Doğuma Hazırlık Bebek Arabası seçimi...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canim teutonia almanyada testlerde en iyi cikan 3 arabadan biri.digerleride hartan ve bi marka daha vardi unuttum.bu karar vermemde cok etkili oldu.alman markasi.ben almanyada yasiyorum zaten.araba ortalama 800 euro civarinda.kullanimi cok kolay yer kaplamiyo.tasarimi cok güzel.önce concord neo alicaktim ben oda cok kullanisli ve katlandiginda cok yer kaplamiyo ama bana cok sallaniyo gibi geldi sürerken.cosmo daha oturakli sanki.bide dedigim gibi testten cok iyi not almasi da cezbetti beni.onun disinda simdi aklima fazla bise gelmiyo zamanimda cok kisitli.ama sorun olursa yanitlarim.bu arada modeli 2011.eski modelleride var tabi ama ben 2011 tercih ettim.internet sitesinin adresini veriyorum canim incelersin.
teutonia Kinderwagen - Cosmo - Der Wendige, feststellbare Einzelschwenkräder, Änderung der Blickrichtung des Kindes, Einkaufsnetz, Handbremse

link için teşekkürler,evet güzel bişeye benziyor:KK66: port bebe olması,ana kucağının tek monte edilmesi ,tam yatış,kol ayarı,en önemli özelliklerden.kaliteli olduğu da belli.

zaten concord -jane rider- pegprego skate- üst sınıf kategori bence.buna teutonia -cosmo da eklenmiştir.ama türkiyede satışı yok galiba. hep sonra geliyor ya...

bu döngünün dışına çıkan böyle konforlu yok maalesef. hele diğer trawel lerinn fiyatları daha da gereksiz pahalı.

arina, için rahat biliyorum,zira lola ile concord kıyaslanamaz bile ....
lola küçük-hafif- puset sınıfında en favorilerden.diğerleri conforlu bebek arabası.ama fiyatları da yüksek tabii.satış yerlerinin de kısıtlı olaması hep handikappp.

serilere devam edeceğiz...

teutonia -Spirit S3 3 teker olanı da çok hoşuma giiti,ama dedeğim gibi t. marka tr.de satış yok ,
ayrıca çift yön olmuyor mu,bu çok önemli xxxx

resim
TEUTONIA SPIRIT S3

garaj- bölümünde test videosu da mevcut.

Son düzenleme:
:KK3:Jane Rider Lüx Çift Yönlü Bebek Arabası New 2011

Ürün Satışta

Ürünün Adı: Rider
Markası: Jane
Markanın Ait Olduğu Ülke: İspanya
Üretim Yeri: İspanya
Özellikler

JANE RIDER

% 100 alüminyum çok sağlam oval şase (A1 High Performance Aluminium )
EN 1888 Avrupa güvenlik belgesi sertifikası
Kolay çıkarılabilen kumaş sayesinde istediğiniz zaman arabanın kumaşlarını yıkayabilirsiniz.

