Askerdeki Sevgiliye Alınacak Sevgililer Günü Hediyesi

_mina_

ömrüm artık benimle...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
313
0
Arkadaşlar malum asker yolu bekliyoruzEn Büyük TÜRKİYE...
Peki özel günlerde yanımızda olmalarını istediğimiz:KK69: ama mecburiyetten dolayı ayrı kaldığımız kuzucuklarımıza:)ne alıp göndermeyi yada nasıl bir sürpriz yapmayı düşünüyorsunuz.Buyrun burada paylaşalım...

ahhh işte tam benim konum..:KK3:

hala bişey bulamadım,:KK59:
ne alıcam karar veremedim..sizler ne yapacaksınız kızlar?:KK34:

valla arkadaşım aklıma gelen birkaç şey var ama...

mesela biri,ikimizin birlikte resimleri olduğu takvim yada dergi şeklinde resim albümleri oluyor onlardan yaptırıp göndermek var aklımda...ama ondan önce başkasının eline geçerse beni ilk gördüğü yerde vurur:) benimde ilk ve son sevgililer günü hediyem olur :)

ben bugün mont aldım canım..:KK66:

ama göndersemde hiç giyemiycek,ne yapsam bilemedim..:KK59:

ben kararsızımm..:44:
çünkü almaktan çok gönderip eline nasıl ulaşacağı sorunn:KK53:

kızlar gıysı yada degerlı bışey aldıysanız yollamayın.geldıgınde verırsınız.ben oyle yapıcam dogum gunu hedıyesını aldım.dogum gunnde cıkolta mektup fılan ylladım ama hedıyesı bende.dedım ztn gelınce verıcem dıye.yanı hem gıyınemez hem çalınır fılan..o bakımdan :80:

bizim askerlik bitti :KK19:
ama fikir olsun söyliym.. biizm yıldnümümüz vardıı ..
bende atkı ördüm onaaa :KK69: yanındada şık deri kayışlı bi saat aldım :KK69: bide mektup yazdm :KK69:
aşkm çok çok çok mutlu olmuştu :KK16: başta kararsz kaldm saat çalınırmı die htta aşkıma dedm baktın tmam geri yolla dnünce verirm :KK60::KK60: ama şey demişti normal kaldıgı yerde saklamamş bavuluna koymuş bşka yerdeymş onlar kilitlimi neymş :KK31: çalınmadı yani :KK53:
geleli nerdeyse 20 gün olcak hergn takıyo atkıyı ve saattii :KK52:

arkadaşlar güzel fikirlerinizi bende bekliyorum... üstelik ben inşallah yüzyüze görüşebilicem, izin gününe denk geliyo bende yakın olduğu için gitmeyi düşünüyorum (daha öncede gittim ancak 4-5 saat görüşmüş oluyoruz ama ona da çok şükür)
fotoğraflı birşey yaptıramam sevgilimin koyduğu en önemli yasak:KK59: kimsecikler fotoğrafımı görmeyecek her türlü insan varmış bulurlar beni rahatsız ederlermiş vs...
bir tane sitede harflerden oluşan çikolata kutusu gördüm, istediğini yazdırabiliyorsun bir hediyem bu olsun diyorum beraber yeriz :KK1:
başkaaaa?? eşofman falan alsam, gördüm en eskisini götürmüş çalınır falan diye eğitime gidince aklı eşofmanda kalmasın sonra:KK61:
yardımmmm ediiin lütfeeen:KK58: atkı örmeyide ne becerebilirim ne yetiştirebilirim yoksa iyi fikir bence:nazar:

Son düzenleme:
bizim askerlik bitti :KK19:
ama fikir olsun söyliym.. biizm yıldnümümüz vardıı ..
bende atkı ördüm onaaa :KK69: yanındada şık deri kayışlı bi saat aldım :KK69: bide mektup yazdm :KK69:
aşkm çok çok çok mutlu olmuştu :KK16: başta kararsz kaldm saat çalınırmı die htta aşkıma dedm baktın tmam geri yolla dnünce verirm :KK60::KK60: ama şey demişti normal kaldıgı yerde saklamamş bavuluna koymuş bşka yerdeymş onlar kilitlimi neymş :KK31: çalınmadı yani :KK53:
geleli nerdeyse 20 gün olcak hergn takıyo atkıyı ve saattii :KK52:

aklın yolu bir :KK52: bende atkı ördüm :KK69: ama bısıyler daha yollamak istiyorum sımdı aah ah bızım de bıtse keşke :KK31: :KK31:

ben bugün mont aldım canım..:KK66:

ama göndersemde hiç giyemiycek,ne yapsam bilemedim..:KK59:

kızlar aklıma şöyle bir fikir geldi ilk etapta beğendiklerini zaten bakanlar alıyor sahibine ulaşmıyor diye söyleniyor ya,
gönderdiğimiz posta postane şubesinde yada kargo şubesinde kalsın çarşı iznine çıktıktlarında gidip kendileri alsınlar..bu biraz sirpriz dışı olacak ama çalınmaya karşı napalım:)

latilokum bu senin içinde bir çözüm olabilir canım..:KK34:

safimu :) ben gözünün içine baka baka veririm diyorsun yani:):KK16:

335 dc arkadaşım yaaa darısı bizim başımıza inşallah :)güle güle kullansın enişte:)ama ben gitmeden 2 tane atkı örmüştüm şimdi resimli takvim yaptırdım gelsin bakalım nasıl bişii olacak:)benimkide kıskançlığının son boyutunda şu an gönderebilir miyim bilmiyorum ama yaptırdım işte:)başka alternatifler hala arıyorum:)

aksu81 arkadaşım ne güzel senin gidip görmek gibi bir şansın var sakın sakınnn kaçırma derim:)
keşke benimde öyle bir şansım olsa koşa koşa giderdim çok özledimmmmmmmmmmmm:KK69:
harflerden oluşan çikolata kutusu bence güzel beraber yeme fikri daha da güzel :)

sevgili kitabı yapabilirsin. sitede asker yolu gözlerim diye bir hazır kitap da var. hatta kitaba kendi fotoğraf ve yazılarını da ekleyebiliyorsun. bence çok güzel bir hediye olur. googleda aratabilirsin.

sevgili kitabı yapabilirsin. sitede asker yolu gözlerim diye bir hazır kitap da var. hatta kitaba kendi fotoğraf ve yazılarını da ekleyebiliyorsun. bence çok güzel bir hediye olur. googleda aratabilirsin.

