Keten Tohumuyla Zayıflama Deneyimlerimiz

ben geçen hafta başlamıştım ama devamlı kullanamadım bu gün tekrar başladım
sabah ve akşam birer tatlı kaşığı susam şeklinde olanları yiyip üzerine su içiyorum...

hehe ben 1 aydır kullanıyorum nerdeyse o kadar çok şey kullanıyorumki hangisi işe yarıyo bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

kızlar yaaa accayipp tok tutuyo keten tohumu ben sadace sabahları alıyodum susam gibi olanını 1 tatlı kaşığı öğleye kadar bişi yiyemiyodum dün akşamda aldım 1 tatlı kaşığı yemek falan yiyemedim 1 elma sadece tüm akşam yiyebildiğim akşam yemeğini kestinmi zaten acayip kilo veriyosun ben keten tohumuna devam edicem süperr bişii....

keten tohumunu bir haftadır sabah akşam bir tatlı kaşığı öğütülmüş şekilde kullanıyorum.Buzdolabında saklıyorum bozulmaması için.kara üzüm çekirdeğiyle birlikte kullanıyorum , kilo verdiğimi hissediyorum çünkü belim daha ince görünüyor :sm_cool:akşamları iştahım baya açık oluyor , yarım saat önceden kullanırsam belki iştahımı kapatır .Kesinlikle kullanmalısınız tabiki dozunu aşmamak kaydıylasositososito

bende bugun basladım keten tohumu ogunlerden once 1 yk yoğurta 1 yk keten tohumu yıyorum hergun 2 su bardagı yesıl cay (2 karanfıl kabuk tarçin)demlıyorum ve en az 40 dk hızlı tempo yuruyorum
05.05.09--------------- 61.4 kg yım
05.06.09----------------bildirecegım
65kg gördüğüm günler vardı çok yavas verıyorum ama olsun onemlı olan vermek

Kızlar bende 4 kullanıp rahatsızlığım nedenile keten tohumunu kullanamaıştım.Şimdi gene başlayacağım bakalım.ınşallah işe yarar.Ancak iş saati nedeni ile hiç doğru düzgün beslenemiyorum doğrusu.

ben de bugün başlıyorum bakalım

herkes her yöntemden sonuç almayabilir,herkesin metabolizması farklı sonuçta

bakalım bende işe yarayacak mı

öğlen yoğurtla yemek niyetine yicem gelişmeleri aktarırım :)

yha gogus buyutuyomu gercekten ya benim gogusler zaten buyuk yasıma gore napcam ben yaa

arkadaşlar keten tohumunu tek başına kullanmanın dogru olmadıgını bılıyorum doktorum tenbıhledı yalnız tuketmemek gerekıyormuş yogurtla tuketmek dogruymuş bıde sureklı tuketmememı soledı zayıflamaya yardımcı oldugunuda bılıyorum

Herkese selamlar arkadaşlar yeni katıldım aranıza.Ben 3 gün önce bitkisel bir zayıflama ilacına başladım.Takviye olarakta dün keten tohumuna başladım.Umarım ikisi bir arada iyi neticeler alırım.

Selam arkadaşlar, zayıflatmanın yanında bir çok faydasının olduğunu öğrendiğim keten tohumu aldım dün. Yarından itibaren kullanmaya başlıycam, fakat benim aldığım tohum halinde, genelde toz olarak kullanılıyormuş sanırım o yüzden öğütmek gerekiyormuş, o da zor oluyo içinizde tohum halinde kullanan var mı acaba?

Aktivia diye bir yogurt var, sanirim türkiyede olmasi gerek. Keten tohumu alacagina direkmen o yogurttan alabilirsin cünki o yogurdun icinde bol miktarda keten tohumu var. Daha sik tualete cikariyormus, ben henüz denemedim ama denemeyi düsünüyorum. Kullananlar cok memnun.

bende yıllar önce yoğurdun içine keten tohumu koyup yerdim ama zayıflamak gibi bir niyetim yoktu sadece faydalı diye yiyordum ...bir baktımki süzülmeye başladımkaydirigubbakcemile3 zayıflatıyor yani...şuanda birkaç kilo fazlam var...diyet yapıyorum bu başlığı görünce hatırlamış oldum yine yoğurtla birlikte yiyim bari...:nazar:

keten tohumu yemeklerden önce ve sonra alındığında farklı etkileri oluyormuş bu konuda fikri olan var mı acaba?bi arkadaşım demişti yemeklerden önce mi sonra mı hatırlamıyorum kilo aldırıyor diye...tabi en canalıcı noktayı unutmusum o da komik:1shok:

ben de kullanıyorum çok memnunum yürüyüşe başladığım için daha bi etkili oluyor.ben sabah kahvaltı yerken domates ve salatalığımın üzerine ekip karıştırıyorum seviyorum :))(pazartesi sirke+bal+su karışımı içmeyede başlıcam belki daha bir etkili olur :))

ben aç yenmesi gerektiğini biliyorum
yemekten sonra yenirse kilo aldırıyormuş,kilo almak isteyenler de tüketiyormuş diye okumuştum
ben bir kaç kez yoğurtla karıştırıp öğlen yemeği niyetine yedim
üstüne bol su
inanılmaz tok tutuyor
sanki tonla pide yemiş de şişmişsin artık bir gram bişey yiyemeyecekmişsin gibi hissediyorsun :)))

dolapta saklıyorum,çok aç olduğum öğlen vakitleri ondan yiyorum :) ama hergün düzenli değil,sadece çok aç olduğum zamanlarda onu değerlendiriyorum başka bişey yiyip kalori almıyım diye ve cidden işime yarıyor

arkadaşlar ben marektle keten tohumlu müsli gördüm ve aldım kullanıyorum. günde bir öğün mutlaka yiyorum. Bende bağırsak ve mide tembelliğ olduğu için hem bağırsaklarıma çok iyi geliyor hemde müslü diyeti sayesinde zayıflamış oluyorum herkese tavsiye derim..

arkadaşlar ben de burda yazılanları okuyunca hemen keten tohumuna başladım.her sabah aç karnına 2 yemek kaşığı light yoğurda 1 yemek kaşığı keten tohumu karşıştırıp yedim.özelliklede bağırsaklarımı çalıştıracağı için çok seviniyodum.15 gün kullandım ve bugün bıraktım.bağırsaklarımda tık yok,hiç bi işe yaramadı mafoldumben

X