Zeytinyağı + Limon ''Tırnak beyazlatmak,uzatmak,sertleştirmek [DENENMİŞTİR.]

Ben de küçük bir parça limonla tırnaklarımı ovarım. Bunu düzenli yaptığımda tırnaklarım güçlenirdi. Şu sıralar çok ihmal ettim ve düğünüm var tırnaklarımın uzaması gerek zeytinyağı limon karışımını ben de deneyeceğim çok teşekkürler :KK71:

Ben da çözümü sebamed in el ve tırnak balsamında buldum.Kesinlikle düzenli kullanıldğnda kırılmıyor ama;doğalları denemkte de fayda var.:KK64:

okur okumaz geçtim mutfağaa hazırldım sürdüm güzelceee.. inş kızlar dediğiniz gibi faydalı oluurr çnkü tırnaklarım sürekli oje sürüp asetonla silmekten çok güçsüzleşip çabucak kırılmaya başlamışlardı.. kendimi engelleyemiyorumdaa bayılıorum rengarenk ojelereee.. :KK52:

1 er çorba kaşığı çok fazla.Bugün tatlı kaşığıyla yaptım o bile çok oldu. İdeali 1 er çay kaşığı zeytinağı ve limon karıştırıp pamuka sürün.Bugün denedim,ellerime de iyice sürdüm iyi gelsin diye,tırnaklarıma da.15 dk bekledim.Sanki şimdiden iyi geldi gibi :) Deneyin kızlar :) :KK9:

bekletebildiğinizin en uzununu bekletin ben baya bekletiyorum şimdi tırnaklarım frenchli :KK70: ay mat ojeleride kullanıyorumm çok güzeL :KK8: :21:

Ben normal limonun kabuğunu ellerime sürüyordum gerçektende tırnakları güçlendiriyor :)
Bunuda deniycem teşekkür ederim :)

Garantisini veriyorum arkadaşlar. Pazartesi ve Salı günü yaptım bende. Sadece 2 kere yapmayla, faydasını gördüm :-)

Zeytinyağı + vazelin.
Aynı şekilde bunları karıştırıp eline sür ve yarım saat beklet, sonra ılık suyla yıka. Haftada 1 kere yapman yeterli olacaktır. Bunuda denedim :-)

evett bu çok işime yarayacak allahın iznıyle teşekkrlerr .! :)

Bende bunu yıllardır uyguluyorum, kesinlikle işe yarıyor..Annem sağolsun.. :)

Yalnız ben pamuk kullanmıyorum..

Önce zeytinyağıyla iyice ovuşturuyorum ellerimi, sonra limon sıkıp yine ovuşturuyorum.

Yarım saat önce sürdüm ve şimdi sildim ellerimden. zeytinyağını ellerimin heryerine sürdüm hem ellerim yumuşacık oldu. tırnaklarımda da sertleşme var çok teşekkürler yarın da yapacağımm bakalım nasıl olacak sonuç :)

X