Askerdeki Sevgiliye Alınacak Sevgililer Günü Hediyesi

Aslm canm hosqeldin :KK3:

Hazir yaptiracaqiniza kendiniz yapin bence ben oyle yapcam :KK1:

Kazaqi kullanamaz canm qiyecek yollama bence kurabiye sarma borek bi de romantik biseler yolla bence bi de mektup yaz :KK16:

canım hiçbirşey istemiyor... burda yemekte olmaz sakın yollama dedi... artık yapcam başka bişeyler.. gelince kutlarız boşver dedi burda hiçbişi istemiorum dedi kazakta alma sakın dedi

Arkadaşlar ben şimdiden aldım hediyelerımi:)Aklınızda bulunsun hediyeyarat.com dıye bı sıte var,ilk önce sevgililer günü için hazırlanmış ona özel bi video yaptırdım.Yetmedi bide yıne sevgililer günü için kişiye özel dergi vardı onu yaptırdım.Elime ulastı ben cok begendım sevgılımde inş. begenır:)

videoyu kendim yapmayı düşünüyorum canım ben çünkü yollayamıcam çarşı zninde netten izlesin :)

Arkadaşlar ben şimdiden aldım hediyelerımi:)Aklınızda bulunsun hediyeyarat.com dıye bı sıte var,ilk önce sevgililer günü için hazırlanmış ona özel bi video yaptırdım.Yetmedi bide yıne sevgililer günü için kişiye özel dergi vardı onu yaptırdım.Elime ulastı ben cok begendım sevgılımde inş. begenır:)

canım şimdi aktım hoşuma gtti ben,öm çekceğim videolarıda yollayıp birleştirtebilirm aslında.. nasıl video biraz anlatırmısın örnek bulamadım

canım şimdi aktım hoşuma gtti ben,öm çekceğim videolarıda yollayıp birleştirtebilirm aslında.. nasıl video biraz anlatırmısın örnek bulamadım

hediyeyarat.com diye bi site orda ayrıntıları yazıyor ama ben bayıldım cok guzel oldu.

canım hiçbirşey istemiyor... burda yemekte olmaz sakın yollama dedi... artık yapcam başka bişeyler.. gelince kutlarız boşver dedi burda hiçbişi istemiorum dedi kazakta alma sakın dedi

ben hiç sevgililer gününden bahsetmedim hediye göndercem demedim desem belki oda istemez ama süpriz olsun yolladığımı söylemicem ben.moral olur hem inşallah eline ulaşırda bakalım

X