Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

saat 9 gibi 2. katta tüp bebek bölümü var oraya git..hemşireler snei yönlendiriri.. ama beklersin biraz,öğlene kadar orda kalmayı göze alıp git ki beklerken sinir olma rakdaşım..
Sİgortalı ise eşin tahlillere falan para vermiyorsunda.. dosya için 30-40 Tl bişey alıyolar en başta.. sonra da aşılama yada tüp bebek için tedavi gideri alıyolar hastaneye biz 1000 Tl vermiştik tüp için..

verdiğin cevaplar için teşekkürler ,sen nasılsın neler yapıyorsun

arkadaşım seni tebrik ederim, ege ün.ilk başvuracağım sıralarda yazışmıştım seninle,şimdi bide baktım ki hamilesin:nazar: rabbim sağlıklı ve hayırlı bir hamilelik ve akabinde sağlıkla evlatçığını kucağına almayı nasip etsin.amin
cok şükür ..ilk denememde tuttu..tabi hala yüreğim agzımda..her an bişey oluverecekmiş gibi korkuyorum..
sende yaşa bu telaşları en kısa sürede inşALLAH

slm arkadaşım,allah seninde yardıncın olsun,sizde ne gibi evraklar istediler,rahim filmi şartmı,aşılama yı şart koşuyorlarmı,direk tüp bebek istesek kabul ediyorlarmı teşekkür
AŞILAMA yapmadan 2kez tüp bebege gecmiyolar..
ama ola ki eşinde sperm sayısı 5 milyonun altında ise, ya da snein tüpler tıkalı ise...yani doğal yada aşılama ile olması imkansız bi prob. varsa direkt tüp bebek yapıyolar...

yani sorun olsa kötü,olmasa kötü... bide aşılama ile vakit kaybediyorsun..ama aşılamanın tuttugu kişilerlede karşılstım ..%20 şansı var aşılmanın da sonuçta..
verdiğin cevaplar için teşekkürler ,sen nasılsın neler yapıyorsun
iyiyim ben de Oz... işte geriside hep telaş.. doğurup kucagına alana kadr gecmiycek bu telaş diycemde,doğum yapanlrdan biliyom o zaman da bitmiyo bu telaş..
en kısa sürede sende tanış bu telaşla,heyecanlarla inş.

slm arkadaşım,allah seninde yardıncın olsun,sizde ne gibi evraklar istediler,rahim filmi şartmı,aşılama yı şart koşuyorlarmı,direk tüp bebek istesek kabul ediyorlarmı teşekkür

amin cnm.Allah razı olsun..ben eylül gibi başvurdum ege ünv.bi sürü tahlil istediler 1 ay falan bunları toparlamamız sürdü zaten..sonrasında 2 ay biz randevuları ertelemek zorunda kaldık.benim daha öncesinde 2 aşılamam vardı farklı yerlerde yaptırdığım,biri ssk raporlu biri özelde, bunların raporlarını ,daha önce çekildiğim hsg sonuçlarını ve ameliyat raporlarını istediler, bunları toparladım, en son evrağı da teslim ettikten 1 hafta sonra aradılar zaten tüp bebeğe başlıyoruz diye...sanırım biraz da bu süreç hastaya ve tedavi geçmişine bağlı, ona göre karar veriyorlar..benim öncesinde 3 yıllık bi tedavi uğraşım olduğu için, hemen tüp dediler, çok şükür rabbim bu vesile ile kucağımızı sağlıklı hayırlı evlatlarla doldurur inşallah..

deniz 35 arkadaşım seninlede yazışmışlığım vardı sanırım, tedavi sürecin negatif sonuçlanmış çok üzüldüm, rabbim hakkında hayırlısını versin..bence sen hemen egeyi arayıp randevunu al arkadaşım.tedaviye başlaman en az 2-3 ay sürer..neyse geç olsunda güç olmasın, olumlu sonuçlar gelsin..bende de endometriozis var 1 laparaskopi, 2 aşılama geçirdim, bu ilktüp denemem olucak..inşallah rabbim tüm isteyenlere evlatlarını bağışlasın..amin.

