Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek ürünleri için hangi internet siteleri güvenilir acaba?

irmako77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
1.180
5
mama sandalyesi alacağım. İnternetten sipariş versem mi, güvenilir olur mu yoksa dolandırılır mıyız? Off yaa bunları düşünürken bebeğim büyüdü neredeyse. Alanlar varsa yorum yazsın lütfen

canım daha anne olamadım ama sureklı netten alısverıs yapan bırısıyım
daha bugun 70 tl lık ovulasyon kıtı aldım ve sorun yasamam sanmam cunku bu kacıncı alısverısım

Son düzenleme:
canım ben bugüne kadar hepsiburadadan çok kez:) , civilim den ve bebefix tende birer kez alışveriş yaptım ..bi sorun yaşamadım

e bebek güvenli görünüyor hiç alışveriş yapmadım ama onun mağazaları bile var. bir de jokerin internet alışveriş sitesi var. hepsiburada dan ben de alışveriş yaptım, aradığını orada bulabiliyorsan en iyisi o sanırım.

hepsiburada, e-bebek ve özelcan güvenilir geliyor bana. sanal alışverişte, ulaşabileceğin iletişim kanallarına dikkat et bence. özellikle hepsiburada ve özelcan, birebir ilgileniyor. kolay gelsin...

e-bebek
özelcan
bebeshop

özellikle bebeshopun dehşet hızlı bir kargosu var
saat 16ya kadar verilen siparişler o gün yola çıkıyor.

hangi mama sandalyesini almayı düşünüyorsun ben de şu sıralar araştırıyorum

bende bebeğimin park yatağını, mama sandalyesini, pusetini ve bi çok oyuncağını internetten aldım, ama tabi güvenilir bilindik sitelerden almakta fayda var. sorun yaşamamak için..

merhaba

hepsibuarada,civilim,pamidor,bebefix,gittigidiyor den sürekli alışveriş yapıyorum bu siteleri kullanabilirsin hem ürünler kaliteli hemde uygun fiyatlı
ayrıca bebeshop,özelcan,e-bebek,joker gibi sitelerde güvenilir

ben jokerden,gittigidiyordan ve hepsi buradadan alışveriş yapıyorum bi sorun olmadı şimdiye kadar
bir defasında kızıma jokerden aldığım bi ürün sorunlu çıkmıştı hiç uğraştırmadan 1 gün sonra hallettiler

minikbaby burdan öok alışveriş yaptım ertesi gün kapımdaydı ürünler bide e bebek ikisinden memnunum

bende unnado ve civcivbebe den bir kaç kez alışveriş yaptım

civcivbebe nin süper hızlı bir gönderimi var.kargoda sorun yaşamıyorsun.

e bebek nar bebe gibi s,telerdean alış veriş yapıyorum.
e bebek biraz pahalı ama hiç sorun yasamadım .
nar bebe müşteri ile birebir sorun halledemiyor bir kez sıkıntı cektim.
puset mama sandalyesi oyun halısı bir sürü oyuncak aldım. e bebeği tavsiyederim

mama sandalyesi alacağım. İnternetten sipariş versem mi, güvenilir olur mu yoksa dolandırılır mıyız? Off yaa bunları düşünürken bebeğim büyüdü neredeyse. Alanlar varsa yorum yazsın lütfen

Civcivbebe.com : dan dun spariş verdim bugun elime ulaştı ve ben eskişehirdeyim magaza istanbulda ...

Son düzenleme:
Bebek ürünleri ve arac gerecleri üzerine ayhancocuk.com adlı site var aynı gun ürün kargolanıyor tavsiye ederim

X