Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Erkeklerinkini bile büyütüyor !..

arkadaşlar bunu kullanıp adet düzensizliği yaşayan var mı?
bu bitki adetin atlamasina sebep olabiliyomus,hormonlarla oynaniyo sonucta.gogus buyutmede populer bi bitki yabanci forumlarda.6 ay kullanip gogus buyuttugunu soyleyen erkek bile gordum.bildigim kadariyla tayvandan geliyo orjinal urunleri.bi de bu kadar yaygin kullanilan bi bitkinin ay kizlar sakin almayin kanser yapiyo,burdakiler cok sikayetci!111 seklinde gosterilmesi hos degil.hayir ben de kullanmayi dusunuyorum,biri der kanser yapiyo oteki der gogus protezinden(evet bize estetik diye kakalanmaya calisilan seyin gercek adi) baska care yok.yaw forum dogal gogus buyutme yontemleri,insanlar dogal urunlerle bisiler yapmaya calisiyo onun icin burda,hayir sen inanmiyosan inanma bacim,golge etme baska ihsan istemez.

Son düzenleme:
kızlar büyüdü biraz en önemlisi içi dolu dolu oldu bomba gibi oldu ama büyk bi sorn var adet olmam gerekirken olmadım. aklıma 2 farklı durum geliyor, ya hamileyim, ya hapın yan etkisi adet dönemini bozdu. bana 2. daha yüksek gibi geliyor. şimdi hapı kullanmayı bıraktım. bi kaç gn geçsin gebeliktesti yapıcam.

Bu bitki östrojen gibi işlev gösteren fitoöstrojen içerir zaten o yüzden büyütüyor göğüsleri. Kullanırken doğum kontrol hapı mantığıyla kullanmalısınız yoksa adet düzeninizi bozabilir. Ayrıca kullanan arkadaşlar neden gelip yorum yazmazlar ki sonuçları anlamış değilim çok muz zor!

Bu bitki östrojen gibi işlev gösteren fitoöstrojen içerir zaten o yüzden büyütüyor göğüsleri. Kullanırken doğum kontrol hapı mantığıyla kullanmalısınız yoksa adet düzeninizi bozabilir. Ayrıca kullanan arkadaşlar neden gelip yorum yazmazlar ki sonuçları anlamış değilim çok muz zor!

hapı bırakır bırakmaz sönüyor canım çok hap denedim hep hüsran :KK43:ayrıca regl dönemini bozuyor :KK43:

kızlar ben aldım içinde 100 kapsül var 70 tl. deneyeceğim bu akşamdan itibaren. gelişmeleri yazarım. bu hapın takipçileri benim yorumlarımı beklesinler. ben inandım bu hapa çok bel bağladım. bakalım olumlu olur umarım.
sonuç ne oldu

X