Jane Rider'in kumaşları NANO teknolojisi üretilmiştir.Kumaşlar Anti-leke özelliğine sahiptir. Özel patentli Stylon doku kumaş bebek vücudundaki statik elektiriği alarak bebeklerin rahatlamasını sağlar.
Bu kumaşlar ayrıca yanmayı geciktiren, kanserojen madde içermeyen, %100 pamuk özelliği sayesinde terletmeyi en aza indirir. Ayrıca kir tutmaz özelliğe sahiptir.
Oturma ünitesi üzerinde istenildiğinde çıkartılabilen yumuşak şilte ile bebek konforu en üst seviyeye çıkartılmıştır.
5 kademe ayarlanabilir ayak dayanağı ile bebek boyu uzayınca rahat oturma pozisyonu sağlanır.
Arabanızın oturağının 4 ayrı kademesi vardır.Bu kademeler oturağın arkasından tek elle ayarlanabilir
1-Oturma
2-Dinlenme
3-Uyuma
4-Park(Katlanma)
Çıkartılabilen fermuarlı tente ile yaz aylarında bebeklerin güneşten daha çok faydalanması sağlanır.
Patentli teleskopik katlanıp açılabilme sistemiyle %30 daha az yer kaplar.
Çok kolay çıkartılabilen oturma ünitesi size pratik çözümler sunar. XXS boyutlara inebilen Jane Rider Araba bağajlarında Büyük kolaylıklar sunar.
Yeni çığır açan katlanma sistemi çok hızlı pratik ve basit olmakla beraber XXS diye adlandırdığımız bu sistem arabanızı çok küçük boyutlara getirebilmektedir
Oturma ünitesini ileriye ve geriye doğru dönük kullanılabilir. Böylelikle 0-12 ay temel güven kazanma döneminde ailelere yardımcı olur. Çocuklarını görmek isteyen ebebeynlerin tercihidir Jane Rider.
Bebeğinizin küçükken size dönük olması kendini güvende hissetmesine yardımcı olmakla beraber,emziğin düşmesi kusma ya da ağlama gibi durumlarda anında müdahale edebilme imkanına sahip olacaksınız.Bebeğiniz büyüdükçe dünyayı keşfetmek isteyecek ve oturağın öne doğru bakması onu çok mutlu edecektir
5 nokta tam emniyet kemeri koldan, belden ve onuzlardan bebeği sararak yüksek güvenlik sunar.
Geniş alışveriş sepeti bebek malzemelerinin taşınması ve alışverişlerinizde kolaylık sağlar.
Jane Rider katlandığında kilitlenir ve katlanmış durumda ayakta durur. Böylece kucağınızca bebek olsa bile tek el sistemiyle hayatınızı kolaylaştırır.
360º dönebilen ve kilitlenebilen ön tekerlek bebek arabasının manevra kabiliyetini arttırı.
2011 Modellerde yeni !!!! Yeni Fren sistemi. Jane Rider önceki eski modellerinde ayaktan kontrol edilen fren sistemi yerini kullanımı çok daha kolay ve pratik el fren sistemine geçirmiştir.
Bu değişiklikteki amaç bebek arabasındaki fren kullanımını arttırmak ve güvenliği maksimuma çıkarmaktır.
Yeni sistemde hemen elinizin altında bulunan fren mandalını çektiğinizde araba fren pozisyonuna geçicektir; harekete geçmek istediğinizde ise tek parmağınızla yapacağınız küçük bir hareketle tekrar freni kapatabileceksiniz.
Patentli en son teknoloji ayarlanabilen amortisör sistemi. Maksimum konfor minimum sarsıntı ile bebek arabası içindeki sarsıntıyı minimuma indirir.
Ayarlanabilir amörtisörler kaldırımları çıkarken ve engebeli bölümlerinde arabayı kullanan ebebeynlere ve araba içindeki bebeklere yüksek konfor sağlar.
Agresif kullanım modu ile seri sürüş deneyimi yaşarsınız.
Modaya uygun renkler ve desenler ile diğerlerinden ayrılırsınız ve farkınız farkedilir.
Her yüzeyde gidebilen geniş tekerlekler araba sürüşünü zevkli bir sürece dönüştürür.
Sürüşlerin en rahatını sağlamak için arka tekerlekler pnömatik rulman yataklıdır. Böylece bebek arabasının sürüş konforu en üst seviyeye ulaşır.
Pro-fix sistem üzerine Matrix Light, Rebel Pro ve Strata oto koltuğu ana kucağı takılabilen şase ile artık sök tak zahmeti yoktur.
Jane Rider'in benzersiz ters ''C'' şeklindeki aerodinamik şase yapısı bebek arabasını sürerken ayaklarınızın şaseye çarpmasını engeller.
Bebek arabasının ön barı tek hareketle çıkabilir.
İtme kolu yüksekliği ayarlanabilir. Böylelikle Arabayı kullanan kişinin boyuna göre ayar yapılabilir.
Saklamayı düşündüğünüz yer çok küçükse arka tekerlekler 3 saniyede tek bir tuşa basarak sökülüp daha sonra yine 3 saniyede yerine takılabilir.
Gösterişli,heybetli görünüşüne rağmen güçlendirilmiş ekstra alaşımlı alüminyumu sayesinde tüm rakiplerine nazaran sağlam bir kasaya sahiptir.
Jane Rider'in 75 tl değerindeki Orijinal yağmurluğu bizden size hediye (sadece internet alışverişlerinde)
Ayrıca 100 tl değerindeki Orijinal malzeme çantası bizden size hediye (sadece internet alışverişlerinde)

ben de şekil olarak kraft ve chicco marka arabaları beğeniyorum. yakındak görmek lazım bilemiyorum ama ikisinden biri olacaktır.

Arkadaşım Chicco Travel sistem aldı, çok pişman. Çok hantal dedi. Eğer travel sistem düşünüyorsan kesinlikle ilk 6 ay kadar ana kucağı takılabilen bir bebek arabası seç canım.

Ben çok araştırdım ve en sonunda Neo'ya karar verdim.

Tam kafa yemelik bir yol çünkü bu araba seçme konusu :KK1:

Arkadaşım Chicco Travel sistem aldı, çok pişman. Çok hantal dedi. Eğer travel sistem düşünüyorsan kesinlikle ilk 6 ay kadar ana kucağı takılabilen bir bebek arabası seç canım.

Ben çok araştırdım ve en sonunda Neo'ya karar verdim.

Tam kafa yemelik bir yol çünkü bu araba seçme konusu :KK1:

canım neo nun da ön tekerlekleri bir garip durmuyor mu sence de.sanki dengesiz gibi bebek öne doğru düşecek gibi duruyor.tabi yakından bakmak gerek bilemedim.

canım neo nun da ön tekerlekleri bir garip durmuyor mu sence de.sanki dengesiz gibi bebek öne doğru düşecek gibi duruyor.tabi yakından bakmak gerek bilemedim.

