Kotta kaç beden,kumaşta kaç beden giyiyorsunuz?

ohcanimadeysin

♥pamugum ve prensesim ♥
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
6.873
31
kızlar bu aralar kot bedenine takmış durumdayım.
28 giyenler çok hoşuma gidiyor.fizik olarak çok beğeniyorum.
ben hiç giyemedimde:KK1: merak ediyorum kumaşta kaç bedene tekabül ediyor.:44:
kemikliyim,leğen kemiklerim geniş olduğundan en zayıf halimle bile kumaşta 38 giydim,36 ya ölsemde giremem o kemikler yüzünden
normalde kumaşta 38-40 giyiyorum ama bilindik markalarda..diğerlerinin aklıpları ya çok bol ya çok dar oluyor
kotta da genelde 31 giyiyorum.30 da var ama nadir.dün bir arkadaşıma sordum kaç beden giyiyorsun diye..kesin 27-28 dir diye bekliyordum..incecik bel.göbek kalça yok 30 demesinmi:KK53:o bile 30 giyiyorsa ben bu 28 i hiçmi giyemicem yaa..:KK43:

kotta 25 kimi zamanda 26 giyiyorum kumaşda da 36.ben kendimi 25 e girecek kadar zayıf görmüyorum ama oluyor:44::44:

markada çok farkediyor anlaşılan ..bahsettiğim arkadaş vena dan almış yeni kot.26 beden dedi..biri 30 biri 26 çok fark var..bende venadan alayım bari 29 falan giyerim kesin:KK9:kendimi iyi hissederim:KK60:

kumaş giymyorum ..lisedeyken giyiyordum ama unuttum..kotta 29 giyiyorum likralıysa çok çok büyük geliyor açıldıkça.ama 29 diyebilirim.kalıplar çok farkediyor yaa.normalde 29sa bazısında 30 oluyor bazısında 28 artık şaşırdım ne diyeceğimi:KK70:

bende kotta 26 - 27 beden giyiyorum artık kota göre değişiyor. bazısında 26 olurken bazısında 27 oluyor. kumaş pantolon giymediğim için onu bilmiyorum valla

kotta :30 32 kumasda 38 beden gıyorum ama kottan kotada degısıyor bı bakıorsun 29 a gıyorum :KK70: kucuk basenlerım var ama bı bakıorum o 29 da basen bıle farketmıyor:KK70:

X