Zeytinyağı + Limon ''Tırnak beyazlatmak,uzatmak,sertleştirmek [DENENMİŞTİR.]

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
1 çorba kaşığı zeytinyağı
1 çorba kaşığı limon

! MUTLAKA DENEYİN !

*Bir kasede ikisini iyice karıştırın ve bir pamuk yardımıyla tırnaklarınıza masaj yapar gibi sürün. Yarım saat tırnaklarınıZI öyle bekletin ve sonra soğuk suyla yıkayın.

*Haftada 2 defa yapmanız yeterli olacaktır.

*Kendim denedim arkadaşlar. Çok güçsüz tırnaklarım var ve uzatamadan kırılıyolardır. 1 kere sürmeyle bile fark etti. Ve çok memnunum :)

*Bu formül hem tırnaklarınızı çabuk uzatmaya, hem serleştirmeye ve hemde beyazlatmaya yardımcı oluyor.

NOT: HAKİKİ ZEYTİNYAĞI OLURSA DAHA İYİ SONUÇ ALABİLİRSİNİZ.

1 çorba kaşığı limon

! MUTLAKA DENEYİN !

*Bir kasede ikisini iyice karıştırın ve bir pamuk yardımıyla tırnaklarınıza masaj yapar gibi sürün. Yarım saat tırnaklarınıZI öyle bekletin ve sonra soğuk suyla yıkayın.

*Kendim denedim arkadaşlar. Çok güçsüz tırnaklarım var ve uzatamadan kırılıyolardır. 1 kere sürmeyle bile fark etti. Ve çok memnunum :)

*Bu formül hem tırnaklarınızı çabuk uzatmaya, hem serleştirmeye ve hemde beyazlatmaya yardımcı oluyor.

Ne temiz kalpliyim:KK69:
Şimdi bu tarifi sormak için girdim ve bununla karşılaştım :)

işte bu tam benlik bişeymiş teşekkürler
bıktım artık özellikle de işaret parmaklarımın tırnaklarının kırılmasından yahu
klavye kullanmaktan da olabilir,temizlik maddelerinden de....

Garantisini veriyorum arkadaşlar. Pazartesi ve Salı günü yaptım bende. Sadece 2 kere yapmayla, faydasını gördüm :-)

pamuk gibi , guzel yumusak eller icin varmi bir oneriniz?

Zeytinyağı + vazelin.
Aynı şekilde bunları karıştırıp eline sür ve yarım saat beklet, sonra ılık suyla yıka. Haftada 1 kere yapman yeterli olacaktır. Bunuda denedim :-)

arkadaşlar bu forum sayesinde ellerim baya güzelleşti. sağolun.
ben ellerimin farkında bile değildim. okuduk yazdık. evde her türlü işte hor kullandık. meğer ellerim benden neler çekmiş. başkalarının ellerine de hiç dikkat etmezdim. şimdi bayanların önce eline bakıyorum.
çeşit çeşit bakım yapmaya gerek yok. vazelin -limon eldiven denklemi hem ellere hem tırnaklara çok iyi geliyor. artık hiç bir limonun kabuğunu atmıyorum. hop hemen ellerimi oğuşturuyorum.
bulaşıktan sonra , ellerimi yıkadıktan sonra basit bir el kremi kullanıyorum.
resmen ellerim beyazladı. sağ işaret parmağımdaki kahverengi çatlaklar geçti.
oje bile sürmeye başladım...o derece:KK1:

Garantisini veriyorum arkadaşlar. Pazartesi ve Salı günü yaptım bende. Sadece 2 kere yapmayla, faydasını gördüm :-)
Zeytinyağı + vazelin.
Aynı şekilde bunları karıştırıp eline sür ve yarım saat beklet, sonra ılık suyla yıka. Haftada 1 kere yapman yeterli olacaktır. Bunuda denedim :-)
ikisini beraber hiç denememiştim. teşekkür ederim yardımcı olduğun için. ama normalde vazelin bende o an için güzel sonuç veriyor ama sonrasında yine aynı. her yıkamadan sonra ellerimi kremliyorum yinede çok kurular :26:

arkadaşlar bu forum sayesinde ellerim baya güzelleşti. sağolun.
ben ellerimin farkında bile değildim. okuduk yazdık. evde her türlü işte hor kullandık. meğer ellerim benden neler çekmiş. başkalarının ellerine de hiç dikkat etmezdim. şimdi bayanların önce eline bakıyorum.
çeşit çeşit bakım yapmaya gerek yok. vazelin -limon eldiven denklemi hem ellere hem tırnaklara çok iyi geliyor. artık hiç bir limonun kabuğunu atmıyorum. hop hemen ellerimi oğuşturuyorum.
bulaşıktan sonra , ellerimi yıkadıktan sonra basit bir el kremi kullanıyorum.
resmen ellerim beyazladı. sağ işaret parmağımdaki kahverengi çatlaklar geçti.
oje bile sürmeye başladım...o derece:KK1:
benim ellerimde çok çirkin ya. eve geçeli çok çirkinleştiler devamlı su ile temas halinde. o kahverengilikler pürüzler çatlaklar bendede oluyor. ama eller çok önemli güzel ellerim olsun istiyorum artık :KK43:

1 çorba kaşığı limon

! MUTLAKA DENEYİN !

Bende yine böyle bi forumda okumuştum.
Bi bayan ne zaman kilo alsa bu formülü uyguluyormuş..
Bölgesel zayıflamak için zeytinyağıyla limonu karıştırıp banyoda kese yapıyormuş hem sıkılaştırıp hem cildini parlattığını yazmış..
Ben denemedim ama hep aklımda sizin başlığınızı görünce söylemeden geçemedim :KK61:

benimde tırnaklarım çabuk kırılıyor mutlaka deneyeceğim tarifi de çok basit çok teşekkürler :))

evet kızlar gerçekten çok işe yarıyor ben bi ara yapmıştım inanın şuan bıraktım ama hala etkisi devam ediyor eskisine göre çok daha güzel

kızlaaar ben uyguladım şuan 2. sürüşüm fakat ilkinde bile fark etti çok mutluyum kağıt gibi tırnaklardan kurtuluyorummmm :KK64::KK64::KK64:

X