saol canım Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin senin aşılamaların var ondan hemen tüp bebeğe almışlar ben dışardan 2 denemem oldu tüp bebek onlar parayı verince hemen tüp bebek yapıyor ama üniversitede bence 2 aşılama isticekler gibime geliyo bende tüpler açık eşimde sorun yok ama fsh 11 lerde 2. kalite yumurta çıkıyo tüp bebekte.yani belkide öncelikle yumurta kalitem artmalı.bu yüzdende beklerken soğan kürü ardından incir kürü yapıyorum şuan.nasip herşey bakarsın belki nasip olur diye işte elimden geleni yapıyorum.üstelik 2. denemede 15 yumurta toplanıp 6 sı döllendi.ama 3 tanesi gelişmiş.bu yüzdende aslında 3 tane verdiler.ama 2. kalitemiş biri 8 hücreli diğerleri 6 hücreliydi herşey nasip kısmet işte böleee.aslında bazen umudumu kaybediyorum ozaman olmayan şimdi neden olsun diye sonra diyorum onca tüp bebekten sonra normal yolla nasıl hamile kalınıyorsa bundada vardır bi hayırr.
arkadaşım inşalah tedavin iyi geçer güzel haberler verirsin burdan bende çok sevinirim bi endometriozisli daha başardı diye :) bol şanss

35_oz arkadaşım sende benim sabırsızlanıyorsun artık bende 3.5 yıllık evliyim herşeyi denedime inanıyorum .ama her işte bi hayır vardır benim arkadaşımda senin gibi sebepsiz infertilite dendi.3. tüp bebekte dış gebelik 5. tüp bebekte oğluna kavuştu.çok şükür şimdi 2 yaşında o bana hep der sabret bi gün sende evladına kavuşacaksın.inşallah sende kavuşacaksın bebeğine buna inan.allah hepimize yaşayacaklarımız için dayanma gücü versin.tez vakitte anne olmayı nasip etsin....

saol canım Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin senin aşılamaların var ondan hemen tüp bebeğe almışlar ben dışardan 2 denemem oldu tüp bebek onlar parayı verince hemen tüp bebek yapıyor ama üniversitede bence 2 aşılama isticekler gibime geliyo bende tüpler açık eşimde sorun yok ama fsh 11 lerde 2. kalite yumurta çıkıyo tüp bebekte.yani belkide öncelikle yumurta kalitem artmalı.bu yüzdende beklerken soğan kürü ardından incir kürü yapıyorum şuan.nasip herşey bakarsın belki nasip olur diye işte elimden geleni yapıyorum.üstelik 2. denemede 15 yumurta toplanıp 6 sı döllendi.ama 3 tanesi gelişmiş.bu yüzdende aslında 3 tane verdiler.ama 2. kalitemiş biri 8 hücreli diğerleri 6 hücreliydi herşey nasip kısmet işte böleee.aslında bazen umudumu kaybediyorum ozaman olmayan şimdi neden olsun diye sonra diyorum onca tüp bebekten sonra normal yolla nasıl hamile kalınıyorsa bundada vardır bi hayırr.
arkadaşım inşalah tedavin iyi geçer güzel haberler verirsin burdan bende çok sevinirim bi endometriozisli daha başardı diye :) bol şanss

sağol cnm Allah razı olsun güzel dileklerin için, tedaviye başladık bugün ilk iğnemi vurdum, hayırlısıyla inşallah...

inşallah iilk tüp bebek denemende başarılı olursun canım.yolun açık olsun inşallah su gibi gitsin tedavin.aslında bende beklemek istemiyorum bu ara içim çok sıkılıyor beklerkende bişi olduğu yok görüyorum napıyım.egeden randevuyu arayınca 15 günden önce veermiyolar diye biliyom.ben martta aramak istiyorum randevu için acaba diyorum adet günüm olursa gitmişken hem hormon testlerimide ogün yapalarlarmı acaba diye düşünüyorum.yoksa o gün sadece kayıtmı oluyorsun bilgin varmı?kendimce marta arayıp nisan ayının başlangıcı için rabndevu alsam diyorum mayıstada tedavimi başlar acabayoksa gitmişken hormon testleri falan yapıp en yakın zamanda başlatırlarmıki.saçma gibi ama bir ay bir ay diye geciktirip bekliyorum işte yine bir deneme bir başarısızlık olursa diye korkumdan.sonra çok üzülüyorum kendimi zor toparlıyorum çünkü oyüzdende bekleyişteyim ama buda zor içim sıkılıyor bu ara uff bilmiyorum işte..yaşamayan anlamıyormuş banada arkadaşım anlattığında dinliyordum üzülüyordum ama yaşamak banbaşka bir duygu .ezan vakti şuan inşalah diliyorum en kısa zamanda evlatlarımıza kavuşuruz arkadaşlarr.rabbim dayanma gücümüzü versinnn

