Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

kızlar bu gece çatlatma iğnemi yapıcam cuma sabahı eger tese pozitif çıkarsa opum var dualarınızı bekliyorum inşallah sperm bulunurrrr.

slm kızlar net tam çekmiyo bi köşeden çekiyor gidiyo falan yazsamda gtmiyor.. dün aradılar egeden 15 ymurtadan 11 tane dönlenmiş. :) bugün aradılar sağlıklı emriyolarız var yarın 10 gelin transfere dedilerrrrrrr yarın gidioruz inş sevda hesita yarın yumurtalarınız toplanacak galiba inş orda serviste görüşürüz işiniz bitince serviste az oda var zaten beni arayın bulun oldumu ben kalkamam şimdi :) inş herkezin her şey yolunda gidr ALLAH yardımcınız olsun sakin ümitsizliğe düşmeyin moralinizi bozmayın ben şükür hiç bozmadım herşey yolunda gitti inş böyle gider ... yazdığım msj gönderebilirim inşşş :KK70::KK70:

kızlar bu gece çatlatma iğnemi yapıcam cuma sabahı eger tese pozitif çıkarsa opum var dualarınızı bekliyorum inşallah sperm bulunurrrr.

Çok sevindim berencim, inşallah herşey yolunda gidecek sperm de bulunacak ve pozitif sonucu alacaksın.Dualarımız hepimiz için inşallah.Sadece kendimiz için değil hepimiz için dua ediyoruz.KEndine çok iyi bak.Gelişmelerden haberdar et bizide.

slm kızlar net tam çekmiyo bi köşeden çekiyor gidiyo falan yazsamda gtmiyor.. dün aradılar egeden 15 ymurtadan 11 tane dönlenmiş. :) bugün aradılar sağlıklı emriyolarız var yarın 10 gelin transfere dedilerrrrrrr yarın gidioruz inş sevda hesita yarın yumurtalarınız toplanacak galiba inş orda serviste görüşürüz işiniz bitince serviste az oda var zaten beni arayın bulun oldumu ben kalkamam şimdi :) inş herkezin her şey yolunda gidr ALLAH yardımcınız olsun sakin ümitsizliğe düşmeyin moralinizi bozmayın ben şükür hiç bozmadım herşey yolunda gitti inş böyle gider ... yazdığım msj gönderebilirim inşşş :KK70::KK70:

Yumyum, çok merak etmiştim seni.Ne kadar güzel tam 11 bebiş adayın var.Allah yardımcın olsun ve bebişin sımsıkı tutunsun sana.Yarın arayacağım seni.İnşallah buluruz..

Hadi bakalım kızlar bol bebişli bir dönem olsun inşallah. ben de dün ege üniversitesindeydim ama tedavi için değil ilk tedavimle ilgili bir belge almak için :KK9: ben de ege doğum evinden raporumu çıkarttım haziran ın ikinci haftası başlayacak bir aksilik olmazsa hepimiz için hayırlısı olur inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Çok az kalmış tedavine.İnşallah bu defa olur hayırlısıyla.Bize haber vermeyi unutma glişmelerden.

selam bayanlar , kader arkadaşlarım bende pazartesi 9 eylül hastanesine gittim tedavi için ama sonradan vazgeçtim yorumlar hiç hoşuma gitmedi ege için yorumlar çok güzel olumlu ve yön değiştirdim eşimlede konuştum okey dedi

bizim sorunumuz varikosel . morfoloji ve hareket sorunumuz var sayı iyi sizlerde bu sorundan müzdarip varmı?
ayrıca benim 3 başarısız aşı9lamamvar bunların raporu direk tüpe geçmeye yeterlimi?
ve neler gerekiyor. başvuruda

ÇOK SORU SORDUM KUSURA BAKMAYIN HAZİRAN ADETİMDE BAŞLAMAK İSTİYORUM TEDAVİYEDE

Çok sevindim berencim, inşallah herşey yolunda gidecek sperm de bulunacak ve pozitif sonucu alacaksın.Dualarımız hepimiz için inşallah.Sadece kendimiz için değil hepimiz için dua ediyoruz.KEndine çok iyi bak.Gelişmelerden haberdar et bizide.

canım benim benimde dualarım hepimiz için allah bizi busevgiden mahrum etmesin inşallah.

