Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

kızlar yarın test sonucum belli olucak, hayırlısıyla inşallah buraya hamile olduğumu yazıcam..çok öpüyorum hepinizi...

kızlar yarın test sonucum belli olucak, hayırlısıyla inşallah buraya hamile olduğumu yazıcam..çok öpüyorum hepinizi...
canım inşalah rabbim yüzünü güldürsün bebeğini sana nasip etsin.gönülden diliyorum inşallah güzel haberlerle dön bize ve umut olsun bizlerede.hayırlı bir günde öğreneceksin sonucunu bende çok merak ediyorum ama olmasada pes etmek yok arkadaşım bu yolda mücedeleye devam her yeniliş bir yeni başlangıç.hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz dualarım senle...........:KK49:

kızlarrrr çok şükür HAMİLEYİMMMMMMMM :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok öpüyorum sizi...10 gün sonra kontrolümüz var...

ayyyy çok sevindim canım bende haberini bekliyordum.rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.benimde içime bi umut oldu hem bende 12 nisana randevu aldım ege üniversitesinden inşalah bende muradıma ererim.bugun güzel haberler aldım üst üste sevindim canım allah nazarlardan saklasın sağlılıklı bir hamileliğin olsun inşalahhh:KK64:

ayyyy çok sevindim canım bende haberini bekliyordum.rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.benimde içime bi umut oldu hem bende 12 nisana randevu aldım ege üniversitesinden inşalah bende muradıma ererim.bugun güzel haberler aldım üst üste sevindim canım allah nazarlardan saklasın sağlılıklı bir hamileliğin olsun inşalahhh:KK64:

sağol denizcim, rabbim sanada bu güzel haberi almayı nasip etsin..hastaneden çıkınca leyla gibi olduk eşimle sevinçten...benimle birlikte 6-7 kişi vardı transfere giren, sanırım sadece 1 kişinin tutmamış.. buda gösteriyorki oran yüksek..tabi rabbim istemeseydi olmazdı, çok şükür..inşallah sağlıkla devamını gösterir rabbim...çok öptüm seni.

sağol denizcim, rabbim sanada bu güzel haberi almayı nasip etsin..hastaneden çıkınca leyla gibi olduk eşimle sevinçten...benimle birlikte 6-7 kişi vardı transfere giren, sanırım sadece 1 kişinin tutmamış.. buda gösteriyorki oran yüksek..tabi rabbim istemeseydi olmazdı, çok şükür..inşallah sağlıkla devamını gösterir rabbim...çok öptüm seni.

canım tranferini kim gerçekleştirdi.erol bey girdimi?bende işlemler bu ay bitsin diye randevu 12 nisan adetin 2. günü dışardan hormon testimi yaptırcam dedim kabul ettiler.senin başvurman ve başlamam ne kadar sürdü arası?kontrollerini seninde günnaz ve ayşin hanımmı yaptı yoksa çok farklı doktorlarmı girdi herseferinde?çok sordum ama :) ben daha önce şifada yaptırdığımda erol beyle ege hanım girmiştide merak ettim ayrıyetten onlar girsin diye ücret ödemiycem çünkü :)sevgilerr

çok sevindim anlatamam ..darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına
Allah kucağımıza almayı nasip etsin
annelik çok güzel karnındayken bile:))
tebrik ediyorum kara fesleğencim:))

arkadaşlar ben bugün egeye gittim ve hayırlısıyla dosyamı açtırdım ,muayene için gün verdiler;ayrıca dosya açtırma parası 100 tl, muayene için de 100 tl verilecekmiş,ama ilk izlenimimi söylecek olursam memnun kaldım,inşallah hep böyle gider,Allahım biziz utandırmasın

selam arkadaşlar

bende ikinci denememi egede düşünüorum..izmirin en eski tüp bebek merkezi egeymiş..ve diğer özel kuruluşlardaki dr lar ege ünv.den kurs ve sertifika alıp merkez açabiliormuş..labaratuarlarıda çok iyiymş..inşallah ikinci denememde şans bizimle olur..sizlerede bol şans arkadaşlar..gelişmelerinizi biizmle paylaşın olur mu?

arkadaşlar ben de egeye gitmek istiyorum.bu dosya açtırma nasıl bir işlemdir..100 tl mi ödeniyor...erkek inferlitesi sebebiyle direkt tüp bebek bölümüne mi gitmem gerekiyor?

X