Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Arkadaşlar iyi geceler iki aydır bayram ve Ege hanımın yurt dışında olması nedeniyle tüp bebek tedavim erteleniyor bugün adetimin ilk günü yarın arayacağım salı günü çağıracaklar muhtemelen salı günü tüm gün dersim var çalıştığım kuruma Yen'i atandım izin istemek istemiyorum kısacası Bergama dan gidicem için sabahtan hastaneye gitsem tedaviye başlarlar mı ne tavsiye edersiniz lütfen fikrinizi söyleyin karar veremedim
canım tedavin ege hanımda ise onun sekreterine falan danışsan bilemedim tedavim daha başlamadığı için ne şekilde olur bilemedim

iyi haftalar canım hastane çok büyük insan bulamıcak gibi geliyor ama sorunca tarif ediyorlar. doğumhanenin üst katında.hastanenin içinde ben ayrı bir binadır diye düşünmüştüm ama hastanenin içine girip danışmaya sorun tüp bebek servisi nerde diye rast gele inşallah
Sağol canım inaşallah Allah hepimizin işlerini rast getirsin inşaallah..

Biz de 25 inde gittik önce ön görüşme yapılıp resmi evraklar alınıyor ve dosya açılıyor.daha sonra eşimiz ve benim hormon testleri eşlere spermiyogram testi yaplıyor. Bunlardan sonra öğleden sonra 1 de eşin ve bizim muayaenelerimiz oluyor.eksik testler varsa isteniyor. Ve dosya tamamlajınca konseye çıkıuormuş benim ilinci gün testlerim ve dahiliyeden onay yazım kaldı.bunları halledince haber bekliycem ve çok sabırsızım şimdiden heycanlıuım. Herkes bebişlerine sağlıkla kavuşsun..bilgi ve tecrübeleri edindikçe yazmaya devam ederim gidecek olanlara önden bir fikir olur inşallah.ben çok merak ediyordum. Merak edenlere duyrulur herşeyi yönlendiriyolar problemsiz hallolur herkesin ki inş :KK66: :*

Biz de 25 inde gittik önce ön görüşme yapılıp resmi evraklar alınıyor ve dosya açılıyor.daha sonra eşimiz ve benim hormon testleri eşlere spermiyogram testi yaplıyor. Bunlardan sonra öğleden sonra 1 de eşin ve bizim muayaenelerimiz oluyor.eksik testler varsa isteniyor. Ve dosya tamamlajınca konseye çıkıuormuş benim ilinci gün testlerim ve dahiliyeden onay yazım kaldı.bunları halledince haber bekliycem ve çok sabırsızım şimdiden heycanlıuım. Herkes bebişlerine sağlıkla kavuşsun..bilgi ve tecrübeleri edindikçe yazmaya devam ederim gidecek olanlara önden bir fikir olur inşallah.ben çok merak ediyordum. Merak edenlere duyrulur herşeyi yönlendiriyolar problemsiz hallolur herkesin ki inş :KK66: :*
eşinizi muayene ettiler mi? benimkine spermiyogram ve birkaç hormon testi yapıldı muayene edilmedi

ulaştım arkadaşlar aşılama kararı çıkmış adet olunca arayacakmışım. yalnız benim merak ettiğim, hep sabah mı gitmek zorundayız? çalışıyorum en fazla 1 kere izin alabilirim. öğlen gidilebilir mi hastaneye, bilen var mı?

eşinizi muayene ettiler mi? benimkine spermiyogram ve birkaç hormon testi yapıldı muayene edilmedi
Benimde eşimin sonucu sperm sayısı yetersiz çıktı ama ona rağmen adamakıllı bi muayne etmemişler eliyle yoklayıp sanki şurda damar tıkanıklığı var gibi demiş yani ilk gün en çok sinirlerimizi bozan üroloji bölümü idi. Hormonlarınıza bakılsın demiş ama hangi hormon olduğunu belirtmemiş androloji bölümündeki biyolog bir ton söylendi nasıl doktor bu diye :)

ulaştım arkadaşlar aşılama kararı çıkmış adet olunca arayacakmışım. yalnız benim merak ettiğim, hep sabah mı gitmek zorundayız? çalışıyorum en fazla 1 kere izin alabilirim. öğlen gidilebilir mi hastaneye, bilen var mı?
Canım merhaba ; aşılama kararı nekadar sürede belli oldu.ben cuma günü dahiliye kağıdıyla birlikte evrakları bitirmiş oluyorum.nekadar bekliceğimi merak ediyorum.

