Göz Makyajı kaş rengini doğal yollardan koyulaştırmak

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Astronomer

fragile cosmos
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
335
1
merhaba kızlar;
allah beterinden saklasın ama, benim en büyük derdim kaşlarım.. ikisi de genel olarak seyrek, ancak biri diğerinden daha seyrek, sürekli döküldüğü için. ayrıca bu sürekli dökülen kaşımın rengi diğerinden daha açık duruyo..ince telli kaşlarım tüy tüy olur ya hani bilirsiniz küçük çocuklarınki gibi. bu seyrek olan kaşıma bi çözüm var mı rengini koyulaştırmak için? ama doğal yollardan olmasını istiyorum çünkü ne kadar kozmetik sürersem o kadar dökülüyo.. zaten azıcıklar iyice açılıyolar marilyn manson gibi oluveriyorum yaa :KK43: nolur yardım edin, kuvvetlendirip tutunmasını sağlayacak ve rengini koyulaştıracak bildiğiniz bitkisel birşeyler var mı :KK43:

Sarimsak sürmeyi deneyebilirsin canim. Sarimsagin kil cikarma özelligi var. Insanlar saclarina bile kullaniyorlar gürlessin diye. :KK8:

canım denedim de sanki bi süre sonra döküyo gibi.. yani belki de uzadığı için mi dökülüyo acaba.. yaktı bi de kavurdu sürünce :KK52:

gürleşmesi için yılan yağı,koyulaşması için haftada 4 gün yatmadan önce fındık kabuğunu teflon tavada kavur kaşına sür canım :KK1:

bunu ararken,tesadüfen bu sayfaya rasgeldim.Bilen var mı?:44:

twettycim ben kendi yaptığım bişeyi söyliyim siyah hint kınasından çok az bi miktar temiz rimel şişesine koyup sulandırıp rimel fırçası ile sürüyorum kirpiklerime hem boyanmış oluyo doğal yoldan (Kınanın zararı yok yararı var çünkü) hemde aşırı parlak ve gür görünüyo besliyo galiba ben sürekli yapıyorum başka yöntem varsa arkadaşlar yazar zaten

hint kınasını bir zararı olmaz dimi ..rimel sürr gibi sürücez bugün alayım hene deneyim:KK34:

twettycim ben kendi yaptığım bişeyi söyliyim siyah hint kınasından çok az bi miktar temiz rimel şişesine koyup sulandırıp rimel fırçası ile sürüyorum kirpiklerime hem boyanmış oluyo doğal yoldan (Kınanın zararı yok yararı var çünkü) hemde aşırı parlak ve gür görünüyo besliyo galiba ben sürekli yapıyorum başka yöntem varsa arkadaşlar yazar zaten

Tşk cvpladığın için,peki ne kadar bekletilmeli ve dökülme yapar mı?

ben badem yagı kullanıyorum ara ara yıne surerım gecelrı kayısı yagı ıle bırlıkde ınceydı kaslarım suan kalınlastırdım makyaj yaparkende kaslarıma sıyah far surerım hafıf bı sekılde:KK70:

X