Yok canım. Biz gayet memnunuz. Tabii daha kullanmadık; ama 3 tekerlekli olmadığı için herhangi bir denge sorunu yok. Sürdüğüm kadarıyla da oldukça kullanımı rahat bir araba. Tabii yine de siz bilirsiniz canım :KK16:

arkadaslar bızde haftasonu baktık bebek arabalarına peg perego maxıcossı concord.bizde en cok concordu begendık esım concord neo quantum dıyo oda bayagı pahalı concorde neo ya gore pahalı bence gerek yok quantum almaya. buarada concord alan arkadasım 2011 modelmı aldın yoksa eskı modelmı 2011lerıde cıkmıs cunku

arkadaslar bızde haftasonu baktık bebek arabalarına peg perego maxıcossı concord.bizde en cok concordu begendık esım concord neo quantum dıyo oda bayagı pahalı concorde neo ya gore pahalı bence gerek yok quantum almaya. buarada concord alan arkadasım 2011 modelmı aldın yoksa eskı modelmı 2011lerıde cıkmıs cunku

2011 model aldım. 2010 ile arasında fark ne bilmiyorum gerçi.:26:

canım bıde nerden ve kaca aldın ogrenebılırmıyım kusura bakma fazla soru sordum ama?

Ben bu arada netten baktım. Sanırım benim 2010 model; ama faturada 2011 yazıyor anlamadım.

Joker'den aldım. 1,499 TL.. Arabası ve ana kucağı birlikte.

Ben çok araştırdım. En uygun fiyat şuan Joker'de:KK34:

Ayrıca rica ederim, ne demek. Birbirimize yardımcı olalım yeter ki :KK16:

Öncelikle bu güzel konu için teşekkürler. Benimde 1 haftadır beynimi tırmalayan bir konu bebek arabası:KK1:

Ben Quinny Buzz almayı düşünüyordum; fakat yatmadığından bahsetmişsiniz. :26: İlk aylar pusetini kullanmayı düşünüyordum ben maxi-cosili..

Ayrıca Strokke çok harika bir araba; ama yurtdışında bile 999 Eur. olan bir araba ve o kadar paraya da açıkcası değmez gibime geliyor.:KK25:

Ayrıca Loola'da düşündüğüm arabalar arasındaydı..

Birde Maxi Cosi Mura :26:

merhaba bende çok kararsızım graco trekko çok güzel görünüyor ve fiyat olarakta diğerlerine göre uygun.ne yapmalıyım

merhaba bende çok kararsızım graco trekko çok güzel görünüyor ve fiyat olarakta diğerlerine göre uygun.ne yapmalıyım

Valla Quinny almayın da ne alırsnız alın diyebilirim :KK1: Acaip hantal bir araba.

Ben Concord Neo aldım.. Strokke ile arasında seçim yapıp.

Sonunda concord neo da karar kıldım sanırım, Concord neo quantum ve concord neo arasındaki farkı bilen var mı?

Concord neo alan arkadaşlar 3'lü set mi aldınız acaba?

Tercihim başından beri hafif bir araba olması yönünde ama macleren XLR techno ile başlayan tercihim daha ağır arabalara doğru kayıp durdu. En son stokke ve concord neo arasında kalmıştım. Burada stokke ile concord neo nun fiyatı hemen hemen aynı ama nedense concord neo'yu daha çok beğeniyorum, umarım kullanımı çok rahattır, hafiftir.

Hayırlısı olsun. Concord Neo Quantum'da şemsiye vb. gibi şeyler ve bence gereksiz gibi geliyor..

ben 2'li setini aldım. Ana kucağı ve araba. İlk 6-7 ay ana kucağını kullanacağım. Sonra diğerine geçeceğim.

Stokke almamakla iyi etmişsin. Bende onu alacaktım iyiki almamışım. Çünkü bagajımızı olduğu gibi kapladı :KK1:

Ayrıca satış elemanı da ben Concord'u tavsiye ederim, arada fiyat farkı var sadece dedi.

Ben 3'lü setini almak istiyorum, acaba Türkiye'de 3'lü seti olup olmadığını biliyor musunuz? Netten baktığımda (e-bebek) 2'li setini görebiliyorum sadece. 2'li setinin fiyatı bence oldukça iyi, mutlu günlerde ve sorunsuzca kullanmanızı diliyorum. Umarım memnun kalırsınız.

Quantumda sanırım fren sistemleri farklı, el ile kontrol edebiliyorsunuz. Onun dışındaki farkı bende anlayamadım, bir tek şemsiye değildir çünkü arada epey fiyat farkı var. Belki tasarımda biraz farklıdır ama henüz çözemedim.

Burada concord neo görebilme şanşım yok, netten beğenerek de almak mantıklı gelmiyor. Bakalım daha zaman var diye erteliyorum.

bana kalırsa puset tarzı arabalar tercih edin.biz ilk önce Chicco Trio Living aldık,ama bebeğim 6 aylık olunca hem bebek hemde araba ağır gelmeye başladı,heryere eşimle gitmiyorum çünki.sonrada gittik maclaren baston puset aldık,gayet memnunuz,başta almış olsaydım 1,500lira vermemiş olurdum ilk arabamıza,üstelik hiç kullanmadk doğru düzgün.bence maclarene bakın çok hafif süper konforlu,tam yatışlı olanları var yeni doğan için,özel tasarımlı olanlarıda çok güzel.

X