inşallah iilk tüp bebek denemende başarılı olursun canım.yolun açık olsun inşallah su gibi gitsin tedavin.aslında bende beklemek istemiyorum bu ara içim çok sıkılıyor beklerkende bişi olduğu yok görüyorum napıyım.egeden randevuyu arayınca 15 günden önce veermiyolar diye biliyom.ben martta aramak istiyorum randevu için acaba diyorum adet günüm olursa gitmişken hem hormon testlerimide ogün yapalarlarmı acaba diye düşünüyorum.yoksa o gün sadece kayıtmı oluyorsun bilgin varmı?kendimce marta arayıp nisan ayının başlangıcı için rabndevu alsam diyorum mayıstada tedavimi başlar acabayoksa gitmişken hormon testleri falan yapıp en yakın zamanda başlatırlarmıki.saçma gibi ama bir ay bir ay diye geciktirip bekliyorum işte yine bir deneme bir başarısızlık olursa diye korkumdan.sonra çok üzülüyorum kendimi zor toparlıyorum çünkü oyüzdende bekleyişteyim ama buda zor içim sıkılıyor bu ara uff bilmiyorum işte..yaşamayan anlamıyormuş banada arkadaşım anlattığında dinliyordum üzülüyordum ama yaşamak banbaşka bir duygu .ezan vakti şuan inşalah diliyorum en kısa zamanda evlatlarımıza kavuşuruz arkadaşlarr.rabbim dayanma gücümüzü versinnn

ayh Denizcim.. inşALLAH... meleginiz cabucak bulsun sizi.. RABBİM kimseyi cennet kokulusundan mahrum etmesin..
ben cok inanıyroum duanın gücüne.. RAB istediğine verir elbet.. ama ne kadar cok istediğimizi belli etmeliyiz ona dualarla... ALLAH ım yardımcın ve yardımcımız olsun..

Adetindne önce ara-- ya da evin yakınsa eşinle git görüş.. dosyanı actır derim ben.. adet gününde ararsan 1 ay daha beklemek zorunda kalabilrsin..

teşekür ederim canım iyi dileklerin için.senin hamileliğin nasıl geçiyor bebeğinin kalp atışlarını duydunmu.arkadaşım diyordu en güzel şey o an bebeğinin kalp atışlarını duymaktır diye pıt pıt öle güzel atıyor diyordu.inşalah sende duymuşundur sağlıklı bir hamileliğin olması dileğimle.rabbim nazarlardan korusun seni ve bebeğini.annelik en temiz duygu herşeye değer bence :)

merhaba canlarım..sevdiğim bütün izmirliler burda deniz 35 adaşım, kara fesleğen
ve çiçeği burnunda anne elfida..
ege üni maceramdan bende bahsedeyim prosedürden ama zaten yakın zamanda yaşayan elfidacım anlatmış..
denizcim özelde tüp bebek denesen de öncesinde şartların uyuyorsa aşılama yapmadan tüpe geçmiyorlar..
ben daha önce yazmıştım ama aklına gelmesi için bahsedeyim tekrar ege de klomenle 2 aşılama olmuştu sonra bunu kabul etmediler tüp bebek raporu için ayrıca evlilik yılımız dolmamıştı smynrada bir tüp bebek yapıldı o zamanda kadar hsg tahliller lap. falan hepsini toplayıp ege ye verdim çünkü maddi olarak özelde devam edemedim haklarımı kullanıp sonrasında özelde mücadele ederim dedim..tahlillerim var olduğu için hiç zor olmadı ve ilk adetimde başladık nisanda aşılamaya..olmadı ben zaten biliyordum ama dilimde 40 kere dedim rabbim önüme çıkardı 2 aşılama benim için prosedür olmayacak zaten derdim hep ki nitekim temmuz da 2. aşılama da olmadı.ekim ayında tüpe başlayacaktık artık prosedürleri aşmıştık hastane ile konuştum ve ertelemek istedim bir anda hazır olduğum o tedavide negatife hazır olmadığımı anladım..beklerken ekim ayında hamile kaldım:))
dosya raporlar herşey elimde kaldı:))
dilerim sizde beklerken bu mucizeyi yaşayın inşallah..

