Zeytinyağı + Limon ''Tırnak beyazlatmak,uzatmak,sertleştirmek [DENENMİŞTİR.]

Bugün ben de denedim. benim tırnaklarım güçlü fakat oje sürmekten sapsarı olmuş haledelerdi. ilk yapışım olmasına rağmen çok iyi bi sonuç aldım çok teşekkürleer:KK1:

Sadece limonu sürerdim ellerime tırnaklarıma. Bundan sonra zeytinyağı ile karıştıracağım. Teşekkürler:KK66:

Mutlaka denicem bnde ama hakiki zeytiyağı bulmak zor nasıl anlayacaz hakiki olduğunu
Bilinen marka alırsan sıkıntı olmaz. Örneğin Tariş ya da Marmara Birlik
Ben hep bu ikisinden birini kullanıyorum. Tariş in fabrikasını biliyorum diğerini de az çok memleketçek biliyoruz:)

Salataya sıktıgım limon u atmam tirnaklarima mutlaka sürerim gercekten güçlendiriyor .

Gerçekten işe yarayan bi yöntem. Salata yaptıktan sonra vs. de limon bitmişse veya bitmek üzereyse içine parmaklarınızı sokup masaj yapınca da iyi geliyor. Tırnak fırçasına azıcık beyazlatma etkili diş macunu alıp hafifçe yan tutarak fırçalayabilirsiniz. Tabi el, tırnaklarınız ıslatılmış olmalı. Sonrasında güzelce durulayıp krem sürüp ekstra da pamuk eller istiyorsanız vazelin sürüp pamuklu eldiven takarsanız..:21:

bu ikiliyi bende çok kullanıyorum tırnaklarıma ve çok faydasını gördüm..
zeytinyağını saçıma, dökülen kaşlarıma, tırnaklarıma yani sorun olan her yere uyguluyorum nerdeyse ne büyük bi hikmet.. :KK71:

X