Saç Rengi ve Saç Boyama Soğan kabuğu suyu ile saç rengi açma

Ben lisedeyken yapıyordum.güneşe çıkıyordum sonra.güneşe çıkmadan denemedim ama yapanlar olmuş galiba bu topikte.açar ama çok uğraşman gerek.üst üste bir kaç kere yaparsan olur herhalde.nisan aylarında ben de deneyeceğim balkona çıkıp kuruyana kadar güneşte bekleyeceğim.şöyle yapabilirsin;son durulama suyu olarak yaparsın.sonra bir daha yıkamazsın saçlarını.Daha etkili olur.

Son düzenleme:
Kızıl felan olmuyor merak etmeyin hoş doğal bi renk oluyor..
daha önce denemiş biri olarak..
saçınızı 1-2 ton açıyor doğal bi renk veriyor..
Ben bu kürü uygularken hangi renk bu diye soranlar oluyordu..:KK34:

merhaba herkese çok acil bir bilgi istiyorum umarım okuyacak cevap verecek birleri vardır şu an...
daha önceden denedim bu formülü dünde kardeşimde uyguladık hatta rengi gerçekten açıyor.
kardeşim için tüm soğanları bitirdiğimiz için markette gittim soğan almaya fakat kabuklu olarak iri soğanlar çok ama çok azdı az birşey alabildim bende haricinde arpacık soğan vardı ondan da bir file aldım ve kaynattım.
renk çok yoğun görünüyor kaynama suyunda bu durumda ürküttü beni gerçi suyu bayağı fazla koymuştum ama saça sürülecek suyun rengi böyle net koyu turuncu diyebilirim. şu an uygulamaya korkuyorum arpacık soğan ve iri soğanın kabuğu arasında renk farklılığı olabilir mi ne yapsam döksem mi lavobaya? :KK43:

paptya suyu ile soğan kabuğunu kaynattım ve sürmüştüm. ama güneşte beklemedim. Benim çok hoşuma gidiyor böyle

selam kızlar bende gecen sogan kabugunu kaynatıp icine limon sıktım ve günese cıktım bi 10 dk kaldım sonrada sıcak fön ile kuruttum,
sonuc ise mükemmel, sacım normalde acık kahve üstelik gecen sene kına tası ile simsiyah yaptım ama genede ise yaradı vallah.
herkesin denemesini tavsiye ederım. ben cok memnun kaldım. dünde hem sogan kabugunu hem papatya hemde limon suyunu karıstırıp sürdüm, dahada ise yaradı, artık hep yaparım. düsünenler yapsın bence...

kızlar peki bu soğan kabuğunu uygulayıp beğenmezsek ne olacak? ne kadar süre kalıyor saçta, hemen akıp gidiyor mu?

Kızlar bu forumu çok seviyorum yaa süper fikirler, öneriler var =))) Bugün saçıma kına yakmayı düşünüyordum bi bakayım bakalım bizim foruma belki bi öneri vardır dedim ve iyiki demişim şu soğan kabuğu meselesini uygulayacağım :) İnşallah güzel durur yarın kuzenimin nikahı var valla rezil bi saçla gitmek istemiyorum :KK70:

bu cok iyi bi yöntem gibime geldi,hemde dogal bunu deneyecegim,bidaha sacıma boya yapmiyacagım cnku,dogal yöntemlerle acılsı rengi istiyorum

soğan kabuğu suyunu denedim ve işe yaradı saç rengim açıldı. benim saçım zaetn açık kumraldı bi seferde işe yaradı tavsiye ederim. koyu renklerde belki hemen etki etmeyebilir ama hafif açık renklerde anında etkili

Meraba kızlar :) 4 gün önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile soğanın kabuklarını soyup sonra soğanın kendisini kaynatıp suyunu saçlarıma masaj yaparak uygulamaya başladım. Bu uygulama ile saçlarımın uzayacağını söyledi fakat emin olamadım bir bilginiz var mı bu konu hakkında ?

Son düzenleme:
Meraba kızlar :) 4 gün önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile soğanın kabuklarını soyup sonra soğanın kendisini kaynatıp suyunu saçlarıma masaj yaparak uygulamaya başladım. Bu uygulama ile saçlarımın uzayacağını söyledi fakat emin olamadım bir bilginiz var mı bu konu hakkında ?

Olabilir. Soğan sarımsak bunlar saç çıkartır ve uzatır.

Ama ben onlardan ziyade bu kürü tavsiye ederim sana;

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=307364

X