Son düzenleme:
denizcim sen ege de dosya açtırdın mı?
1. si açtırmadıysan en kısa zamanda dosya açtır .halkla ilşkiler hemşiresinden telefonla dosya açtırmak için randevu iste belki sana o güne adetli gelmeni söyler bir taşla iki kuş vurmuş olursun..ve tabi bu tedaviye hemen başlayacaksın anlamına gelmiyor..
2.si randevuya bugune kadar ki bütün tahlillerinle git ve senden hastanenin isteyeceği tahliler listesini al kimisi eşinle ilgili kimisi seninle..bu arada andronoloji lab..eşin için ileri bir tarihe randevu verirse ve buna tedaviye başlamayı düşündüğün ay verirlerse üzülürsün çünkü hastane işi bu ve hiçbir zaman sana uymaz..eşinede bunları anlat..
3.sü bunları tamamladıktan sonra dosyan konseye girecek bizi sizi ararız diyecekler ve sizin için karar çıkacak.aşılama ya da tüp bebek..

sakın üzülme herşeyde bir hayır var de hiç belli olmaz belki de aşılama ile gelir meleğin..sen zaten kendini tüp bebeğe hazırladın 2 aşılama olmazsa seni bekleyen umut dolu tüp bebeğin var böyle düşün hep..aşılamanın bütcene maliyeti ise her biri 250 tl..ama sakın ege üni.nin infertilite bölümüne gitme direk tüp bebek katında açtır bu dosyayı.
ve aşılama olacaksa da onlar yapsın..ta geçen sene nisanda ben başladığım zamanda ege hnm ve erol bey hastanede bakmıyorlardı sadece şifada bakıyorlardı en son ordan ayrıldılar özel klinik açtılar diye duydum ama bilemiyorum tabi..bende elfidanın yolundan git prosedür neyse doktorun neyse onunla devam et hayırlısını dile..devletin bize sağladığı haklarımızla da oluyor birçok örneği var burdaki de elfida ..ki ben her gittiğimde bir sürü hamilelik haberi ile seviniyordumm..inşallah senin gibi isteyen tüm arkadaşlarım bir an önce kavuşursunuz..

denizcim çok çok saol iyi dileklerin için.bende seni hep takip ettim mücadeleni hamilelik haberini okuduğumda çok sevinmiştim burada verdikleri çabaları ve bekleyişlerinin sonunda evlatlarına kavuşan arkadaşlarımızı duyduğumdada bendede bi heyecan oluyor bir gün diyorum bende başşaracağım inşalah.
hamileliğin inşalah iyi geçiyordun canım Allah nazarlardan saklasın ikinizide korusun.bunun tadıda çok güzeldir eminin tabii birde korkular olmasa.isterimki ilki için bu kadar sıkıntı çekiyoruz birgün nasip olursa annelik banada isterimki ikinci hiç beklemeden gelsin ben çocukları çok severim ama teyze omlak yada hala olmak yetmiyor artık.bigün benimde en az 2 yada 3 çocuğum olsa çok isterim kocaman bi ailee :)
ya bir an önce smrynadan evraklarımı alıp başvurmam lazım egeye beklemekle böle geçmiyor zaman. bitkisel falan deniyorum bişiler ama olmuyor işte.herşey Allah dan inşalah bende burdan tez vakitte güzel haberler vermeyi çok isterim.AALLAH HERKESİN YOLUNU AÇIK ETSİNNN

denizcim çok çok saol iyi dileklerin için.bende seni hep takip ettim mücadeleni hamilelik haberini okuduğumda çok sevinmiştim burada verdikleri çabaları ve bekleyişlerinin sonunda evlatlarına kavuşan arkadaşlarımızı duyduğumdada bendede bi heyecan oluyor bir gün diyorum bende başşaracağım inşalah.
hamileliğin inşalah iyi geçiyordun canım Allah nazarlardan saklasın ikinizide korusun.bunun tadıda çok güzeldir eminin tabii birde korkular olmasa.isterimki ilki için bu kadar sıkıntı çekiyoruz birgün nasip olursa annelik banada isterimki ikinci hiç beklemeden gelsin ben çocukları çok severim ama teyze omlak yada hala olmak yetmiyor artık.bigün benimde en az 2 yada 3 çocuğum olsa çok isterim kocaman bi ailee :)
ya bir an önce smrynadan evraklarımı alıp başvurmam lazım egeye beklemekle böle geçmiyor zaman. bitkisel falan deniyorum bişiler ama olmuyor işte.herşey Allah dan inşalah bende burdan tez vakitte güzel haberler vermeyi çok isterim.AALLAH HERKESİN YOLUNU AÇIK ETSİNNN

amin canım bende teşekkür ederim dileklerin için..hep duamdasınız inşallah bir bir haberlerinizi alacağım burdan..iyiyiz allaha şükür herşey yolunda gidiyor günlerce haftalarca inanamadım 2 günde bir tahlile gittim günlerce en sonunda rabbimin izniyle artık ben burdayım dediği tepiklerini hissediyorum...isteyen herkese versin Allahım inşallah dediğin gibi hala teyze olmak yetmez hiçbir zaman kadnız biz doğamızda var..
dilinizden duanızı ve yüreğinizden umudunuzu asla yitirmeyin..gönülden istenen hiçbir dilek geri çevrilmez..sevgiyle kalın..

