300 cc çok mutsuzum:((((

arkadaşlar ben fotoğraflarınıza nasıl bakabilirim..bi çok arkadaş fotoğraf ekledim diyor çok dolaştım ama bulamadım yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar ben fotoğraflarınıza nasıl bakabilirim..bi çok arkadaş fotoğraf ekledim diyor çok dolaştım ama bulamadım yardımcı olurmusunuz
Lolitacım Gizeml Arkadaşım Forumda Yer Açtı Bu Konuyla İlgili Cenk Tokat Doktoru Belirtti Onun Bölümüne Gir ve Bunu Belirtirsen Yazarsan Öncelikle seni Arkadaş Olarak Eklemesi Gerekiyor ÖzeL bi Album Herkese Açık Değil DoğaL Olarak

kızlar inanılmaz mutsuzum lütfen bişi söyleyin ya delircem 6 gün önce ameliyat oldum.göğüs dokum hiç yoktu doktorum en fazla 300 olur dedi kas altı high profile yaptı.ameliyat sonrası 325 sığarmıydı dedim sığardı ama abartı olur diye yapmadım dedi ne abartısı ya!!!.şu an bana çok küçük geliyolar eminim yine destekli sütyen kullanmaya devam edicem ne anladım bu işten.göğüs kafesim dar evet minyonum ama alabildiği kadar büyük olsun demiştim.o kadar para o kadar eziyet offfff çok kötü taktım ya değdi mi offf çok üzülüyorum bi de üstelik ameliyat ödem şişlik vs iyice küçülecekkk?????tamam eski hali resmen dümdüzdü ama yani olmuşken neden daha büyük olmasın ya bi kere ameliyat oluyo insan..çok kızgınım doktoruma:KK43: çok mutsuzum ya:KK43:( bi de yuvarlak öyle portakal gibi durur dedi damla yaptı.hiç de öyle değilmiş keşke yuvarlak olsaydı keşke başka doktorla da görüşseydimm aceleye getirdim.ameliyat olmamış olanlar lütfen iyi araştırın ya emin olun.kahretsin ya:KK43: en kısa zamanda foto çeker eklerim:KK43: bildiğin normal genç kız göğsü gibi iki çıkıntı sanki.şişlikler inince dekolte de kalmazzz aşağı iner göğüsler ohhh yine bunalıma gircem:KK43:(

Bu ameliuyat insanın kendisini mutlu hiissetmesi için yapıl mıyo mu? Madem mutsuzsun doktoruna biraz zaman ver. Üç beş ay sonra hala mutsuzsan bence yeniden ameliyat olabilirsin. Ve doktorunda ücret almamalı diye düşünüyorum. Ama bence seninki süpper olucak. Benimki inanılmaz küçük. Ben daha iyileşemeden ikinci operasyona odaklandım resmen. ÇOK ÜZÜCÜ ÇOK...

Bu ameliuyat insanın kendisini mutlu hiissetmesi için yapıl mıyo mu? Madem mutsuzsun doktoruna biraz zaman ver. Üç beş ay sonra hala mutsuzsan bence yeniden ameliyat olabilirsin. Ve doktorunda ücret almamalı diye düşünüyorum. Ama bence seninki süpper olucak. Benimki inanılmaz küçük. Ben daha iyileşemeden ikinci operasyona odaklandım resmen. ÇOK ÜZÜCÜ ÇOK...
ahh cnm yaa keske o kadar kolay olsa. Hoopp gıt dr'a 2.yi yapsın ve bı de para almasın. Bal gıbı de alırlar. Cünkü takıln protezın küçük olması onun sorunu değilki. bizim gögüz kafesimiz, meme dkumuz, cartımız curtumuzla alakalı. Bende hep sanırdımki git dr amcaya şu kadar büyük olsun de çık ameliyattan tam da ıstediğin gibi olmuş. Olmuyor ıste kahretsın :KK43: Tekrar amelıyat demek tekrar massraf ve acı demek maalesef :84:

arkadaşlar üzülmeyin bana 350cc ye 325cc protez takıldı çok büyük gibi geldi acaba küçük dahamı iyi olurdu diye düşünüyorum.bunun sonu yok doktorum 270ccden yukarı olmaz dedi 300 bari deneseniz dedim 325 e kadar deneyecekti ameliyatta 350cc uygun görmüş.ne bileyim şu an iki top gibi kocaman geliyor gözüme.kıyaftetle çok güzel iyi duruyorda çıplakken kocaman alışacağız herhalde.kimimize büyük kimimze küçük geliyor vücudumuzdaki değişime alışırken depresyonamı giriyoruz acaba