ulaştım arkadaşlar aşılama kararı çıkmış adet olunca arayacakmışım. yalnız benim merak ettiğim, hep sabah mı gitmek zorundayız? çalışıyorum en fazla 1 kere izin alabilirim. öğlen gidilebilir mi hastaneye, bilen var mı?[/QUOTE
Hayırlısı olsun inşallah. Maalesef öğlen gidilmiyor. Her seferinde sabah kan verip muayene oluyorsun sonra kan sonucu çıkıyor konseye giriyor öğleden sonra da açıklıyorlar tedaviyi

Canım merhaba ; aşılama kararı nekadar sürede belli oldu.ben cuma günü dahiliye kağıdıyla birlikte evrakları bitirmiş oluyorum.nekadar bekliceğimi merak ediyorum.
22 ağustosta dosyamı tamamlamıştım yani aşağı yukarı 1 ayda belli oldu

Çok sevindim bende çok beklerim diye korktum.sen aşamalardan lütfen bilgi ver,çok merak ediyorum özellikle yumurta toplamadan ben sordum genel anestezi oluyor mu diye korkuyorum diye yaparız dediler ama bilmiyorum

Çok sevindim bende çok beklerim diye korktum.sen aşamalardan lütfen bilgi ver,çok merak ediyorum özellikle yumurta toplamadan ben sordum genel anestezi oluyor mu diye korkuyorum diye yaparız dediler ama bilmiyorum
Ama benim aşılama olacak, tüp bebek değil. Yumurta toplama olmaz o yüzden

Merhaba sizinle aynı kaderi paylaşmakla beraber çok fazla merakım var. Dosyamı toplama aşamasındayız ve bu süreç bile yoruyor insanı ki önümüzde bizi daha neler bekliyor bilmiyorum. Ege hanım hanımın transfer ücreti yumurta toplama ücretini bilen var mı bize sadece muayene ücretini belirttiler gerisini öğrenemedik

selam kızlar bana sulu ultrason denilen şeyi çektiler öyle acılı korkunç birşey değil normal muayene gibi diyebilirim bi sorun yokmuş şükür bir sonraki adette başlıyoruz tüp bebeğe inşallah herkese hayırlı olsun

Kızlar birşey soracaktım. AMH testini herkesten istiyorlarmı gitmeden yaptırsammı üniversitede yapıyolarmı yoksa? fiyatına burda 300 tl dediler,ben muğladayım da. Yaptırıp mı gelsem acaba?

Kızlar birşey soracaktım. AMH testini herkesten istiyorlarmı gitmeden yaptırsammı üniversitede yapıyolarmı yoksa? fiyatına burda 300 tl dediler,ben muğladayım da. Yaptırıp mı gelsem acaba?
bildiğim kadarıyla istiyolar canım ben izmir karşıyakada 150 tlye yaptırdım başka eksik evrakların varsa nasıl olsa ege ye geleceksin gediğin gün burda bi yerde yaptırıp eksik evraklarını getirirken de sonucunu alabilirsin yine sen bilirsin tabi

Ben bu sabah son tahlillerimi verdim.artık haber bekliyorum.amh testini bende 130 Alsancak'taki biolap yaptırdım.ama Ege hanımın hastası olunca nekadar tutacak diye sordum raporlu olursa çok az rapor olmasa daha yüksek dedi.tam bir rakam söylenmedi,birde ben Ege hanımın sekreterine hiç ulaşamıyorum.siz nerden ulaşıyorsunuz?

X