mrhba arkadaşlar ben bugün farkettim bu siteyi iyikide bulmuşum..5.5 senelik evliyim eşim azospermi dokuz eylülde ilk tetkiklerimiz oldu tüp bebk tedavisi uygulanacaktı 2 yıl öncesiydi yaşım tutmadığı için erteledik zaman bu zaman oldu başlamadık tedaviye maddi anlamda da hazır değiliz işte bi şekilde başlamamız gerekiyo o yüzden emin değilim dokuz eylülden yani çok fazla deneme gibi bi lüksümüz olmadığı için sağlam bi yer olmasını istiyoruz bilemiyorum ya çok kararsızım sıkıldım daraldım artık sabrım kalmadı:KK43:

mrhba arkadaşlar ben bugün farkettim bu siteyi iyikide bulmuşum..5.5 senelik evliyim eşim azospermi dokuz eylülde ilk tetkiklerimiz oldu tüp bebk tedavisi uygulanacaktı 2 yıl öncesiydi yaşım tutmadığı için erteledik zaman bu zaman oldu başlamadık tedaviye maddi anlamda da hazır değiliz işte bi şekilde başlamamız gerekiyo o yüzden emin değilim dokuz eylülden yani çok fazla deneme gibi bi lüksümüz olmadığı için sağlam bi yer olmasını istiyoruz bilemiyorum ya çok kararsızım sıkıldım daraldım artık sabrım kalmadı:KK43:

canım zaman zaman bende çok doluyorum ne yapacağımıda bilmiyorum.bol bol dua etmekten başka.banada geçen yıl eylülde dokuz eylülde tüp bebek dediler istemedik özele gittik şifaya ama nasip olmadımı olmuyor özel veya devlet allah nasip etsin bikere üstüne yine eşimin isteğiyle smrnada özelde yaptırdık yine olmadı artık bende devletteki hakkımı kullanacağımyaşın tutmadığına göre gençsin inşalah allah nasip edecektir ben 30 yaşında çikolata kistim var ve ihmale gelmiyor için bekleyemiyorum işte. kararsızlıkta kötü alah hakkında hayırlı olan kararı nasip etsin.inşalah benimde bu son tedavim olurda evladıma kavuşurum rabbim hepimizin muradını versin inşalah en kısa sürede seninde belki bigün yolumuz bi hastanede kesişirrr :)yakında gitmem gerekiyor benimde bol şanss

Merhaba arkadaşlar. Ben de bir senedir erkek infertilitesi topikinde yazıyorum bu topiki de ilk kez görüyorum. Biz de eylülden beri Ege üniversitesine gidip gidip geliyoruz. Yani 6 aydan fazladır. Her seferinde eşime başka başka ilaçlar verip yolladılar. Eşimin de benim de psikolojimiz alt üst oldu. Elfidam beni gayet iyi biliyor zaten. Doktor tekrar ilaç yazdığında eşim delirip reçeteyi doktorun yüzüne fırlatmış artık. benim de tek tüpüm tıkalı, dolayısıyla artık tüp bebek uygulamasına geçiyorlar. Histeroskopi için gün verecekler sanırım. Yarın hastahanenin aramasını bekliyorum işte. Bu arada diğer tüm arkadaşlar ve ben İnşallah buradan hamiş olarak ayrılırız hepimiz...:KK49::KK49::KK49:

