D dehaaa canım ege hanm muayene 2ooTL dediler artık hep mi o ilgilenecek bizimle işlemleri herhangi biri yapabilir mi yoksa nasıl seçiyoruz sonradan mı soruyorlar bize ? telde randevu alırken ege hanım olsun dedidim ben ama artı ücreti bişey demediler sadece 2bin tüp bebek için alır dediler sekreterleri.her işleme mi artı para alacak ?

D dehaaa canım ege hanm muayene 2ooTL dediler artık hep mi o ilgilenecek bizimle işlemleri herhangi biri yapabilir mi yoksa nasıl seçiyoruz sonradan mı soruyorlar bize ? telde randevu alırken ege hanım olsun dedidim ben ama artı ücreti bişey demediler sadece 2bin tüp bebek için alır dediler sekreterleri.her işleme mi artı para alacak ?
Canm ben onda muayene olmadım daha doğrusu özel olarak onu secmedm o yüzden para kısmını çok bilemiyorum toplu bir para alıyor belki tüp bebek icin ama seçtiğin zaman her işlemine ege hanm giriyomuş . Ben doktor secmedm bence hepside çok iyi cunku

Arkadaslar merhaba.lutfen banada yardimci olun.pgt ise yariyor mu.3 kez tup bebek denemesinin ardindan hic hebelik olusmadigi icin genetik yapalim dediler.ozelde chg mi devlette pgt mi.bende pco esimde oligospermi var

Bu arada ege hanima gittim rutin testleri ve eksik olan tetkikleri yaptiriyor.parasal acidan ilk muayenede 200 tl verdik bizden genetik istediler gorusmek icinde 200 tl odedik.embiriyo basina 300 tl de 3.gun embiriyoya genetik yapacaklar ama pgt yapiyorlarmis sadece.esimde sperm sorunumuz oldugu halde univ. Uroloji bolumunde sperm sayisi sasirtici derecede iyi cikmisti ozelde labaratuarda tekrarladik kotu.yani buradaki sistemin ne oldugunu cozemedim

Kizlar benimde 2 tüp rapor hakkim var. acaba birini ege de denesem mi diye düşünüyorum. rapor cikartcagim zaman ege de beni cok ugrastirdilar o yuzden gözüm korkmustu ama izmirde raporlu tüp bebek yapan fazla alternatif te yok. rapor cikartmak icin zaten yine ege ye gitmem gerekecek belki gitmisken gözümü karartip orda tüp bebek denerim amaaaa

süreç nasil isliyor? önce kadin doğuma randevu alip mi gitmem gerek? randevu nasil aliniyor? tavsiye edeceginiz bi doktor var mi?

Kizlar benimde 2 tüp rapor hakkim var. acaba birini ege de denesem mi diye düşünüyorum. rapor cikartcagim zaman ege de beni cok ugrastirdilar o yuzden gözüm korkmustu ama izmirde raporlu tüp bebek yapan fazla alternatif te yok. rapor cikartmak icin zaten yine ege ye gitmem gerekecek belki gitmisken gözümü karartip orda tüp bebek denerim amaaaa

süreç nasil isliyor? önce kadin doğuma randevu alip mi gitmem gerek? randevu nasil aliniyor? tavsiye edeceginiz bi doktor var mi?
Ege unv tup bebek bolumunden randevu al. Raporun varsa orda yaptırırsın.

cok teşekkür ederim. sen de egede mi tüp yaptirdin? tavsiye edecegin bi doktor var mi yoksa rastgele mi gideyim? orda proflar filan da bakiyor mu ki
Ben dışarda yaptıtdım çunku ege unv bize gerek gormedi. Aşılama kararı çıktı fakat nasip olmadı. Prof istiyosan ege tavmergenden randevu al. Yoksa rasgele oluyor galiba tam bilmiyorum.

Ben dışarda yaptıtdım çunku ege unv bize gerek gormedi. Aşılama kararı çıktı fakat nasip olmadı. Prof istiyosan ege tavmergenden randevu al. Yoksa rasgele oluyor galiba tam bilmiyorum.
tamam cnm cok sagol. hepimiz hakkinda hayirlisi olsun insallah :) ben 2 kere aşılama yaptirdim insallah sorun cikmaz

X