Bende sevgililer gunune bunu yaptirmayi dusunuyorum.cok guzel bir hediye oluR bence:)

Ben hırka almıstım sıcak tutar giysin diye giyiyomus orda esofmanının üstüne falan calınmamıs, şimdi diyorumkii esofman takımı alsam yanına birde resimlerimizden takvim yaptırsam göndersem..

Son düzenleme:
Ahah evet güzel konu şimdi benim derdim daha büyük sevgililer günü aynı zamanda bizim yıl dömümüzzzz :KK9: benim askerim de bana sakın bi şey yollama kullanamam ki sana bi şey alalım diyip duruyo:KK1: , baştan söyleyim kii..ben ona atkı da ördümm saat de aldımm fotolu bi defteri de kendim yaptım(bence siz de kendiniz yapın hazır yerine),içine anılar hatıralar,biletlerr..ne varsa koymuştum,bi de günlüğüm vardı bi ara ordan yazılar falan koymuştummm...

Şimdi size fikir verdim ama ben açıktayım hala :KK1: öncelikle düşüncemi yorumlayınn: şimdi dışarıyla pek işleri olmuyo ama benmki misafirhane gibi bi yerde kalıyo istediğini giyebiliyo, güzel bi pijama takımı düşünüyorum,ayrıca oto dergilerini çok seviyodu ondan alcam aylık bi iki tane, bi de karikatür kitabı falan böyle eğlenceli bi kitap alıyım diyorum arasına da yazdığım bi kaç şey var onları koyarım gene, bi de son çekinip çıkarmadığımız fotolardan... artııı diş fırçası :KK1:(gülmeyinnn benmkinin aynısının mavişii) diş fırçalamaya yeni yeni alışıyo geçen lafı açıldı hoşuma gitti hep zorluyodum daaaa...

Ben şu sevgili kitabimidir nedir siparis verdim ama hala dusunceliyim.daha yaratici birsey olabilirdi.mesela kendi elimle ,ugraslarimla yaptigim birsey.ama hicbirsey gelmedi aklıma.kitap eminim hosuna gidecek ama bakalim bende cok merak ediyorum nasil bir kitap gelecek.ins begenir :KK43:

Off benmki 8 inde evci iznine cıkıcakms erken alıp vermem lazm hediyesini 1 haftaya ne bulup vercem ben yaaa:83:

Ahah evet güzel konu şimdi benim derdim daha büyük sevgililer günü aynı zamanda bizim yıl dömümüzzzz :KK9: benim askerim de bana sakın bi şey yollama kullanamam ki sana bi şey alalım diyip duruyo:KK1: , baştan söyleyim kii..ben ona atkı da ördümm saat de aldımm fotolu bi defteri de kendim yaptım(bence siz de kendiniz yapın hazır yerine),içine anılar hatıralar,biletlerr..ne varsa koymuştum,bi de günlüğüm vardı bi ara ordan yazılar falan koymuştummm...

Şimdi size fikir verdim ama ben açıktayım hala :KK1: öncelikle düşüncemi yorumlayınn: şimdi dışarıyla pek işleri olmuyo ama benmki misafirhane gibi bi yerde kalıyo istediğini giyebiliyo, güzel bi pijama takımı düşünüyorum,ayrıca oto dergilerini çok seviyodu ondan alcam aylık bi iki tane, bi de karikatür kitabı falan böyle eğlenceli bi kitap alıyım diyorum arasına da yazdığım bi kaç şey var onları koyarım gene, bi de son çekinip çıkarmadığımız fotolardan... artııı diş fırçası :KK1:(gülmeyinnn benmkinin aynısının mavişii) diş fırçalamaya yeni yeni alışıyo geçen lafı açıldı hoşuma gitti hep zorluyodum daaaa...
Valla ay dönümlerimiz bahanesiyle yapılmadık sürprizimiz kalmadı :KK1:
Saat ,kazak,trençkot,ayakkabı,tesbih,albüm,kitap,roman,çikolatalar,mektuplar,el yapımı puzzle :KK1:
enem asıl ben napayım :KK1: 17 şubatta yanımda olcak göndermiyim hiç bişey geldiğnde kutlayalım diyorum ... Bi yandan içi burkulur mu acaba diyorum...napcamı şaşırdım :KK1:
asıl bana fikir gerek :KK1::KK53::KK53::KK53:

ahhh işte tam benim konum..:KK3:

hala bişey bulamadım,:KK59:
ne alıcam karar veremedim..sizler ne yapacaksınız kızlar?:KK34:

kızlaaar sevgililer günü hediyesiii

kızlar öğrenciyim ev kiramı ödemeye çalışıyorum kendimce birşeyler tasarlayarak satmaya çalışıyorum 460 lira bulamazsam sokakta kalıcam lütfen bakın. facebookta sayfa açtım fakat hiç ses yok nolur bi yardım edin :KK43:

Sevgililer günü | Facebook

X