Merhaba arkadaşlar. Ben de bir senedir erkek infertilitesi topikinde yazıyorum bu topiki de ilk kez görüyorum. Biz de eylülden beri Ege üniversitesine gidip gidip geliyoruz. Yani 6 aydan fazladır. Her seferinde eşime başka başka ilaçlar verip yolladılar. Eşimin de benim de psikolojimiz alt üst oldu. Elfidam beni gayet iyi biliyor zaten. Doktor tekrar ilaç yazdığında eşim delirip reçeteyi doktorun yüzüne fırlatmış artık. benim de tek tüpüm tıkalı, dolayısıyla artık tüp bebek uygulamasına geçiyorlar. Histeroskopi için gün verecekler sanırım. Yarın hastahanenin aramasını bekliyorum işte. Bu arada diğer tüm arkadaşlar ve ben İnşallah buradan hamiş olarak ayrılırız hepimiz...:KK49::KK49::KK49:
inşalah tez vakitte sende bebeğine kavuışursunda burada yazarsın.bende bitürlü randevu alacam çekiniyorum eşim daha hazır değilsin diyor 6 ay oldu 2. tüp bebek denemem. istiyorumki artık bebeğime kavuşayım.ben özel bir doktor ücreti vermiyeceğim çünkü 1.tüp bebekde erol ve ege tavmergen vardı şifada özelde oldu yinede tutmadı sonuçta veren allah bu sefee herşeyi oluruna bırakıp hangi doktor olursa olsun sonuçta üniversite hastanesi.ama aşılama hiç yaptırmadığım için belki aşılama olacak olsun herşeyi onlara bırakıyım diyorum çünkü ben acele ettikçe olmadı.ama eşimin dediği gibide beklemekte istemiyorum anne olmayı çok istiyorum rüyalarımda bile bi bebek görsem seviniyorum.rabbim inşalah hepimize tez vakitte nasip eylesinnn...:KK49:

aradılar mı Greencim ya.. ne dediler?
inşalah tez vakitte sende bebeğine kavuışursunda burada yazarsın.bende bitürlü randevu alacam çekiniyorum eşim daha hazır değilsin diyor 6 ay oldu 2. tüp bebek denemem. istiyorumki artık bebeğime kavuşayım.ben özel bir doktor ücreti vermiyeceğim çünkü 1.tüp bebekde erol ve ege tavmergen vardı şifada özelde oldu yinede tutmadı sonuçta veren allah bu sefee herşeyi oluruna bırakıp hangi doktor olursa olsun sonuçta üniversite hastanesi.ama aşılama hiç yaptırmadığım için belki aşılama olacak olsun herşeyi onlara bırakıyım diyorum çünkü ben acele ettikçe olmadı.ama eşimin dediği gibide beklemekte istemiyorum anne olmayı çok istiyorum rüyalarımda bile bi bebek görsem seviniyorum.rabbim inşalah hepimize tez vakitte nasip eylesinnn...:KK49:

kesinlikle doktorlar titiz..Günaz ve Ayşin Hanım var,,ben cok güveniyordum ikisine de...ikisi takip edecek sizi genelde, ve hakkaten güvenin başarılılar sahiden...

merhaba canlarım..sevdiğim bütün izmirliler burda deniz 35 adaşım, kara fesleğen
ve çiçeği burnunda anne elfida..
ege üni maceramdan bende bahsedeyim prosedürden ama zaten yakın zamanda yaşayan elfidacım anlatmış..
denizcim özelde tüp bebek denesen de öncesinde şartların uyuyorsa aşılama yapmadan tüpe geçmiyorlar..
ben daha önce yazmıştım ama aklına gelmesi için bahsedeyim tekrar ege de klomenle 2 aşılama olmuştu sonra bunu kabul etmediler tüp bebek raporu için ayrıca evlilik yılımız dolmamıştı smynrada bir tüp bebek yapıldı o zamanda kadar hsg tahliller lap. falan hepsini toplayıp ege ye verdim çünkü maddi olarak özelde devam edemedim haklarımı kullanıp sonrasında özelde mücadele ederim dedim..tahlillerim var olduğu için hiç zor olmadı ve ilk adetimde başladık nisanda aşılamaya..olmadı ben zaten biliyordum ama dilimde 40 kere dedim rabbim önüme çıkardı 2 aşılama benim için prosedür olmayacak zaten derdim hep ki nitekim temmuz da 2. aşılama da olmadı.ekim ayında tüpe başlayacaktık artık prosedürleri aşmıştık hastane ile konuştum ve ertelemek istedim bir anda hazır olduğum o tedavide negatife hazır olmadığımı anladım..beklerken ekim ayında hamile kaldım:))
dosya raporlar herşey elimde kaldı:))
dilerim sizde beklerken bu mucizeyi yaşayın inşallah..

denizcimmm tebrik ederim tatlım seni:KK19:...benim daha önce karşılaşıp konuştuğum deniz sendin sanırsam,denizleri karıştırdım:) bebişin gelmiş kendiliğindennnn...ayyy nasıl sevindim anlatamam..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:nazar:

X