İstiklal Marşı

dunya

Yanliz
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
178
2
51
BEN IKISINIDE EDIYORUM BU MAILLE GELDI BENE BEN KK DAKI MSN I BENDE OLAN ARKADASLARA GONDERMEK ISTEDIM BOS GITMES BURDAN PAYLASAYIM DEDIM [TAKTIRMI EDELIM TESEKKURMU]

[size=+1]Link Silinmiştir.[/size]

Michael Sauser'i ben takdir ettim...
Sadece İstiklal Marşımızı ezberlemekle kalmamış, ayakta dinlendiğini de öğrenmiş ve yarışmada olmasına rağmen bunu da herkese uygulattırmış... Helal olsun...

helal olsun. hem taktir hem teşekkür.

[youtube]mNPHFOdat3s[/youtube]

arkadaşlar işte sözü gecen olayın yayınlandığı program

izlerken gurur duydum

hem tebrik hem teşekkür:hooray:

Arkadaşlar bizler,vatanımıza, milletimize,bayrağımıza ve ATAMIZ'a adam gibi yaklaşanı baş tacı etmesinide biliriz,baş aşağı çevirip,dünyanın kaç bulak olduğunu öğretmesini de biliriz..

Taktir de ediyorum,tebrik de!

helal olsun hakiklatli insanmış
güzel bir davranış sergilemiş
hem tebrik hem takdir ediyorum

yetenekli bir adammış,Türkiyemizin marşınıda ezberlemiş,teşekkür ederiz.

yabanci bir adamin marsimizi dogru okumasi ve ona duyulan saygiyi bilip insanlari bu saygiya davet etmesi ne kadar da güzel bunu türkiyede bilmeyen cok insanimiz var ne mars okumasini nede ona olan saygiyi bilmeyen cok :çok üzgünüm:.bu videoyu izlesinlerde görüp ibret alsinlar.gercekten hem taktir hmde tesekkürü hak etmis

yabanci bir adamin marsimizi dogru okumasi ve ona duyulan saygiyi bilip insanlari bu saygiya davet etmesi ne kadar da güzel bunu türkiyede bilmeyen cok insanimiz var ne mars okumasini nede ona olan saygiyi bilmeyen cok .bu videoyu izlesinlerde görüp ibret alsinlar.gercekten hem taktir hmde tesekkürü hak etmis
aynen katılıyorum

bahar yağmuru yazdıklarını kopyaladım ama olmadı,ben yazmışım gibi oldu.aynı şeyleri düşünüyordum.
SANA DA HELAL OLSUN

güzel yurdumun güzel insanlarının içinde bile İstiklal Marşımızın bırakın on kıtasını,bestelenmiş iki kıtasını dahi söyleyemeyenler olduğunu bildiğim için bu şahsı takdir ediyorum.
annelerden de rica ediyorum,çocuğunuz gerekli olgunluğa eriştiğinde lütfen ona İstiklal Marşımızı öğretiniz.hem de on kıtasını birden öğretiniz.gerçi biz eğitimciler bu noktayı atlamayız ama yine de ebeveyn olarak sizler de hassasiyet gösterirseniz ellere değil kendimize teşekkür edebiliriz......

Harika takdir edilecek bir davranis helal olsun, bizim halkimiz arasinda Istiklal Marsimizi bilmeyenler utansin, ben boyle ozel sahsiyete ayrica tesekkur ediyorum, insan olarak gurur duydum bravo gercekten saygisina hayran olmamak mumkunmu

X