kızlar inanılmaz mutsuzum lütfen bişi söyleyin ya delircem 6 gün önce ameliyat oldum.göğüs dokum hiç yoktu doktorum en fazla 300 olur dedi kas altı high profile yaptı.ameliyat sonrası 325 sığarmıydı dedim sığardı ama abartı olur diye yapmadım dedi ne abartısı ya!!!.şu an bana çok küçük geliyolar eminim yine destekli sütyen kullanmaya devam edicem ne anladım bu işten.göğüs kafesim dar evet minyonum ama alabildiği kadar büyük olsun demiştim.o kadar para o kadar eziyet offfff çok kötü taktım ya değdi mi offf çok üzülüyorum bi de üstelik ameliyat ödem şişlik vs iyice küçülecekkk?????tamam eski hali resmen dümdüzdü ama yani olmuşken neden daha büyük olmasın ya bi kere ameliyat oluyo insan..çok kızgınım doktoruma:KK43: çok mutsuzum ya:KK43:( bi de yuvarlak öyle portakal gibi durur dedi damla yaptı.hiç de öyle değilmiş keşke yuvarlak olsaydı keşke başka doktorla da görüşseydimm aceleye getirdim.ameliyat olmamış olanlar lütfen iyi araştırın ya emin olun.kahretsin ya:KK43: en kısa zamanda foto çeker eklerim:KK43: bildiğin normal genç kız göğsü gibi iki çıkıntı sanki.şişlikler inince dekolte de kalmazzz aşağı iner göğüsler ohhh yine bunalıma gircem:KK43:(

okudum okudum moralim bozuldu :KK59: :KK59: Allah bilir benim göğüs kafesime 300 de sığmaz.. ofh deligibi moralim bozuldu :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
okudum okudum moralim bozuldu :KK59: yani meme dokusu olmadığında 300cc bile küçücük mü oluyo? :KK59: Allah bilir benim göğüs kafesime 300 de sığmaz.. ofh deligibi moralim bozuldu :KK14:

canım o kısının vucut yapısı gogus kafesının ve omuslarının genıslıgıne gore degısıyo..doktorun olcumm yapıyo ve hangısı sana uyabılecekse onu soluyo..
ben alabıldıgının en buyugu ama dogal olacak sekılde dedım dual planle 375 sag, 350 cc sola yerlestırıldı ve herkeste cok farklı dutrabılıyo..bende guzel ve dogal duran 375 cc mınyon ve zayıf bırınde cok buyuk durabılır..benım omuzlarım genıs gogus kafesım genıs boyum 1.75 kılom 68 ve benım ıcın ıdeal olan bu ha daha kucugu olsaydı nolurdu hıc guzel olmazdı..
kısının gogus yapısı ve vucut seklı onemlı bu amelıyatta..

kızlar ben fotograf koyucam cıkartmayı dusunuyorum bu hafta yorumlarınızı beklıyorum 15 dkya fotograflarımı yuklucem bana fıkır verırsenız sevınırım :/

kızlar ben fotograf koyucam cıkartmayı dusunuyorum bu hafta yorumlarınızı beklıyorum 15 dkya fotograflarımı yuklucem bana fıkır verırsenız sevınırım :/

Canım benim,bence çok erken bir karar bu.Bekle biraz.Arkadaşlık teklifi gönderdim,kabul edersen resimlerini görmek isterim.275cc takılmıştı sana dimi,bence hiçte büyük bir protez degiller.Bana 400cc takıldı canım.Sonuçta büyütme ameliyatı oluyoruz.Şu anda patlayacakmış gibi bir görüntü var,ama çoook şişler,zamanla yerine oturacaklar,eminim çok güzel olacak gögüslerin.Emin ol,bak göreceksin...

Son düzenleme:
lolita bencede bekle biraz. bende 177yim senin boylarında ve kilondayım o yüzden arkadaşlık gönderdim eklersen görmek istiyorum bende düşünüyorum. acele kara verme

lolita bence hiçte kötü değil cnm. resimlerde vucudun kaldırmış gibi duruyor. birazda inerse daha ii olur bence.

Son düzenleme:
bu arada miks avatarındaki senin göğüslerin mi :44:

Evet Tatlişkom benim Göğüslerim Tam 4 buçuk Ay Oldu Olalı :KK1: lolitacım Göğüslerin Gayet NormaL Boyutlarda tekrar bir Operasyona gerek Yok İçin Rahat Olsun...:KK16:

Evet Tatlişkom benim Göğüslerim Tam 4 buçuk Ay Oldu Olalı :KK1: lolitacım Göğüslerin Gayet NormaL Boyutlarda tekrar bir Operasyona gerek Yok İçin Rahat Olsun...:KK16:

sizin doktor kimdii ?? kaçlık protez uygulandı merak ettim.. albüm olsa bakardık ..:KK54:

misk teşekkürler ama kararımı verdim bile sende hangi protez var kaç cc yöntem doktor fiyat nedir cnm

misk teşekkürler ama kararımı verdim bile sende hangi protez var kaç cc yöntem doktor fiyat nedir cnm

Canım selam,

Resimlerini gördüm bana göre kesinlikle küçük bir gögüs değil anladığım senin gögüs yapın biraz aşağı doğruymuş.

Fakat sana şunu söyliyim ben barış beye sorduğumda yani büyüklüğünden memnun kalmazsam dediğimde rahat olun öyle birşey yaşatmamak için elimden geleni yapıcam ancak olduda memnun olmadınız ikinci operasyon 10 dakikalık bir işlemdir narkoza falan gerek olmadan hallederim demişti. Lütfen eğer doktorunu değiştireceksen çok iyi araştır.

Bence aynı doktora git konuş onunla devam et hem maddi olarakta sana daha uygun olur diye fikrimi söylemek istedim.

X