selam bayanlar , kader arkadaşlarım bende pazartesi 9 eylül hastanesine gittim tedavi için ama sonradan vazgeçtim yorumlar hiç hoşuma gitmedi ege için yorumlar çok güzel olumlu ve yön değiştirdim eşimlede konuştum okey dedi

bizim sorunumuz varikosel . morfoloji ve hareket sorunumuz var sayı iyi sizlerde bu sorundan müzdarip varmı?
ayrıca benim 3 başarısız aşı9lamamvar bunların raporu direk tüpe geçmeye yeterlimi?
ve neler gerekiyor. başvuruda

ÇOK SORU SORDUM KUSURA BAKMAYIN HAZİRAN ADETİMDE BAŞLAMAK İSTİYORUM TEDAVİYEDE

Hayırlı olsun mutlu, 9 eylülü bilemiyorum hiç gitmedim, iyi diyende var kötü diyende.Ama ege iyi bence.Gözlemlediğim kadarıyla başarı oranıda yüksek. Sende bir gör karar verirsin.Bence biran önce randevu almak için ara yada git.Onlar gerekli belgeleri ve tahlilleri isteyecekler.Ondan sonra karar çıkacak.Eğer aşılamalarını devlette yaptırmışsan direk tüpe karar verilir.Ama bazı durumlarda( sperm sayısı 5 milyonun altındaysa, kadında tüpler tıkalı ve açılamıyorsa, fsh hormonu yüksekse yani yumurta rezervi azsa) direk tüp kararı çıkıyor. Eğer isteyecekelri belge ve tahlillerin hemen çıkarsa karar çabuk çıkar.Ama haziran adetinle başlayamayabilirsin sanırım. Bence biran önce randevu almaya çalış.Allah kolaylık versin.

Kızlar benim bir niyetim var, benim için 1 adet yasin okursanız ben çok sevinirim, okuyan arkadaşlarım olursa bana özelden yazarsa çok çok mutlu olurum, şimdiden Allah razı olsun, bu arada ben de isteyenler için okurum..

yumyum çok güzel bir haber,Allah yar ve yardımcın olsun,bebişlerin sımsıkı tutunsun inşallah güzel annelerine,:nazar:

tolunay raporun çıkmış ne güzel sende başlıyorsun,BU YAZ HEPİMİZ HAMİLE KALALIM İNŞALAHhhhhhhhhhhhhh.................:KK49:

Kızlar benim bir niyetim var, benim için 1 adet yasin okursanız ben çok sevinirim, okuyan arkadaşlarım olursa bana özelden yazarsa çok çok mutlu olurum, şimdiden Allah razı olsun, bu arada ben de isteyenler için okurum..

cnm şimdiden allah kabul etsin. özelden demişsin ama ben burdan yazıyorum ben bugün okuycam senin için hbrin olsun tmm. olmaz ama eğer bir aksilik olurda okuyamazsam hbr veririm vermezsem okudum olarak kabul et tamam kesin okurum çünki.

Kızlarr,şimdi geldim hastaneden.Çıkış çok uzun sürdü.Taze taze yazayım dedim. Bu sabah toplandı yumurtalarım.5 tane toplanmış.Şimdi hastaneden haber bekleyeceğiz.İnşallah hepsi döllenir iyi kalite embriyo olurlar :)) Belki cumartesi transfer olabilirmiş. Sabah sevdalinkayla beraberdik,2 arkadaşta vardı hatta.Hepimiz anestezi aldık, bence iyiki almışım hiç birşey hissetmedim.Sohbet ede ede günü bitirdik. İnşallah sonuç günü allah hepimzi sevindirir. Şimdi de transfer heyecanı sardı...

cnm şimdiden allah kabul etsin. özelden demişsin ama ben burdan yazıyorum ben bugün okuycam senin için hbrin olsun tmm. olmaz ama eğer bir aksilik olurda okuyamazsam hbr veririm vermezsem okudum olarak kabul et tamam kesin okurum çünki.

ben çok teşekkür ederim elvan, Allah razı olsun, notumu alıyorum ..bu arada zamanı hiç ama hiç önemli değil okumanın...baya çok çünkü sayı olarak ve herkesin bir tane okuması gerekiyormuş . sayıyı nasıl tamamlarım bilmiyorum ama Allah büyük..güzel yürekli arkadaşım tekrar sağol..

X